Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka BEKO HSA 13520

Zamrażarka BEKO HSA 13520

BEKO HSA 13520 to skrzyniowa zamrażarka w białym kolorze, o pojemności 129 litrów, wysoka na 86 cm, szeroka na 75 cm, głęboka na 72 cm, w wysokiej klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego zamrażania, oświetleniem wewnętrznym, z mechanicznym sterowaniem oraz antybakteryjną uszczelką.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Hsa 13520?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Beko Hsa 13520

BEKO HSA 13520 to nieduża biała zamrażarka skrzyniowa, z pokrywą otwieraną do góry, o łącznej pojemności 129 litrów. Klasa energetyczna naszego urządzenia to wysokie A+. Roczne zużycie energii elektrycznej nie przekroczy 186 kWh, tak więc rachunek za prąd nie będzie duży. W czasie swojej pracy zamrażarka będzie emitowała hałas o natężeniu 42 dB. To całkiem przyzwoita wartość, urządzenie nie będzie nas stresowało swoim zachowaniem. Również w HSA 13520 BEKO zastosowało swoje antybakteryjne rozwiązanie znane z innych modeli – specjalną antybakteryjną uszczelkę pokrywy. Uszczelka została wykonana z dodatkiem specjalnych antybakteryjnych substancji i stanowi swoistą barierę dla bakterii, wirusów i innych mikroorganizmów przed ich przedostawaniem się do środka. Wnętrze zostało oświetlone za pomocą lampki umieszczonej na wewnętrznej stronie pokrywy. Do zagospodarowanie w komorze będziemy mieli kosz, niestety tylko jeden. Panel sterowania znajduje się w dolnej części przedniej ściany zamrażarki. Za pomocą pokrętła termostatu ustawimy temperaturę roboczą wewnątrz komory zamrażarki. Trzy diody sygnalizacyjne z kolei poinformują nas o trybie w jakim w chwili obecnej pracuje urządzenie. Dioda zielona wskazuje, że urządzenie zostało podłączone do prądu. Czerwona dioda zasygnalizuje niebezpieczny wzrost temperatury we wnętrzu naszej zamrażarki, będzie się też paliła w momencie pierwszego uruchomienia urządzenia lub jego uruchomienia po przerwie aż do momentu odpowiedniego obniżenia temperatury w środku. Pomarańczowy przycisk pozwoli uruchomić funkcję szybkiego mrożenia – po naciśnięciu zapali się pomarańczowa dioda. Po ponownym wciśnięciu przycisku urządzenie powraca do normalnego trybu, a pomarańczowa dioda gaśnie. Funkcja szybkiego mrożenia pozwoli na szybkie zamrożenie nawet znacznych ilości świeżych produktów. W naszym modelu wydajność zamrażania wynosi 7kg/24h. Użycie tej funkcji nie tylko przyśpieszy proces mrożenia ale przede wszystkim pozwoli na zachowanie wszystkich najważniejszych wartości odżywczych produktów. Co bardzo ważne, użycie tej funkcji podczas wkładania do zamrażarki dużej ilości świeżych produktów pozwoli uchronić te wcześniej przechowywane przed rozmrożeniem. Nie musimy się też obawiać krótkotrwałej przerwy w dostawie prądu, jeżeli się zdarzy to przy szczelnie zamkniętej pokrywie zamrażarki możemy przechowywać naszą żywność do 22 godzin. Niestety nie ominie nas konieczność okresowego rozmrożenia HSA 13520, nie jest to na pewno czynność lubiana i fascynująca ale dla utrzymania czystości i wydajności urządzenia niezbędna. Producent zaleca jej powtórzenie przynajmniej dwa razy do roku.

Parametry techniczne zamrażarki BEKO HSA 13520

Roczne zużycie energii (kWh/rok)186
Wysokość (mm)860
Szerokość (mm)750
Głębokość (mm)720
Pojemność całkowita (litrów)129
Wydajność zamrażania (kg/24h)7
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki BEKO HSA 13520

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Hsa 13520?

Beko – tureckie produkty AGD

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do BEKO HSA 13520

Zamrażarka BEKO HSA 20520

Zamrażarka BEKO HSA 20520

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki małe (ponizej 200 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Beko

BEKO HSA 20520 to skrzyniowa zamrażarka w białym kolorze, o pojemności 177 litrów, wysoka na 86 cm, szeroka na 75 cm, głęboka na 72 cm, w wysokiej klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego zamrażania, oświetleniem wewnętrznym, z mechanicznym sterowaniem oraz antybakteryjną uszczelką.

czytaj więcej
Zamrażarka BEKO HSA 11520

Zamrażarka BEKO HSA 11520

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki małe (ponizej 200 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Beko

BEKO HSA 11520 to mała skrzyniowa zamrażarka w białym kolorze, o pojemności 99 litrów, wysoka na 86 cm, szeroka na 54 cm, głęboka na 60 cm, w wysokiej klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego zamrażania, z mechanicznym sterowaniem oraz antybakteryjną uszczelką.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce BEKO HSA 13520

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)