Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Gorenje F6151AW

Zamrażarka Gorenje F6151AW

Gorenje F6151AW to nowoczesna zamrażarka szufladowa w białym kolorze, wysoka na 145 cm i szeroka na 60 cm, w klasie energetycznej A+, z alarmem zbyt wysokiej temperatury, oświetleniem wnętrza, mechanicznym sterowaniem i regulacją temperatury, funkcją szybkiego zamrażania, o zdolności zamrażania 18 kg/dobę.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Gorenje F6151aw?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Gorenje F6151aw

Gorenje F6151AW to wysoka na 145 cm i szeroka na 60 cm szufladowa zamrażarka w standardowym białym kolorze. Posiada regulowane drzwi, bez większych problemów zaadoptujemy ją do większości pomieszczeń. Pojemność wnętrza wynosi 206 litrów a żywność będziemy zamrażać i przechowywać wykorzystując 5 sporych szuflad i jedną komorę z uchylną klapką, przeznaczoną do szybkiego zamrażania, producent dorzucił też zamykany pojemnik do przygotowania kostek lodu. Szuflady i klapka zostały wykonane z jasnego przezroczystego plastiku, dzięki czemu wszystkie mrożonki są doskonale widoczne. Oprócz tej transparentności bardzo dobrą widoczność wnętrza wpływa też znacząco podświetlenie całej komory. Temperaturę roboczą zamrażarki ustawimy za pomocą pokrętła termostatu. Podczas pierwszego uruchomienia czy uruchomienia po przerwie (np. po rozmrożeniu urządzenia) powinniśmy skorzystać z funkcji intensywnego zamrażania. Podobnie powinniśmy postąpić przy uzupełnieniu zapasów znaczną ilością świeżych produktów. Szybkie zamrożenie świeżej żywności (zdolność zamrażania w naszym modelu wynosi 18kg/dobę) jest bardzo ważne dla zachowania najważniejszych składników odżywczych, minerałów i witamin a także naturalnego wyglądu i koloru. Korzystając z tej funkcji nie pozwolimy aby wcześniej przechowywane produkty uległy rozmrożeniu, nie ryzykujemy podniesienia temperatury. Intensywne mrożenie powinniśmy też uruchomić w zamrażarce na ok. 24 godziny przed planowanym rozmrożeniem urządzenia, pozwoli to na dodatkowe schłodzenie przechowywanej żywności i wydłużenie czasu ich przechowywania poza zamrażarką. Wspomniane rozmrażanie musimy niestety przeprowadzić ręcznie, powinniśmy tę czynność powtórzyć gdy warstwa lodu osiągnie ok. 6-8 mm, co w praktyce może się zdarzyć 2-3 razy w roku. Sam proces nie wymaga specjalnych zdolności manualnych i dzięki prostemu systemowi odprowadzania wody przebiegnie bezproblemowo. Pozwoli nam też utrzymać czystość we wnętrzu a także uchroni nas przed zwiększonym poborem prądu przez zamrażarkę. Jeżeli temperatura we wnętrzu za bardzo wzrośnie zostaniemy o tym poinformowani za pomocą lampki sygnalizacyjnej znajdującej się obok pokrętła temperatury. Lampka zgaśnie po osiągnięciu odpowiednio niskiej temperatury w środku, gwarantującej przechowywanie produktów bez obawy o ich rozmrożenie i zepsucie. Jeżeli zdarzy się przerwa w dostawie prądu to przy szczelnie zamkniętym wnętrzu Gorenje F6151AW pozwoli nam na przechowanie żywności aż do 21 godzin bez obawy o jej przedwczesne zepsucie. Zamrażarka posiada wysoką klasę energetyczną A+, jest więc energooszczędna i przyjazna, zarówno dla naszego portfela jak i dla środowiska naturalnego. Roczne zużycie energii nie przekroczy 265 kWh, zamrażarka nie będzie więc wielkim obciążeniem dla domowego budżetu. Również poziom emitowanego hałasu nie powinien nas niemile zaskoczyć, 40 dB to wartość, z którą na pewno da się żyć bez obawy o rozstrój nerwowy i kłopoty kardiologiczne.

Parametry techniczne zamrażarki Gorenje F6151AW

Roczne zużycie energii (kWh/rok)265
Wysokość (mm)1450
Szerokość (mm)600
Głębokość (mm)640
Pojemność całkowita (litrów)206
Wydajność zamrażania (kg/24h)18
Poziom hałasu (dB)40

Wyposażenie zamrażarki Gorenje F6151AW

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Gorenje F6151aw?

Gorenje – urządzenia AGD z Bałkanów.

Gorenje jest jednym z największych i najlepiej rozpoznawalnych koncernów w Słowenii, skupiającym około 40 różnego rodzaju przedsiębiorstw handlowo-produkcyjnych. Gorenje jest dziś jednym z wiodących producentów artykułów gospodarstwa domowego w Europie. Oferuje między innymi: lodówki, zamrażarki, kuchnie, piekarniki, płyty grzejne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, zmywarki, okapy kuchenne, pralki, suszarki, odkurzacze, roboty kuchenne, wyciskarki do soku, wagi, krajalnice, grille, maszynki do mielenia, tostery.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Gorenje F6151AW

Zamrażarka Gorenje F6248W

Zamrażarka Gorenje F6248W

Zamrażarki szafkowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki średnie (od 100 do 170 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Gorenje

Gorenje F6248W to nowoczesna zamrażarka szufladowa w białym kolorze, wysoka na 145 cm i szeroka na 60 cm, w klasie energetycznej A+, z alarmem zbyt wysokiej temperatury oraz otwartych drzwi, oświetleniem wnętrza, mechanicznym sterowaniem i regulacją temperatury, analogowym termometrem, o zdolności zamrażania 15 kg/dobę.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Gorenje F6151AW

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)