Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Electrolux EC2233AOW1

Zamrażarka Electrolux EC2233AOW1

Electrolux EC2233AOW1 to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa w białym kolorze, w najwyższej klasie efektywności energetycznej A+++, dużej pojemności 223 litrów, z technologią LowFrost, oświetleniem wnętrza, sterowaniem mechanicznym, alarmem wzrostu temperatury.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Electrolux Ec2233aow1?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Electrolux Ec2233aow1

Electrolux EC2233AOW1 to bardzo ciekawy wybór jeżeli poszukujemy nowoczesnej skrzyniowej zamrażarki a kierujemy się głównie oszczędnością. Zamrażarka posiada bowiem najwyższą klasę efektywności A+++ co nie tylko przełoży się na spore oszczędności w naszym portfelu ale również oznacza troskę o środowisko naturalne. Klasa A+++ to zużycie energii o ok. 50% mniejsze niż w przypadku podobnych urządzeń w klasie A+. W naszym przypadku rocznie będzie to jedynie 122 kWh. Jeżeli chodzi o poziom hałasu to w naszym modelu wyniesie on typowe w tej klasie 43 dB, co absolutnie nie będzie stanowiło problemu, tym bardziej, ze zamrażarka znajdzie się raczej w zamkniętym pomieszczeniu piwnicznym a nie w sypialni. Niskie zużycie energii to nie jedyna zaleta EC2233AOW1. Ma sporą pojemność 223 litrów, co przy jej wymiarach jest naprawdę bardzo dobrym rezultatem, producent maksymalnie wykorzystał dostępną przestrzeń. Zabudowany kondensator i parownik pozwolą na pracę w wilgotnych pomieszczeniach a kołka transportowe umożliwią łatwe przemieszczenie zamrażarki. Aby ograniczyć przyrastanie w środku szronu i lody i tym samym wydłużyć okres miedzy kolejnymi rozmrożeniami zastosowano tu technologię LowFrost (na tylnej ściance urządzenia widoczny jest specjalny zawór). Przyrastanie szronu jest dzięki niej ograniczone o ponad 80% w porównaniu do tradycyjnych modeli. Brak lodu w środku pozwala lepiej wykorzystać przestrzeń a także zachować wysoką wydajność pracy. Otwieranie pokrywy w skrzyniowych zamrażarkach nie jest zadaniem łatwym z uwagi na tworzące się podciśnienie. Electrolux EC2233AOW1 posiada zawór ciśnieniowy, który znacznie to zadanie ułatwia. Na wewnętrznej stronie pokrywy zainstalowano oświetlenie, pomocne przy przeglądaniu zapasów. Produkty możemy w środku rozmieścić z wykorzystaniem dwóch białych drucianych koszy. Plastikowa przegroda, którą znajdziemy w środku, pozwoli na lepsze wykorzystanie przestrzeni nad sprężarką. Będzie też pomocna przy zbieraniu wody powstałej przy rozmrażaniu. Rozmrażanie powinniśmy przeprowadzić kiedy grubość szronu osiągnie ok. 10-15 mm. Electrolux EC2233AOW1 została wyposażona w mechaniczne sterowanie, z zewnętrznym panelem sterowania. Oprócz pokrętła do regulacji temperatury znajdziemy na nim dwie kontrolki. Pierwsza zasygnalizuje podłączenie urządzenia do prądu. Druga zaświeci się kiedy w środku niebezpiecznie wzrośnie temperatura (np. w wyniku awarii) i będzie zagrażała przechowywanym produktom. Electrolux EC2233AOW1 jak przystało na nowoczesną zamrażarkę pozwoli na zamrożenie do 20 kg produktów w ciągu doby. Nie musimy się specjalnie martwić o żywność, jeżeli nastąpi przerwa w dopływie prądu. Zamrażarka utrzyma odpowiedni niską temperaturę aż przez 53 godziny, jest więc duża szansa, że nawet najmniej zaradny dostawca prądu zdąży w tym czasie usunąć powstałą awarię.

Parametry techniczne zamrażarki Electrolux EC2233AOW1

Roczne zużycie energii (kWh/rok)122
Wysokość (mm)876
Szerokość (mm)1190
Głębokość (mm)665
Pojemność całkowita (litrów)223
Wydajność zamrażania (kg/24h)20
Poziom hałasu (dB)43

Wyposażenie zamrażarki Electrolux EC2233AOW1

AlarmTak
Szybki mrożenieNie
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Electrolux Ec2233aow1?

Electrolux – szwedzka jakość AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD. Co ciekawe, spółka Electrolux jest notowana na giełdach w Londynie i Sztokholmie już od lat dwudziestych ubiegłego wieku.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Electrolux EC2233AOW1

Zamrażarka Electrolux EC2233AOW

Zamrażarka Electrolux EC2233AOW

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Klasa energetyczna A+++, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Electrolux

Electrolux EC2233AOW to bardzo energooszczędna zamrażarka skrzyniowa, w klasie energetycznej A+++, o pojemności 223 litrów, w kolorze białym, wyposażona w mechaniczny system sterowania, system LowFrost, szybkie mrożenie, alarm i wewnętrzne oświetlenie.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Electrolux EC2233AOW1

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)