Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Gorenje F6181AW

Zamrażarka Gorenje F6181AW

Gorenje F6181AW to nowoczesna zamrażarka szufladowa w białym kolorze, wysoka na 180 cm i szeroka na 60 cm, w klasie energetycznej A+, alarmem zbyt wysokiej temperatury, oświetleniem wnętrza, mechanicznym sterowaniem i regulacją temperatury, o zdolności zamrażania 25 kg/dobę.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Gorenje F6181aw?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Gorenje F6181aw

Gorenje F6181AW to wysoka na 180 cm i szeroka na 60 cm szufladowa zamrażarka w białym kolorze. Zamrażarka posiada możliwość zamontowania drzwi zarówno po lewej jak i prawej stronie (standardowo jest to prawa strona). Jak wszystkie produkty Gorenje, nasza zamrażarka prezentuje się bardzo dobrze, została wykonana z niezwykłą starannością i z wysokiej klasy materiałów. Zamrażarka pracuje w wysokiej klasie energetycznej A+, roczne zużycie energii elektrycznej nie powinno przekroczyć 297 kWh rocznie, jest więc urządzeniem energooszczędnym i przyjaznym dla naturalnego środowiska. Poziom hałasu jaki będzie emitowany w trakcie pracy zamrażarki nie powinien być wyższy niż 42 dB. To całkiem przyzwoita wartość, w zasadzie typowa dla tego typu urządzeń i powinna nam zapewnić komfortowe korzystanie z zamrażarki. Gorenje F6181AX proponuje nam do zagospodarowania 261 litrów wnętrza. Produkty będziemy zamrażać i przechowywać wykorzystując 6 sporych szuflad oraz dwie komory wyposażone w uchylne klapki. Oczywiście wszystkie te elementy zostały wykonane z przezroczystego tworzywa sztucznego, co znacznie ułatwia zarządzanie zawartością poszczególnych komór i szuflad. Dodatkowo na wyposażeniu znajdziemy zamykany pojemnik do przygotowania i przechowania kostek lodu. Oprócz transparentności szuflad i komór na bardzo dobrą widoczność wnętrza wpływa też znacząco podświetlenie całej komory. Temperaturę roboczą zamrażarki ustawimy za pomocą pokrętła termostatu. Podczas pierwszego uruchomienia czy uruchomienia po przerwie powinniśmy skorzystać z intensywnego mrożenia, co pozwoli na szybkie schłodzenie wnętrza. Rozwiązanie będzie też bardzo przydatne przy uzupełnieniu Gorenje F6181AW dużą ilością świeżych produktów (zdolność zamrażania w naszym modelu wynosi 25kg/dobę) i pozwoli nam na zachowanie wszystkich najważniejszych walorów żywności, witamin i wartości odżywczych. Intensywne mrożenie powinniśmy też uruchomić w zamrażarce na ok. 24 godziny przed planowanym rozmrożeniem urządzenia, pozwoli to na dodatkowe schłodzenie przechowywanej żywności i wydłużenie czasu ich przechowywania poza zamrażarką. Rozmrażanie to nielubiana czynność ale niestety konieczna, powinniśmy ją powtórzyć przynajmniej dwa razy do roku. Pozwoli nam to utrzymać czystość we wnętrzu ale także uchroni nas przed zwiększonym poborem prądu przez zamrażarkę. Jeżeli temperatura we wnętrzu za bardzo wzrośnie zostaniemy o tym poinformowani za pomocą lampki sygnalizacyjnej. Kontrolka zgaśnie po osiągnięciu odpowiednio niskiej temperatury w środku, gwarantującej przechowywanie produktów bez obawy o ich rozmrożenie i zepsucie. Na koniec warto wspomnieć o modelu zamrażarki proponującym te same rozwiązania i wymiary ale w kolorze Inox. Jeżeli taki kolor bardziej nam pasuje – wybierzmy Gorenje F6181AX.

Parametry techniczne zamrażarki Gorenje F6181AW

Roczne zużycie energii (kWh/rok)297
Wysokość (mm)1800
Szerokość (mm)600
Głębokość (mm)640
Pojemność całkowita (litrów)261
Wydajność zamrażania (kg/24h)25
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki Gorenje F6181AW

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Gorenje F6181aw?

Gorenje – urządzenia AGD z Bałkanów.

Gorenje jest jednym z największych i najlepiej rozpoznawalnych koncernów w Słowenii, skupiającym około 40 różnego rodzaju przedsiębiorstw handlowo-produkcyjnych. Gorenje jest dziś jednym z wiodących producentów artykułów gospodarstwa domowego w Europie. Oferuje między innymi: lodówki, zamrażarki, kuchnie, piekarniki, płyty grzejne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, zmywarki, okapy kuchenne, pralki, suszarki, odkurzacze, roboty kuchenne, wyciskarki do soku, wagi, krajalnice, grille, maszynki do mielenia, tostery.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Gorenje F6181AW

Zamrażarka Gorenje FN6181CW

Zamrażarka Gorenje FN6181CW

Zamrażarki szafkowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki wysokie (powyżej 170 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Gorenje

Gorenje FN6181CW to nowoczesna zamrażarka szufladowa, wysoka na 180 cm i szeroka na 60 cm, w klasie energetycznej A+, z systemem NoFrost, funkcją szybkiego zamrażania FastFreeze, oświetleniem wnętrza, panelem sterującym, dźwiękowym i świetlnym i dźwiękowym sygnałem zbyt wysokiej temperatury, programem energooszczędnym Eco.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Gorenje F6181AW

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)