Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka BEKO FS 225320

Zamrażarka BEKO FS 225320

BEKO FS 225320 to wolnostojąca zamrażarka szafkowa w białym kolorze, o łącznej pojemności 215 litrów, wysoka na 151 cm, w wysokiej klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego mrożenia, przezroczystymi szufladami, Icebank – komorą lodową, Wielką Komorą oraz antybakteryjną uszczelką drzwi.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Fs 225320?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Beko Fs 225320

BEKO FS 225320 to nowoczesna zamrażarka w standardowym białym kolorze, wysoka na 151 cm, szeroka na 60 cm, o łącznej pojemności 215 litrów. Jej wymiary oraz możliwość regulacji strony montażu drzwi sprawiają, że bez problemu powinniśmy znaleźć dla niej miejsce w zasadzie w każdym pomieszczeniu. Zamrażarka pracuje w klasie energetycznej A+, jest więc urządzeniem energooszczędnym, roczne zużycie energii elektrycznej nie powinno przekroczyć 257 kWh. To bardzo dobry wynik, podobnie jak poziom emitowanego hałasu, który w naszym modelu wynosi 42 dB, zamrażarka nie będzie nas denerwować głośną pracą. Warto wspomnieć o zastosowanej w FS 225320 antybakteryjnej uszczelce drzwi. Jak wiemy uszczelka jest niezwykle podatna na brud i zarazki, bardzo trudno utrzymać to miejsce w czystości a mikroorganizmy mają prostą drogę do środka urządzenia. Do produkcji uszczelek w swoich urządzeniach chłodniczych BEKO zastosowało dodatek specjalnych antybakteryjnych substancji, które uniemożliwiają drobnoustrojom zarówno rozwój na samej uszczelce jak i przedostawanie się do środka naszej zamrażarki. W środku BEKO FS 225320 znajdziemy dwie komory z klapami oraz cztery szuflady, wszystkie przezroczyste co znacznie ułatwi zarządzanie naszymi mrożonkami. Wielka Komora zapewni nam większą przestrzeń do przechowywania dużych produktów. Icebank to płaska taca wbudowana w górną część naszej zamrażarki, jest to miejsce specjalnie przeznaczone do przygotowania i przechowywania kostek lodu ale także mniejszych produktów, np. mrożonych owoców. Powyżej tacy, na krawędzi zamrażarki znajdziemy panel sterowania naszą zamrażarką. Trzy lampki sygnalizacyjne poinformują nas o normalnej pracy zamrażarki, uruchomieniu funkcji szybkiego zamrażania czy ostrzegą o zbyt wysokiej temperaturze wnętrza. Za pomocą pokrętła ustawimy temperaturę pracy naszej zamrażarki i uruchomimy funkcję szybkiego zamrażania. Funkcję powinniśmy uruchomić przy pierwszym włączeniu urządzenia a także przy uzupełnianiu zamrażarki dużą ilością świeżych produktów, umożliwi szybkie wyrównanie temperatury i nie pozwoli aby wcześniej przechowywane produkty uległy rozmrożeniu. Funkcja pozwoli też przyśpieszyć proces wytworzenia kostek lodu. BEKO FS 225320 będziemy musieli niestety od czasu do czasu ręcznie odmrozić a jeżeli biały kolor nam nie odpowiada to producent proponuje nam również model BEKO FS 225320 X, o takich samych parametrach ale w kolorze Inox.

Parametry techniczne zamrażarki BEKO FS 225320

Roczne zużycie energii (kWh/rok)257
Wysokość (mm)1510
Szerokość (mm)600
Głębokość (mm)600
Pojemność całkowita (litrów)215
Wydajność zamrażania (kg/24h)14
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki BEKO FS 225320

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneTak
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Fs 225320?

Beko – tureckie produkty AGD

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do BEKO FS 225320

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce BEKO FS 225320

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)