Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Electrolux EUN1101AOW

Zamrażarka Electrolux EUN1101AOW

Electrolux EUN1101AOW to niska, podblatowa zamrażarka szafkowa do zabudowy, o pojemności 94 litrów i wysokości 87 cm, wyposażona w alarm i funkcję szybkiego mrożenia FastFreeze, z czterema szufladami, w klasie energetycznej A+.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Electrolux Eun1101aow?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Electrolux Eun1101aow

Electrolux EUN1101AOW to niska, podblatowa zamrażarka szafkowa do zabudowy. Jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy zdecydują się na osobną chłodziarkę i szukają osobnej zamrażarki. Mimo, że jest niewielka, ma przyzwoitą pojemność 94 litrów i schowana pod blatem zajmie w kuchni niewiele miejsca. Jest urządzeniem energooszczędnym, w ciągu roku zużyje 207 kWh energii elektrycznej. Jest też bardzo cicha bo emituje hałas (trudno to nazwać hałasem) w wysokości tylko 36 dB. Musimy jednak pamiętać, że te dobre osiągi uzyskamy, jeśli zaplanujemy dla niej w meblach odpowiednią przestrzeń – niszę o rozmiarach nieco większych do samego urządzenia. W przeciwnym razie zamrażarka będzie się mocniej grzała, zużyje więcej prądu i będzie głośniejsza. Wewnątrz zamrażarki Electrolux EUN1101AOW znajdziemy cztery szuflady. Wszystkie są dość pojemne i wykonano je z jasnego, całkowicie przezroczystego plastiku. Szuflady wyposażono w dobrze dopasowane i mocne uchwyty, które ułatwią ich wysuwanie, zwłaszcza, gdy będą wypełnione po brzegi ciężkimi mrożonkami. Uchwyty ułatwią także wyjmowanie i przenoszenie szuflad. Największa szuflada została umieszczona na samym dole. To najlepsze miejsce na duże gabarytowo mrożonki. Na górnym panelu zamrażarki zamontowano mechanizm regulacji temperatury wraz z diodami alarmu TempAlert. Alarm dźwiękowy i wizualny poinformuje nas o zbyt wysokiej temperaturze w urządzeniu, wywołanej poprzez zanik zasilania czy niedomknięte drzwi. Przy domkniętych drzwiach urządzenie zachowa właściwą temperaturę całkiem długo, bo ok. 20 godzin. Na panelu sterowania znajduje się dodatkowo włącznik funkcji szybkiego mrożenia FastFreeze. System szybkiego zamrażania daje możliwość zamrożenia w ciągu doby do 16 kg świeżych produktów. Musimy jednak pamiętać o tym, że mrożąc świeże produkty system ten ochroni produkty już zamrożone przed częściowym i chwilowym rozmrożeniem, co w przypadku mięsa i ryb może być szczególnie niebezpieczne. System szybkiego mrożenia umożliwia ponadto zachowanie naturalnej świeżości mrożonych produktów, ich walorów smakowych i witamin. Electrolux EUN1101AOW ma wymiary 87,3 cm wysokości, 54 cm szerokości i 54,9 cm głębokości. Standardowo ma zamontowane drzwi po prawej stronie jednak dzięki obustronnym zawiasom, możemy je przełożyć na stronę lewą. Na jej wyposażeniu znajdziemy dodatkowo skrobaczkę do lodu. Niestety, ale urządzenie od czasu do czasu będziemy musieli ręcznie rozmrozić.

Parametry techniczne zamrażarki Electrolux EUN1101AOW

Roczne zużycie energii (kWh/rok)207
Wysokość (mm)873 (880)
Szerokość (mm)540 (560)
Głębokość (mm)549 (550)
Pojemność całkowita (litrów)94
Wydajność zamrażania (kg/24h)16
Poziom hałasu (dB)36

Wyposażenie zamrażarki Electrolux EUN1101AOW

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Electrolux Eun1101aow?

Electrolux – szwedzka jakość AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD. Co ciekawe, spółka Electrolux jest notowana na giełdach w Londynie i Sztokholmie już od lat dwudziestych ubiegłego wieku.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Electrolux EUN1101AOW

Zamrażarka Electrolux EUN1100FOW

Zamrażarka Electrolux EUN1100FOW

Zamrażarki szafkowe, Zamrażarki do zabudowy, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki małe (ponizej 200 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki wysokie (powyżej 170 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Electrolux

Electrolux EUN1100FOW to niewielka zamrażarka szafkowa przeznaczona do zabudowy, w klasie energetycznej A+, o pojemności 98 litrów, sterowana mechanicznie, z funkcją szybkiego zamrażania żywności, z przezroczystymi szufladami oraz alarmem wzrostu temperatury w środku.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Electrolux EUN1101AOW

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)