Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka BEKO HSA 11520

Zamrażarka BEKO HSA 11520

BEKO HSA 11520 to mała skrzyniowa zamrażarka w białym kolorze, o pojemności 99 litrów, wysoka na 86 cm, szeroka na 54 cm, głęboka na 60 cm, w wysokiej klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego zamrażania, z mechanicznym sterowaniem oraz antybakteryjną uszczelką.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Hsa 11520?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Beko Hsa 11520

BEKO HSA 11520 to mała zamrażarka, idealna do niewielkich pomieszczeń, ma tylko 99 litrów pojemności i jest otwierana od góry. Urządzenie pracuje w klasie energetycznej A+ co przełoży się na roczne zużycie energii w wysokości 178 kWh, tak więc na pewno zbytnio nie obciąży domowego budżetu. W czasie swojej pracy zamrażarka będzie emitowała hałas o natężeniu 42 dB. Mimo, że taki poziom nie jest uciążliwy to przy tak w sumie niewielkich rozmiarach zamrażarki moglibyśmy wymagać aby była jednak cichsza. Uszczelka w zamrażarce BEKO HSA 11520 została wykonana z dodatkiem specjalnych antybakteryjnych substancji, dzięki którym znacznie łatwiej jest utrzymać to newralgiczne miejsce w czystości. Do zagospodarowanie w komorze będziemy mieli kosz, niestety tylko jeden. Panel sterowania znajduje się w dolnej części przedniej ściany zamrażarki. Znajdziemy tutaj pokrętło termostatu, za pomocą którego ustawimy temperaturę we wnętrzu, oraz trzy diody sygnalizacyjne. Dioda zielona wskazuje, że urządzenie zostało podłączone do prądu. Czerwona dioda zasygnalizuje niebezpieczny wzrost temperatury we wnętrzu naszej zamrażarki, będzie się też paliła w momencie uruchomienia zamrażarki po dłuższej przerwie. Dioda zgaśnie po osiągnięciu odpowiednio niskiej temperatury przez urządzenie. Dioda pomarańczowa sygnalizuje uruchomienie w zamrażarce funkcji szybkiego mrożenia. Funkcja szybkiego mrożenia pozwoli na szybkie zamrożenie nawet znacznych ilości świeżych produktów. Przyśpieszenie procesu mrożenia pozwoli przede wszystkim zachować wygląd, kolor a także wszystkie najważniejsze wartości odżywcze żywności. W naszym modelu wydajność zamrażania wynosi 4,5kg/24h. W przypadku awarii i braku zasilania możemy dalej przechowywać produkty w środku zamrażarki, nawet do 22 godzin, należy tylko pamiętać aby pokrywa była szczelnie zamknięta. BEKO HSA 11520 będziemy musieli od czasu do czasu ręcznie odmrozić gdy warstwa lodu w środku osiągnie ok. 6-8 mm grubości. Będzie to niezbędne do utrzymania właściwej wydajności zamrażania a także higieny. Ta konieczność zdarzy się raz lub dwa w roku, a biorąc pod uwagę niewielkie rozmiary zamrażarki na pewno nie będzie to skomplikowana i długotrwały proces.

Parametry techniczne zamrażarki BEKO HSA 11520

Roczne zużycie energii (kWh/rok)178
Wysokość (mm)860
Szerokość (mm)540
Głębokość (mm)600
Pojemność całkowita (litrów)99
Wydajność zamrażania (kg/24h)4,5
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki BEKO HSA 11520

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Hsa 11520?

Beko – tureckie produkty AGD

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do BEKO HSA 11520

Zamrażarka BEKO HSA 20520

Zamrażarka BEKO HSA 20520

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki małe (ponizej 200 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Beko

BEKO HSA 20520 to skrzyniowa zamrażarka w białym kolorze, o pojemności 177 litrów, wysoka na 86 cm, szeroka na 75 cm, głęboka na 72 cm, w wysokiej klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego zamrażania, oświetleniem wewnętrznym, z mechanicznym sterowaniem oraz antybakteryjną uszczelką.

czytaj więcej
Zamrażarka BEKO HSA 13520

Zamrażarka BEKO HSA 13520

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki małe (ponizej 200 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Beko

BEKO HSA 13520 to skrzyniowa zamrażarka w białym kolorze, o pojemności 129 litrów, wysoka na 86 cm, szeroka na 75 cm, głęboka na 72 cm, w wysokiej klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego zamrażania, oświetleniem wewnętrznym, z mechanicznym sterowaniem oraz antybakteryjną uszczelką.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce BEKO HSA 11520

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)