Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka BEKO HSA 24530

Zamrażarka BEKO HSA 24530

BEKO HSA 24530 to skrzyniowa zamrażarka w białym kolorze, o pojemności 230 litrów, wysoka na 86 cm, szeroka na 110 cm, głęboka na 72 cm, w wysokiej klasie energetycznej A++, z funkcją szybkiego zamrażania, oświetleniem wewnętrznym, z mechanicznym sterowaniem oraz antybakteryjną uszczelką.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Hsa 24530?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Beko Hsa 24530

BEKO HSA 24530 to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa w białym kolorze o pojemności 230 litrów. Zamrażarka pracuje w wysokiej klasie energetycznej A++ czyli jest oszczędne i przyjazne dla środowiska naturalnego. BEKO deklaruje, że przy normalnym użytkowaniu roczne zużycie energii nie powinno przekroczyć 186 kWh, to naprawdę bardzo przyzwoita wartość, rachunek za prąd będzie niski. Jeżeli chodzi o poziom hałasu emitowanego przez zamrażarkę to wynosi on 44 dB. Trzeba zaznaczyć, że znajdziemy na rynku cichsze urządzenia ale nie oznacza to, ze nasze będzie nas straszyło bulgotaniem i warczeniem. Ten poziom hałasu jest w pełni akceptowalny dla naszych uszu, tym bardziej, że raczej nie będziemy spędzać całego dnia w towarzystwie naszej zamrażarki. W BEKO HSA 24530 zastosowano specjalną antybakteryjną uszczelkę pokrywy. Wykonano ją z dodatkiem specjalnych antybakteryjnych dodatków, dzięki czemu łatwiej utrzymać ten element w czystości a dodatkowo wszelkiego rodzaju bakterie czy wirusy będą miały znacznie utrudnioną drogę do przechowywanej żywności. Produkty w środku rozmieścimy w dwóch dołączonych koszach. Kosze możemy wyjąć jeżeli będziemy chcieli w inny sposób zagospodarować przestrzeń zamrażarki. Wnętrze zamrażarki zostało oświetlone za pomocą lampki umieszczonej na wewnętrznej stronie pokrywy. Pokrętło termostatu służące do ustawienia temperatury roboczej urządzenia oraz diody sygnalizujące tryb pracy znajdziemy na przedniej ścianie zamrażarki, po prawej stronie w dolnej części. Za pomocą pokrętła ustawimy temperaturę roboczą wewnątrz komory zamrażarki. Diody z kolei poinformują nas o trybie w jakim w chwili obecnej pracuje urządzenie. Dioda zielona wskazuje, że urządzenie zostało podłączone do prądu. Czerwona dioda zapali się kiedy niebezpiecznie wzrośnie temperatura we wnętrzu naszej zamrażarki. Pomarańczowa dioda sygnalizuje uruchomienie funkcji szybkiego zamrażania i zgaśnie po zakończeniu procesu. Funkcja szybkiego mrożenia pozwoli na błyskawiczne zamrożenie nowo włożonych do środka produktów nie wpływając na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia. Użycie tej funkcji nie tylko przyśpieszy proces mrożenia ale przede wszystkim pozwoli na zachowanie wszystkich najważniejszych wartości odżywczych produktów a także ich smaku, wyglądu czy koloru. Zdolność zamrażania HSA 24530 wynosi 12kg/24h. Jeżeli zdarzy się przerwa w dostawie prądu to przy szczelnie zamkniętej pokrywie BEKO HSA 24530 możemy przechowywać naszą żywność aż do 67 godzin bez obawy o jej zepsucie. Nasza zamrażarka będzie niestety wymagała okresowego rozmrażania, zalecane jest powtórzenie tej czynności przynajmniej dwa razy w roku lub kiedy warstwa lodu będzie miała grubość ponad 6 mm. Pozwoli to zachować odpowiednia wydajność pracy zamrażarki a nam samym nie sprawi specjalnej trudności dzięki prostemu systemowi odprowadzenia roztopionej wody z zamrażarki.

Parametry techniczne zamrażarki BEKO HSA 24530

Roczne zużycie energii (kWh/rok)186
Wysokość (mm)860
Szerokość (mm)1110
Głębokość (mm)720
Pojemność całkowita (litrów)230
Wydajność zamrażania (kg/24h)12
Poziom hałasu (dB)44

Wyposażenie zamrażarki BEKO HSA 24530

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Hsa 24530?

Beko – tureckie produkty AGD

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do BEKO HSA 24530

Zamrażarka BEKO HSA 29530

Zamrażarka BEKO HSA 29530

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Beko

BEKO HSA 29530 to skrzyniowa zamrażarka w białym kolorze, o pojemności 284 litrów, wysoka na 86 cm, szeroka na 128 cm, głęboka na 72 cm, w wysokiej klasie energetycznej A++, z funkcją szybkiego zamrażania, oświetleniem wewnętrznym, z mechanicznym sterowaniem oraz antybakteryjną uszczelką.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce BEKO HSA 24530

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)