Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka BEKO FS 127320

Zamrażarka BEKO FS 127320

BEKO FS 127320 to wolnostojąca zamrażarka w białym kolorze, o pojemności 237 litrów, w klasie energetycznej A+, o zdolności zamrażania 22 kg/24h, z antybakteryjną uszczelką drzwi, antybakteryjną rączką, funkcją szybkiego zamrażania, tacką na lód, elektronicznym sterowaniem, przezroczystymi szufladami.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Fs 127320?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Beko Fs 127320

BEKO FS 127320 to biała, wolnostojąca zamrażarka szafkowa o zdolności zamrażania 22 kg/24h i całkowitej pojemności 237 litrów. Drzwi w naszej zamrażarce zostały standardowo zamontowane po prawej stronie, jednak możemy je zamontować również po lewej stronie. Do produkcji uszczelki w drzwiach producent zastosował specjalne dodatki antybakteryjne, dzięki czemu ten bardzo podatny na brud element nie będzie już miejscem do rozwoju bakterii i wirusów. Uszczelka tworzy specyficzną barierę ochronną i utrudnia drobnoustrojom dostanie się do wnętrza i przechowywanej żywności. Podobne substancje zostały użyte do produkcji rączki drzwi, więc również ten element pozostanie wolny od szkodliwych mikroorganizmów. Po otwarciu drzwi, na górnej krawędzi zamrażarki znajdziemy panel sterowania. Temperaturę ustawimy ręcznie za pomocą pokrętła, do wyboru mamy pięć stopni regulacji. Normalna temperatura użytkowa naszej zamrażarki wynosi -18˚C. Po zakup większej ilości produktów powinniśmy w BEKO FS 127320 uruchomić funkcję szybkiego zamrażania. Funkcja nie pozwoli na wzrost temperatury dotychczas przechowywanej żywności, nie zachodzi więc obawa ich rozmrożenia. Dzięki szybkiemu zamrożeniu świeże produkty zachowają wszystkie najważniejsze witaminy i wartości odżywcze a także wygląd i kolor. Funkcja będzie także przydatna do szybkiego przygotowania kostek lodu, z wykorzystaniem specjalnej szuflady jaką znajdziemy wewnątrz zamrażarki. Patrząc od góry mamy do dyspozycji dwie komory szybkiego zamrażania z przezroczystymi klapami. Pod nimi znajduje się wspomniana już taca na kostki lodu. Miejsce pod tacą zajmują cztery spore szuflady, również wykonane z przezroczystego jasnego tworzywa. Ta transparentność wszystkich elementów przekłada się na łatwość zarządzania zawartością, bez problemu zorientujemy się gdzie są rozmieszczone poszczególne produkty. Nasza zamrażarka BEKO FS 127320 wymaga niestety ręcznego rozmrażania, ale producent zaleca powtórzenie tej czynności tylko dwa razy w roku.

Parametry techniczne zamrażarki BEKO FS 127320

Roczne zużycie energii (kWh/rok)270
Wysokość (mm)1710
Szerokość (mm)595
Głębokość (mm)633
Pojemność całkowita (litrów)237
Wydajność zamrażania (kg/24h)22
Poziom hałasu (dB)41

Wyposażenie zamrażarki BEKO FS 127320

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneTak
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Fs 127320?

Beko – tureckie produkty AGD

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do BEKO FS 127320

Zamrażarka BEKO FN 129420

Zamrażarka BEKO FN 129420

Zamrażarki szafkowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki wysokie (powyżej 170 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Beko

BEKO FN 129420 to wolnostojąca zamrażarka w białym kolorze, o pojemności 250 litrów, w klasie energetycznej A+, z systemem chłodzenia No Frost, funkcją szybkiego mrożenia Quick Freeze, elektronicznym zewnętrznym panelem sterującym z wyświetlaczem, antybakteryjną uszczelką drzwi, antybakteryjną rączką, manualną kostkarką do lodu Icematic, Icebank – komorą lodową.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce BEKO FS 127320

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)