Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka BEKO HSA 13530

Zamrażarka BEKO HSA 13530

BEKO HSA 13530 to skrzyniowa zamrażarka w białym kolorze, o pojemności 129 litrów, wysoka na 86 cm, szeroka na 75 cm, głęboka na 72 cm, w wysokiej klasie energetycznej A++, z funkcją szybkiego zamrażania, oświetleniem wewnętrznym, z mechanicznym sterowaniem oraz antybakteryjną uszczelką.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Hsa 13530?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Beko Hsa 13530

BEKO HSA 13530 to biała zamrażarka skrzyniowa, z pokrywą otwieraną do góry, o łącznej pojemności 129 litrów. Na co od razu trzeba zwrócić uwagę to jej klasa energetyczna – A++. Roczne zużycie energii elektrycznej wyniesie jedynie 146 kWh, tak więc z dużym spokojem będziemy podchodzili do rachunków jakie przyśle nam dostawca prądu. W czasie swojej pracy zamrażarka będzie emitowała hałas o natężeniu 42 dB, to całkiem przyzwoita wartość, urządzenie nie będzie nam specjalnie przeszkadzało, tym bardziej, że pewnie nie umieścimy go w centralnym miejscu salonu. Ten model posiada specjalną antybakteryjną uszczelkę, która została wykonana z dodatkiem specjalnych antybakteryjnych substancji i stanowi swoistą barierę dla wszelkiej maści mikroorganizmów odpowiedzialnych za szybkie psucie się żywności. Wnętrze zostało oświetlone za pomocą lampki umieszczonej na wewnętrznej stronie pokrywy. Do zagospodarowanie w komorze będziemy mieli kosz, niestety tylko jeden. Panel sterowania znajduje się w dolnej części przedniej ściany zamrażarki. Za pomocą pokrętła termostatu ustawimy temperaturę roboczą wewnątrz komory zamrażarki. Trzy diody sygnalizacyjne z kolei poinformują nas o trybie w jakim w chwili obecnej pracuje urządzenie. Dioda zielona wskazuje, że urządzenie zostało podłączone do prądu. Czerwona dioda zasygnalizuje niebezpieczny wzrost temperatury we wnętrzu naszej zamrażarki, będzie się też paliła w momencie pierwszego uruchomienia urządzenia lub jego uruchomienia po przerwie aż do momentu odpowiedniego obniżenia temperatury w środku. Dioda pomarańczowa zasygnalizuje uruchomienie procesu szybkiego zamrażania. Funkcja szybkiego mrożenia pozwoli bardzo szybko zamrozić nawet znaczne ilości świeżych produktów i okaże się niezbędna przy okazji dużych zakupów.. Użycie tej funkcji nie tylko przyśpieszy proces mrożenia ale przede wszystkim pozwoli na zachowanie wszystkich najważniejszych wartości odżywczych produktów. Co bardzo ważne, użycie tej funkcji podczas wkładania do zamrażarki dużej ilości świeżych produktów pozwoli uchronić te wcześniej przechowywane przed rozmrożeniem. Wydajność zamrażania w BEKO HSA 13530 wynosi 7kg/24h Nie musimy się też obawiać krótkotrwałej przerwy w dostawie prądu, jeżeli się zdarzy to przy szczelnie zamkniętej pokrywie zamrażarki możemy przechowywać naszą żywność aż do 67 godzin. Nasza zamrażarka będzie wymagała ręcznego rozmrożenia kiedy w środku zbierze się warstwa lodu obniżająca wydajność zamrażania i zwiększająca pobór prądu (czyli ok. 6-8 mm). Sam proces nie jest zbyt uciążliwy i przy prawidłowym użytkowaniu wystarczy go powtórzyć 1-2 razy do roku.

Parametry techniczne zamrażarki BEKO HSA 13530

Roczne zużycie energii (kWh/rok)146
Wysokość (mm)860
Szerokość (mm)750
Głębokość (mm)720
Pojemność całkowita (litrów)129
Wydajność zamrażania (kg/24h)7
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki BEKO HSA 13530

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Hsa 13530?

Beko – tureckie produkty AGD

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do BEKO HSA 13530

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce BEKO HSA 13530

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)