Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka BEKO FSE 1072 X

Zamrażarka BEKO FSE 1072 X

BEKO FSE 1072 X to niewielka wolnostojąca zamrażarka szafkowa w kolorze Inox, o łącznej pojemności 85 litrów, wysoka na 84 cm, szeroka na 54 cm, w wysokiej klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego zamrażania, przezroczystymi szufladami oraz antybakteryjną uszczelką drzwi.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Fse 1072 x?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Beko Fse 1072 x

BEKO FSE 1072 X to idealne rozwiązanie jeżeli poszukujemy niewielkiej podblatowej zamrażarki do naszej kuchni. Mimo niewielkich rozmiarów zamrażarka oferuje nam do zagospodarowania 85 litrów pojemności. Urządzenie spełnia wymogi nowoczesnego i energooszczędnego – pracuje w klasie energetycznej A+. Roczne zużycie energii przy normalnym użytkowaniu nie przekroczy 189 kWh, więc zamrażarka zbytnio nie uszczupli domowego budżetu. Poziom hałasu w trakcie pracy nie przekroczy 42 dB, to również przyzwoity wynik, zamrażarka jest całkiem cicha. Drzwi zamrażarki zostały zamontowane po prawej stronie, mamy jednak możliwość przełożenia zawiasów i montażu po drugiej stronie. Warto zwrócić uwagę na uszczelkę w drzwiach. Jak wiemy uszczelka jest niezwykle podatna na brud i zarazki, bardzo trudno utrzymać to miejsce w czystości a mikroorganizmy mają prostą drogę do środka lodówki. Do produkcji tego elementu BEKO zastosowało dodatek specjalnych antybakteryjnych substancji, które uniemożliwiają drobnoustrojom zarówno rozwój na samej uszczelce jak i przedostawanie się do środka naszej zamrażarki. We wnętrzu BEKO FSE 1072 X znajdziemy dwie szuflady, komorę szybkiego zamrażania oraz płaską tacę do przygotowania i przechowywania kostek lodu. Wnętrze jest transparentne, bez wyciągania szuflad możemy zorientować się jakie produkty i gdzie są przechowywane. Temperaturę roboczą BEKO FSE 1072 X ustawimy za pomocą pokrętła termostatu, do wyboru mamy cztery stopnie regulacji. Poziom maksymalny pozwoli uruchomić funkcję szybkiego mrożenia. Trzy lampki sygnalizacyjne poinformują nas o normalnej pracy zamrażarki, uruchomieniu funkcji szybkiego zamrażania czy ostrzegą o zbyt wysokiej temperaturze wnętrza. Funkcja szybkiego zamrażania pozwoli na szybkie zamrożenia nowo włożonych do środka produktów nie wpływając na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia. Użycie tej funkcji nie tylko przyśpieszy proces mrożenia ale przede wszystkim pozwoli na zachowanie wszystkich najważniejszych wartości odżywczych produktów a także ich smaku, wyglądu czy koloru. W naszym modelu zdolność zamrażania wynosi 10,5 kg/dobę – przy takiej ilości produktów powinniśmy uruchomić funkcję szybkiego zamrażania na czas około 24 godzin. Zamrażarka będzie od nas wymagała okresowego rozmrażania, jednak przy jej rozmiarach nie będzie to czynność pracochłonna i długotrwała. BEKO proponuje ten model zamrażarki również w białym kolorze, jeżeli taka wersja bardziej nam odpowiada zdecydujmy się na BEKO FSE 1072.

Parametry techniczne zamrażarki BEKO FSE 1072 X

Roczne zużycie energii (kWh/rok)189
Wysokość (mm)840
Szerokość (mm)540
Głębokość (mm)600
Pojemność całkowita (litrów)85
Wydajność zamrażania (kg/24h)10,5
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki BEKO FSE 1072 X

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Fse 1072 x?

Beko – tureckie produkty AGD

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do BEKO FSE 1072 X

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce BEKO FSE 1072 X

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)