Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka BEKO FSE 1073 X

Zamrażarka BEKO FSE 1073 X

BEKO FSE 1073 X to niewielka wolnostojąca zamrażarka szafkowa w kolorze Inox, o łącznej pojemności 90 litrów, wysoka na 84 cm, w wysokiej klasie energetycznej A++, z funkcją szybkiego zamrażania, przezroczystymi szufladami oraz antybakteryjną uszczelką drzwi.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Fse 1073 x?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Beko Fse 1073 x

Jeżeli potrzebujemy niewielkiej ale w pełni funkcjonalnej podblatowej zamrażarki to wybór BEKO FSE 1073 X będzie dobrym rozwiązaniem. Zamrażarka ma jedynie 84 cm wysokości i 90 litrów łącznej pojemności, w środku znajdziemy komorę szybkiego zamrażania oraz dwie szuflady do przechowywania mrożonek. Szuflady zostały wykonane z przezroczystego jasnego tworzywa, co oprócz walorów estetycznych będzie też pomocne w szybkim zorientowaniu się w zawartości zamrażarki. Na samej górze znajdziemy płaską tacę do przygotowania i przechowywania kostek lodu. Drzwi zamrażarki są regulowane, możemy wybrać w którą stronę będą się otwierały. Uszczelka w drzwiach została wykonana z dodatkiem antybakteryjnych substancji co pozwala na znaczne ograniczenie rozwoju na tym elemencie bakterii czy wirusów. Tym samym zostaje stworzona specyficzne bariera ochronna która chroni wnętrze przed przedostawaniem się do środka mikroorganizmów groźnych dla naszej żywności. Temperaturę wyregulujemy za pomocą pokrętła, mamy do wyboru cztery poziomy regulacji. Poziom pierwszy oznacza normalną temperaturę roboczą, tzn. -18˚C, przestawiając pokrętło na wyższe poziomy możemy wybrać niższe wartości temperatury. BEKO FSE 1073 X posiada też funkcję szybkiego zamrażania żywności, dzięki której przyspieszymy proces zamrażania świeżej żywności, dodatkowo zyskując pewność, że produkty zachowają naturalny kolor, wygląd a także maksymalne poziomy witamin i wartości odżywczych. W naszym modelu wydajność zamrażania wynosi 10,5 kg/dobę – przy takiej ilości produktów powinniśmy uruchomić funkcję szybkiego zamrażania na czas około 24 godzin. Na górnej krawędzi zamrażarki znajdziemy trzy Lamki kontrolne, które sygnalizują aktualny tryb pracy urządzenia. Lampka zielona informuje o podłączeniu do zasilania, lampka pomarańczowa zasygnalizuje uruchomienie funkcji szybkiego zamrażania. Lampka czerwona zapali się jeżeli nie będzie możliwe utrzymanie ustawionej wcześniej temperatury, jeżeli do środka włożymy zbyt dużo świeżej żywności lub kiedy przypadkowo pozostawimy otwarte drzwi. Zamrażarka będzie od nas wymagała ręcznego rozmrażania, producent sugeruje powtarzanie tej czynności przynajmniej dwa razy do roku więc nie będzie to specjalne poświęcenie z naszej strony, tym bardziej, że powierzchnia do sprzątania nie będzie duża. BEKO FSE 1073 X to bardzo oszczędne urządzenie, pracuje w bardzo wysokiej klasie energetycznej A++ co przełoży się na roczne zużycie energii w wysokości zaledwie 145 kWh, wpływ zamrażarki na rachunek za prąd będzie znikomy. Jak można się domyślić również poziom hałasu jaki zamrażarka emituje w trakcie pracy nie jest wysoki. Producent zapewnia, że nie przekroczy on 39 dB tak więc nie będziemy zwracać uwagi na nasz nabytek. Jeżeli interesuje nas ten model ale wolimy biały kolor – wtedy wybierzmy BEKO FSE 1073.

Parametry techniczne zamrażarki BEKO FSE 1073 X

Roczne zużycie energii (kWh/rok)145
Wysokość (mm)840
Szerokość (mm)540
Głębokość (mm)600
Pojemność całkowita (litrów)90
Wydajność zamrażania (kg/24h)10,5
Poziom hałasu (dB)39

Wyposażenie zamrażarki BEKO FSE 1073 X

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Fse 1073 x?

Beko – tureckie produkty AGD

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do BEKO FSE 1073 X

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce BEKO FSE 1073 X

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)