Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka BEKO FS 225320 X

Zamrażarka BEKO FS 225320 X

BEKO FS 225320 X to wolnostojąca zamrażarka szafkowa o łącznej pojemności 215 litrów, wysoka na 151 cm, w wysokiej klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego mrożenia, przezroczystymi szufladami, Icebank – komorą lodową, wielką komorą oraz antybakteryjną uszczelką drzwi.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Fs 225320 x?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Beko Fs 225320 x

BEKO FS 225320 X to zamrażarka w kolorze Inox, wysoka na 151 cm, o łącznej pojemności 215 litrów. Jej klasa energetyczna to wysokie A+ a więc zamrażarka spełnia wymogi urządzenia energooszczędnego i zarazem przyjaznego środowisku naturalnemu. Roczne zużycie energii przy normalnym użytkowaniu powinno wynieść 257 kWh tak więc rachunek za prąd nie będzie przesadnie wysoki. Poziom hałasu deklarowany przez producenta wynosi 42 dB, i jest to również przyzwoity wynik, który pozwoli nam bezstresowo cieszyć się z codziennego użytkowania zamrażarki bez używania słuchawek czy zatyczek do uszu. Drzwi w naszym modelu zostały zamontowane standardowo zamontowane po prawej stronie, mamy też możliwość ich przełożenia. Przy okazji drzwi warto od razu zwrócić uwagę na ich uszczelkę. Ten newralgiczny w każdym urządzeniu chłodniczym element został wykonany z dodatkiem specjalnych antybakteryjnych substancji. Takie rozwiązanie sprawia, że wszelkie szkodliwe drobnoustroje mają znacznie utrudniony dostęp do wnętrza zamrażarki i przechowywanej żywności. Samo wnętrze BEKO FS 225320 X prezentuje się bardzo dobrze, od razu zwracają uwagę przezroczyste szuflady i komory, które zapewniają prosty dostęp do produktów i ułatwiają szybkie zorientowanie się w zawartości. Do dyspozycji mamy cztery szuflady i dwie komory, jedna z nich to tzw. Wielka Komora, która zapewnia większą przestrzeń do przechowywania dużych produktów. W górnej krawędzi zamrażarki znajdziemy dodatkową wbudowaną płaską szufladę, to tzw. Icebank czyli komora lodowa. Jak łatwo się domyślić jest to miejsce specjalnie przeznaczone do przygotowania i przechowywania kostek lodu ale także mniejszych produktów, np. mrożonych owoców. Temperaturę roboczą BEKO FS 225320 X ustawimy za pomocą pokrętła termostatu. Lampki sygnalizacyjne poinformują nas o normalnej pracy zamrażarki, uruchomieniu funkcji szybkiego zamrażania czy ostrzegą o zbyt wysokiej temperaturze wnętrza. Funkcję szybkiego zamrażania powinniśmy włączyć przy pierwszym uruchomieniu urządzenia a także przy uzupełnianiu zamrażarki dużą ilością świeżych produktów, umożliwi szybkie wyrównanie temperatury i nie pozwoli aby wcześniej przechowywane produkty uległy rozmrożeniu. Funkcja pozwoli też przyśpieszyć proces wytworzenia kostek lodu. BEKO FS 225320 X wymaga ręcznego rozmrażania, jednak na całe szczęście nie będziemy tego musieli robić często, dwa razy w roku w zupełności powinny wystarczyć. BEKO proponuje ten model zamrażarki również w standardowym białym kolorze – to BEKO FS 225320.

Parametry techniczne zamrażarki BEKO FS 225320 X

Roczne zużycie energii (kWh/rok)257
Wysokość (mm)1510
Szerokość (mm)600
Głębokość (mm)600
Pojemność całkowita (litrów)215
Wydajność zamrażania (kg/24h)14
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki BEKO FS 225320 X

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneTak
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Fs 225320 x?

Beko – tureckie produkty AGD

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do BEKO FS 225320 X

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce BEKO FS 225320 X

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)