Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka BEKO HSA 29520

Zamrażarka BEKO HSA 29520

BEKO HSA 29520 to skrzyniowa zamrażarka w białym kolorze, o pojemności 284 litrów, wysoka na 86 cm, szeroka na 128 cm, głęboka na 72 cm, w wysokiej klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego zamrażania, oświetleniem wewnętrznym, z mechanicznym sterowaniem oraz antybakteryjną uszczelką.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Hsa 29520?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Beko Hsa 29520

BEKO HSA 29520 to biała zamrażarka o dużej łącznej pojemności 284 litrów. Zamrażarka ma typowy wygląd dla modeli skrzyniowych a więc drzwi, a w zasadzie pokrywa otwiera się do góry. Również w tym modelu Beko zastosowało antybakteryjną uszczelkę. Wykonana z dodatkiem specjalnych antybakteryjnych substancji uszczelka pokrywy tworzy specjalną ochronną barierę przeciwdziałającą przedostawaniu się do środka bakterii, wirusów i innych mikroorganizmów odpowiedzialnych za psucie przechowywanej żywności. Na wewnętrznej stronie pokrywy znajdziemy lampkę oświetlającą wnętrze zamrażarki. Na wyposażeniu znajdziemy trzy kosze do przechowywania żywności. Kosze możemy wyjąć jeżeli będziemy chcieli w inny sposób zagospodarować przestrzeń zamrażarki. Na zewnątrz przedniej ściany znajdziemy panel sterowania – z pokrętłem termostatu oraz diodami sygnalizacyjnymi. Za pomocą pokrętła ustawimy temperaturę roboczą wewnątrz komory zamrażarki. Diody sygnalizacyjne poinformują nas o stanie pracy zamrażarki. Dioda zielona sygnalizuje podłączenie do źródła prądu, dioda czerwona zaalarmuje jeżeli temperatura w środku będzie za wysoka. Pomarańczowy przycisk pozwoli uruchomić funkcję szybkiego mrożenia – po naciśnięciu zapali się pomarańczowa dioda. Po ponownym wciśnięciu przycisku urządzenie powraca do normalnego trybu, a pomarańczowa dioda gaśnie. Szybkie mrożenie pozwoli na zamrożenie 15 kg świeżej żywności w ciągu doby, z zachowaniem zdrowego wyglądu, smaku koloru a także wszystkich wartości odżywczych. Funkcja szybkiego mrożenia nie pozwoli na wzrost temperatury w środku kiedy będziemy uzupełniać zapasy świeżymi produktami, tym samym nie musimy się martwić, że wcześniej przechowywana żywność ulegnie rozmrożeniu. Jeżeli zdarzy się przerwa w dostawie prądu to przy szczelnie zamkniętej pokrywie BEKO HSA 29520 możemy przechowywać naszą żywność do 67 godzin bez obawy o jej zepsucie. Dwa razy do roku, lub częściej jeżeli będzie taka potrzeba, powinniśmy odmrozić nasze urządzenie. Woda która powstanie zostanie odprowadzona na zewnątrz specjalną rurą odpływową a możemy ją zebrać do tacy oddzielającej, którą z kolei znajdziemy w komorze zamrażarki. BEKO HSA 29520 pracuje w klasie energetycznej A+, więc zgodnie z założeniami jest urządzeniem oszczędnym i przyjaznym dla środowiska naturalnego. Roczne zużycie energii przy normalnym użytkowaniu nie powinno przekroczyć wg zapewnień producenta 265 kWh, co wydaje się rozsądnym wynikiem. Podczas swojej pracy zamrażarka będzie emitowała hałas o natężeniu 43 dB, to „osiągnięcie” również możemy przyjąć ze spokojem, tym bardziej, że raczej na pewno nie umieścimy urządzenia we własnej sypialni.

Parametry techniczne zamrażarki BEKO HSA 29520

Roczne zużycie energii (kWh/rok)265
Wysokość (mm)860
Szerokość (mm)1280
Głębokość (mm)720
Pojemność całkowita (litrów)284
Wydajność zamrażania (kg/24h)15
Poziom hałasu (dB)43

Wyposażenie zamrażarki BEKO HSA 29520

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Hsa 29520?

Beko – tureckie produkty AGD

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do BEKO HSA 29520

Zamrażarka BEKO HSA 24520

Zamrażarka BEKO HSA 24520

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Beko

BEKO HSA 24520 to skrzyniowa zamrażarka w białym kolorze, o pojemności 230 litrów, wysoka na 86 cm, szeroka na 110 cm, głęboka na 72 cm, w wysokiej klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego zamrażania, oświetleniem wewnętrznym, z mechanicznym sterowaniem oraz antybakteryjną uszczelką.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce BEKO HSA 29520

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)