Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka BEKO FSE 1073

Zamrażarka BEKO FSE 1073

BEKO FSE 1073 to niewielka wolnostojąca zamrażarka szafkowa w białym kolorze, o łącznej pojemności 90 litrów, wysoka na 84 cm, w wysokiej klasie energetycznej A++, z funkcją szybkiego zamrażania, przezroczystymi szufladami oraz antybakteryjną uszczelką drzwi.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Fse 1073?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Beko Fse 1073

Jeżeli w pewnym momencie stwierdzimy, że w kuchni niezbędna będzie nieduża ale funkcjonalna zamrażarka powinniśmy się zastanowić nad wyborem BEKO FSE 1073. Zamrażarka ma biały kolor i niewielkie rozmiary, jedynie 84 cm wysokości, 54 szerokości i 90 litrów łącznej pojemności. Nasze produkty umieścimy w środku z wykorzystaniem komory szybkiego zamrażania oraz dwóch szuflad do przechowywania mrożonek. Szuflady zostały wykonane z przezroczystego jasnego tworzywa, co oprócz walorów estetycznych będzie też pomocne w szybkim zorientowaniu się w zawartości zamrażarki. BEKO znalazło dodatkowe miejsce na płaską tacę do przygotowania i przechowywania kostek lodu. Drzwi zamrażarki są regulowane, standardowo zostały zamontowane po prawej stronie. Uszczelka drzwi została wykonana z dodatkiem antybakteryjnych substancji co pozwala na znaczne ograniczenie rozwoju na tym elemencie bakterii czy wirusów. Tym samym zostaje stworzona specyficzne bariera ochronna która chroni wnętrze przed przedostawaniem się do środka mikroorganizmów groźnych dla naszej żywności. Temperaturę wyregulujemy za pomocą pokrętła, mamy do wyboru cztery poziomy regulacji. Poziom pierwszy oznacza normalną temperaturę roboczą, tzn. -18˚C, przestawiając pokrętło na wyższe poziomy możemy wybrać niższe wartości temperatury. BEKO FSE 1073 posiada też funkcję szybkiego zamrażania żywności, dzięki której przyśpieszymy proces zamrażania świeżej żywności, dodatkowo zyskując pewność, że produkty zachowają naturalny kolor, wygląd a także maksymalne poziomy witamin i wartości odżywczych. Funkcja powinna też być użyta do szybkiego wytworzenia lodu. W BEKO FSE 1073 wydajność zamrażania wynosi 10,5 kg/dobę – przy takiej ilości produktów powinniśmy uruchomić funkcję szybkiego zamrażania na czas około 24 godzin. Na górnej krawędzi zamrażarki znajdziemy trzy Lamki kontrolne, które sygnalizują aktualny tryb pracy urządzenia. Lampka zielona informuje o podłączeniu do zasilania, lampka pomarańczowa zasygnalizuje uruchomienie funkcji szybkiego zamrażania. Lampka czerwona zapali się jeżeli nie będzie możliwe utrzymanie ustawionej wcześniej temperatury, jeżeli do środka włożymy zbyt dużo świeżej żywności lub kiedy przypadkowo pozostawimy otwarte drzwi. Zamrażarka będzie od nas wymagała ręcznego rozmrażania, producent sugeruje powtarzanie tej czynności przynajmniej dwa razy do roku więc nie będzie to specjalne poświęcenie z naszej strony, tym bardziej, że powierzchnia do sprzątania nie będzie duża. BEKO FSE 1073 to bardzo oszczędne urządzenie, pracuje w bardzo wysokiej klasie energetycznej A++, co przełoży się na roczne zużycie energii w wysokości zaledwie 145 kWh. Poziom hałasu nie powinien przekroczyć 39 dB, to również bardzo dobry wynik, urządzenie jest bardzo ciche. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o zamrażarce BEKO FSE 1073 X, to model który posiada takie same wymiary i funkcjonalności a występuje w kolorze Inox.

Parametry techniczne zamrażarki BEKO FSE 1073

Roczne zużycie energii (kWh/rok)145
Wysokość (mm)840
Szerokość (mm)540
Głębokość (mm)600
Pojemność całkowita (litrów)90
Wydajność zamrażania (kg/24h)10,5
Poziom hałasu (dB)39

Wyposażenie zamrażarki BEKO FSE 1073

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Fse 1073?

Beko – tureckie produkty AGD

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do BEKO FSE 1073

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce BEKO FSE 1073

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)