Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka BEKO FSA 21320 X

Zamrażarka BEKO FSA 21320 X

BEKO FSA 21320 X to niewielka wolnostojąca zamrażarka szafkowa o łącznej pojemności 162 litrów, wysoka na 136 cm, w klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego zamrażania, przezroczystymi szufladami, Icebank – komorą lodową, Wielką Komorą oraz antybakteryjną uszczelką drzwi.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Fsa 21320 x?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Beko Fsa 21320 x

BEKO FSA 21320 X to zamrażarka w kolorze Inox, wysoka na 136 cm, o łącznej pojemności 162 litrów. Jej klasa energetyczna to A+ a więc zamrażarka spełnia wymogi urządzenia energooszczędnego i jednocześnie przyjaznego środowisku naturalnemu i oczywiście naszej kieszeni. Roczne zużycie energii nie powinno przekroczyć 226 kWh tak więc ze spokojem możemy czekać na rachunek za prąd. Poziom hałasu deklarowany przez producenta wynosi 42 dB, i jest to również przyzwoity wynik, który pozwoli nam bezstresowo cieszyć się z codziennego użytkowania zamrażarki. Drzwi w BEKO FSA 21320 X zostały zamontowane standardowo zamontowane po prawej stronie, mamy jednak możliwość ich przełożenia. Uszczelka drzwi została wykonana z dodatkiem specjalnych antybakteryjnych substancji co sprawia, że wszelkie szkodliwe drobnoustroje mają znacznie utrudniony dostęp do wnętrza zamrażarki i przechowywanej żywności. Mimo w sumie niewielkich rozmiarów nasza zamrażarka jest całkiem pojemna, w rozmieszczeniu mrożonek pomogą nam przezroczyste szuflady i komory, które zapewniają prosty dostęp do produktów i ułatwiają szybkie zorientowanie się w zawartości. Do dyspozycji mamy cztery szuflady i dwie komory z klapami, jedna z nich to tzw. Wielka Komora, która zapewnia większą przestrzeń do przechowywania dużych produktów, nie będzie problemu ze zmieszczeniem dużych opakowań frytek czy dużej pizzy. W górnej krawędzi zamrażarki znajdziemy dodatkową wbudowaną płaską szufladę, to tzw. Icebank czyli komora lodowa. Posłuży nam do przygotowania estetycznych kostek lodu, możemy też tu zamrozić i przechowywać mniejsze produkty, np. owoce. Temperaturę roboczą BEKO FSA 21320 X ustawimy za pomocą pokrętła termostatu, do wyboru mamy pięć stopni regulacji. Poziom maksymalny pozwoli uruchomić funkcję szybkiego mrożenia. Trzy lampki sygnalizacyjne poinformują nas o normalnej pracy zamrażarki, uruchomieniu funkcji szybkiego zamrażania czy ostrzegą o zbyt wysokiej temperaturze wnętrza. Funkcję szybkiego zamrażania powinniśmy włączyć przy pierwszym uruchomieniu urządzenia a także przy uzupełnianiu zamrażarki dużą ilością świeżych produktów, umożliwi szybkie wyrównanie temperatury i nie pozwoli aby wcześniej przechowywane produkty uległy rozmrożeniu, dodatkowo pozwoli zachować wszystkie najlepsze wartości produktów żywnościowych. Funkcja pozwoli też przyśpieszyć przygotowanie kostek lodu. BEKO FSA 21320 X wymaga niestety okresowego ręcznego rozmrażania, producent zaleca robić to przynajmniej dwa razy do roku. BEKO proponuje ten model zamrażarki również w standardowym białym kolorze, jeżeli taka wersja bardziej nam odpowiada wybierzmy BEKO FSA 21320.

Parametry techniczne zamrażarki BEKO FSA 21320 X

Roczne zużycie energii (kWh/rok)226
Wysokość (mm)1360
Szerokość (mm)540
Głębokość (mm)600
Pojemność całkowita (litrów)162
Wydajność zamrażania (kg/24h)9
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki BEKO FSA 21320 X

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneTak
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Fsa 21320 x?

Beko – tureckie produkty AGD

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do BEKO FSA 21320 X

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce BEKO FSA 21320 X

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)