Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Gorenje FHE241W

Zamrażarka Gorenje FHE241W

Gorenje FHE241W to zamrażarka skrzyniowa o pojemności 230 litrów, w klasie energetycznej A+, z mechanicznym sterowaniem, funkcją szybkiego zamrażania, regulacją temperatury, alarmem zbyt wysokiej temperatury i oświetleniem wnętrza.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Gorenje Fhe241w?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Gorenje Fhe241w

Gorenje FHE241W to szeroka na 110 cm, wysoka na 85 cm i głęboka na 70 cm skrzyniowa zamrażarka o pojemności 230 litrów. Na wewnętrznej stronie pokrywy znajduje się lampka oświetlająca wnętrze, które jest całkiem przestronne. Na wyposażeniu znajdziemy dwa kosze, które ułatwią nam rozmieszczenie i przechowywanie żywności. Sterowanie zamrażarką odbywa się za pomocą panelu umieszczonego w dolnej części przedniej ściany, po prawej stronie. Temperaturę ustawimy za pomocą pokrętła termostatu. Za jego pomocą włączymy i wyłączymy też urządzenie a także uruchomimy funkcję intensywnego zamrażania. Obok pokrętła znajdują się trzy lampki sygnalizacyjne – pokazują kolejno: działanie funkcji intensywnego mrożenia, podłączenie urządzenia do napięcia a ostatnia ostrzega przed zbyt wysoką temperaturą wewnątrz urządzenia. Funkcja szybkiego mrożenia jest niezwykle ważna dla zachowania wszystkich walorów świeżej żywności, pozwoli zachować witaminy i minerały ale także zdrowy wygląd i kolor. Z intensywnego mrożenia powinniśmy skorzystać przy pierwszym włączeniu zamrażarki a także po każdych większych zakupach, dzięki temu nie będzie ryzyka, że duża ilość świeżej żywności wpłynie na temperaturę wcześniej przechowywanych produktów. Nie musimy się obawiać, że coś ulegnie rozmrożeniu. Szybkie zamrażanie będzie także bardzo pomocne do mocnego schłodzenia żywności przed rozmrożeniem Gorenje FHE241W. Rozmrażanie to nielubiana czynność, ale pozwoli nam zachować higienę w środku a także uchroni przed zwiększonym zużyciem prądu. Producent dołączył do kompletu skrobaczkę, dzięki której będziemy mogli zeskrobać warstwę lodu z powierzchni chłodzących. Wodę, która powstanie w trakcie rozmrażania, dosyć łatwo usuniemy z wykorzystaniem załączonej rurki po usunięciu korka z dna komory zamrażarki. Gorenje FHE241W jest urządzeniem energooszczędnym, jego klasa energetyczna to A+. Roczne zużycie prądu przy normalnym użytkowaniu nie powinno przekroczyć 248 kWh rocznie, zamrażarka będzie przyjazna dla naszego portfela ale także dla środowiska naturalnego. W trakcie swojej pracy zamrażarka emituje hałas o natężeniu 42 dB, taka wartość pozwoli nam na spokojne użytkowanie zamrażarki i nie spowoduje rozstroju nerwowego. Jeżeli przytrafi się przerwa w dostawie prądu, to przy szczelnie zamkniętej pokrywie będziemy mogli przechowywać mrożonki aż do 55 godzin bez obawy o ich zepsucie. Zdolność zamrażania Gorenje FHE241W wynosi zaś 20 kg świeżej żywności na dobę.

Parametry techniczne zamrażarki Gorenje FHE241W

Roczne zużycie energii (kWh/rok)248
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)1100
Głębokość (mm)700
Pojemność całkowita (litrów)230
Wydajność zamrażania (kg/24h)20
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki Gorenje FHE241W

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Gorenje Fhe241w?

Gorenje – urządzenia AGD z Bałkanów.

Gorenje jest jednym z największych i najlepiej rozpoznawalnych koncernów w Słowenii, skupiającym około 40 różnego rodzaju przedsiębiorstw handlowo-produkcyjnych. Gorenje jest dziś jednym z wiodących producentów artykułów gospodarstwa domowego w Europie. Oferuje między innymi: lodówki, zamrażarki, kuchnie, piekarniki, płyty grzejne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, zmywarki, okapy kuchenne, pralki, suszarki, odkurzacze, roboty kuchenne, wyciskarki do soku, wagi, krajalnice, grille, maszynki do mielenia, tostery.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Gorenje FHE241W

Zamrażarka Gorenje FHE301W

Zamrażarka Gorenje FHE301W

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Gorenje

Gorenje FHE301W to zamrażarka skrzyniowa o pojemności 290 litrów, w klasie energetycznej A+, z mechanicznym sterowaniem, funkcją szybkiego zamrażania, regulacją temperatury, alarmem zbyt wysokiej temperatury i oświetleniem wnętrza.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Gorenje FHE241W

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)