Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Bosch GTM20A00

Zamrażarka Bosch GTM20A00

Bosch GTM20A00 to biała zamrażarka skrzyniowa o wysokości 87 cm, pojemności 167 litrów, w klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego mrożenia i trybem Eco.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Bosch Gtm20a00?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Bosch Gtm20a00

Zamrażarka Bosch GTM20A00 jest standardową, oszczędną zamrażarką skrzyniową. Ma wysokość 87 cm i pojemność 167 litrów. Jest urządzeniem oszczędnym – w ciągu roku zużyje ok. 212 kWh energii elektrycznej, co daje je wysoką klasę energetyczną A+. Jest tez stosunkowo cicha – w czasie swojej pracy emituje hałas o natężeniu ok. 40 dB. Posiada system mechanicznej regulacji temperatury, jest więc przeznaczona dla osób o raczej konserwatywnym stosunku do wszelkich udogodnień elektronicznych. Pokrywa zamrażarki jest wprawdzie nieduża, ale na wszelki wypadek została wyposażona w system wspomagający jej otwieranie oraz ergonomiczny uchwyt w kolorze aluminium. Jest też zamykana na klucz. Zamrażarka Bosch GTM20A00 została wyposażona w dwa systemy, które mają zdecydowany wpływ na jej użyteczność. Pierwszym jest system przyspieszonego mrożenia, nazywany przez konstruktorów Bosch supermrożeniem. Funkcja ta ma na celu szybkie zamrożenie dużej bo aż do 18 kg na dobę ilości świeżych produktów, przede wszystkim po to, aby zachować ich walory smakowe i jakościowe. Musimy też pamiętać o tym, że jednorazowe umieszczenie w zamrażalniku dużej ilości świeżych, często ciepłych produktów, może doprowadzić do częściowego, tymczasowego rozmrożenia produktów już zamrożonych, niebezpiecznego zwłaszcza dla mięsa i ryb. Drugim kluczowym systemem jest tryb Eco, który poprzez optymalizuję pracy urządzania i temperatury chłodzenia, w zdecydowany sposób ogranicza zużycie energii elektrycznej. Zamrażarka wyposażona została ponadto w alarm optyczny, który migając powiadomi nas o niebezpiecznym wzroście temperatury wewnątrz urządzenia. Pojemność 167 litrów niewiele jak na zamrażarki skrzyniowe. Musimy jednak pamiętać o wymiarach modelu Bosch GTM20A00, które wynoszą: 86,5 cm wysokości, 80,6 cm szerokości i 64,7 cm głębokości. Na jej wyposażeniu znajdziemy jeden druciany kosz w kolorze białym, który zawiesimy o krawędzie otworu. Kosz jest wyjmowany, także jeśli będzie niepotrzebny, można go wyjąć z urządzenia. Wewnątrz zamrażarki znajdziemy ponadto wyjmowaną ściankę dzieląca wnętrze zamrażalnika, stosowaną również, jako pojemnik do zbierania wody z rozmrażania zamrażarki. Tak, niestety, ale model ten będziemy musieli od czasu do czasu rozmrozić … Wnętrze zamrażarki posiada oświetlenie włączane otwarciem drzwi. W czasie braku zasilania, zamrażarka utrzyma właściwą temperaturę przez okres 40 godzin.

Parametry techniczne zamrażarki Bosch GTM20A00

Roczne zużycie energii (kWh/rok)212
Wysokość (mm)865
Szerokość (mm)806
Głębokość (mm)647
Pojemność całkowita (litrów)167
Wydajność zamrażania (kg/24h)18
Poziom hałasu (dB)40

Wyposażenie zamrażarki Bosch GTM20A00

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoTak
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Bosch Gtm20a00?

Bosch – nie tylko producent AGD

W 1886 roku Robert Bosch założył w Stuttgarcie „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki”. Dzisiaj to globalny gigant zatrudniający kilkaset tysięcy osób, posiadający ponad 300 różnych spółek i kilkanaście tysięcy zakładów serwisowych na całym świecie. Aktualnie Bosch jest producentem części i komponentów motoryzacyjnych, produktów gospodarstwa domowego, elementów wyposażenia budynków i automatyki przemysłowej. Produkty Bosch od zawsze kojarzą nam się z bardzo wysoką jakością. Słowa twórcy przedsiębiorstwa: „lepiej stracić pieniądze niż zaufanie" są aktualne do dzisiaj.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Bosch GTM20A00

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce Bosch GTM20A00

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)