Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Gorenje FHE151W

Zamrażarka Gorenje FHE151W

Gorenje FHE151W to zamrażarka skrzyniowa o pojemności 141 litrów, w klasie energetycznej A+, z mechanicznym sterowaniem, funkcją szybkiego zamrażania, regulacją temperatury, alarmem zbyt wysokiej temperatury i oświetleniem wnętrza.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Gorenje Fhe151w?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Gorenje Fhe151w

Jeżeli poszukujemy niewielkiej skrzyniowej zamrażarki to Gorenje FHE151W będzie bardzo dobrym wyborem. Zamrażarka ma typową budowę a więc pokrywa otwiera się do góry. Otwieranie i zamykanie odbywa się bardzo płynnie i unikniemy konieczności nerwowego szarpania za uchwyt pokrywy. Na wewnętrznej części pokrywy znajduje się lampka oświetlająca wnętrze zamrażarki. W środku znajdziemy jeden kosz na mrożonki, możemy go oczywiście wyjąć jeżeli nie będzie potrzebny do zagospodarowania wnętrza. Zamrażarka jest energooszczędna, jej klasa energetyczna to wysokie A+. Oznacza to, że rocznie zużyje 201 kWh – oczywiście przy założeniu normalnego użytkowania, po ustawieniu odpowiedniej temperatury i braku grubej warstwy szronu w środku. Również poziom hałasu jest jak najbardziej akceptowalny, wynosi 42 dB. Gorenje FHE151W nie będzie nam przeszkadzała podczas pracy, tym bardziej, ze raczej na pewno nie wstawimy jej do sypialni czy salonu. Zamrażarka będzie wymagała okresowego rozmrażania, niestety ręcznego. Proces nie jest specjalnie uciążliwy, system odprowadzania wody jest całkiem wygodny a dzięki dołączonej skrobaczce skutecznie pozbędziemy się wcześniej cieńszych warstw szronu. Sterowanie zamrażarką odbywa się za pomocą panelu umieszczonego w dolnej części przedniej ściany, po prawej stronie. Temperaturę ustawimy za pomocą pokrętła termostatu. Za jego pomocą włączymy i wyłączymy zamrażarkę a także uruchomimy funkcję szybkiego zamrażania. Funkcja ta jest niezmiernie ważna dla zachowania wszystkich walorów świeżej żywności, pozwoli zachować witaminy i minerały a także zdrowy wygląd produktów. Zdolność zamrażania Gorenje FHE151W wynosi 12 kg świeżej żywności na dobę. Z intensywnego mrożenia powinniśmy skorzystać przy pierwszym włączeniu zamrażarki a także po uzupełnieniu zapasów dużą ilością świeżych produktów. Nie pozwoli to na wzrost temperatury w środku i tym samym nie pozwolimy aby dotychczas przechowywana żywność uległa chociażby częściowemu rozmrożeniu. Szybkie zamrażanie będzie także bardzo pomocne do mocnego schłodzenia żywności przed rozmrożeniem urządzenia. Umieszczone obok pokrętła lampki sygnalizacyjne poinformują nas o podłączeniu zamrażarki do prądu, o uruchomieniu intensywnego zamrażania a także o zbyt wysokiej temperaturze w środku. Jeżeli zdarzy się przerwa w dostawie prądu to Gorenje FHE151W pozwoli nam na przechowanie żywności bez obawy o jej zepsucie nawet do 46 godzin.

Parametry techniczne zamrażarki Gorenje FHE151W

Roczne zużycie energii (kWh/rok)201
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)800
Głębokość (mm)700
Pojemność całkowita (litrów)141
Wydajność zamrażania (kg/24h)12
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki Gorenje FHE151W

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Gorenje Fhe151w?

Gorenje – urządzenia AGD z Bałkanów.

Gorenje jest jednym z największych i najlepiej rozpoznawalnych koncernów w Słowenii, skupiającym około 40 różnego rodzaju przedsiębiorstw handlowo-produkcyjnych. Gorenje jest dziś jednym z wiodących producentów artykułów gospodarstwa domowego w Europie. Oferuje między innymi: lodówki, zamrażarki, kuchnie, piekarniki, płyty grzejne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, zmywarki, okapy kuchenne, pralki, suszarki, odkurzacze, roboty kuchenne, wyciskarki do soku, wagi, krajalnice, grille, maszynki do mielenia, tostery.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Gorenje FHE151W

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce Gorenje FHE151W

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)