Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Gorenje FHE301W

Zamrażarka Gorenje FHE301W

Gorenje FHE301W to zamrażarka skrzyniowa o pojemności 290 litrów, w klasie energetycznej A+, z mechanicznym sterowaniem, funkcją szybkiego zamrażania, regulacją temperatury, alarmem zbyt wysokiej temperatury i oświetleniem wnętrza.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Gorenje Fhe301w?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Gorenje Fhe301w

Gorenje FHE301W to szeroka na 130 cm, wysoka na 85 cm i głęboka na 70 cm skrzyniowa zamrażarka o pojemności 290 litrów. Drzwi, a w zasadzie pokrywa, otwierają się bardzo łatwo, na wewnętrznej stronie znajduje się lampka oświetlająca wnętrze. Wnętrze jest bardzo przestronne, na wyposażeniu znajdziemy trzy kosze, które ułatwią nam rozmieszczenie i przechowywanie żywności. Panel sterowania znajduje się w dolnej części przedniej ściany, po prawej stronie. Temperaturę roboczą ustawimy za pomocą pokrętła termostatu. Za jego pomocą włączymy i wyłączymy też urządzenie a także uruchomimy funkcję intensywnego zamrażania. Szybkie mrożenie jest niezwykle ważne dla zachowania wszystkich walorów świeżej żywności, pozwoli zachować witaminy i minerały ale także zdrowy wygląd i kolor. W naszym modelu zdolność zamrażania wynosi 20 kg świeżej żywności na dobę. Z intensywnego mrożenia powinniśmy skorzystać przy pierwszym włączeniu zamrażarki a także po każdych większych zakupach, dzięki temu nie będzie ryzyka, że duża ilość świeżej żywności wpłynie na temperaturę wcześniej przechowywanych produktów. Nie musimy się obawiać, że coś ulegnie rozmrożeniu. Szybkie zamrażanie będzie także bardzo pomocne do mocnego schłodzenia żywności przed rozmrożeniem Gorenje FHE301W. Obok pokrętła znajdują się trzy lampki sygnalizacyjne – pokazują kolejno: działanie funkcji intensywnego mrożenia, podłączenie urządzenia do napięcia a ostatnia ostrzega przed zbyt wysoką temperaturą wewnątrz urządzenia. Wspomniane wyżej rozmrożenie będziemy musieli przeprowadzić ręcznie, gdy w środku wytworzy się zbyt grupa warstwa lodu, w praktyce będzie to konieczne dwa razy do roku. Producent dołączył do kompletu skrobaczkę, dzięki której będziemy mogli zeskrobać warstwę lodu z powierzchni chłodzących. Wodę która powstanie w trakcie rozmrażania dosyć łatwo usuniemy z wykorzystaniem załączonej rurki i po usunięciu korka z dna komory zamrażarki. Gorenje FHE301W jest urządzeniem energooszczędnym, jego klasa energetyczna to A+. Bardziej obrazowo użytkowanie zamrażarki jest związane z rocznym poborem energii w wysokości 280 kWh, to całkiem przyzwoity wynik i nie będzie stanowił wielkiego wyłomu w domowym budżecie. W trakcie swojej pracy zamrażarka emituje hałas o natężeniu 43 dB, to też całkiem przyzwoita wartość chociaż oczywiście moglibyśmy oczekiwać nieco cichszego urządzenia. Warto jednak wziąć pod uwagę, że raczej nie będziemy przebywać cały czas w pobliżu FHE301W tak więc odgłosy przez nią wydawane nie będą nam przeszkadzać. Jeżeli przytrafi się przerwa w dostawie prądu, to przy szczelnie zamkniętej pokrywie będziemy mogli przechowywać mrożonki nawet do 50 godzin bez obawy o ich zepsucie.

Parametry techniczne zamrażarki Gorenje FHE301W

Roczne zużycie energii (kWh/rok)280
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)1300
Głębokość (mm)700
Pojemność całkowita (litrów)290
Wydajność zamrażania (kg/24h)20
Poziom hałasu (dB)43

Wyposażenie zamrażarki Gorenje FHE301W

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Gorenje Fhe301w?

Gorenje – urządzenia AGD z Bałkanów.

Gorenje jest jednym z największych i najlepiej rozpoznawalnych koncernów w Słowenii, skupiającym około 40 różnego rodzaju przedsiębiorstw handlowo-produkcyjnych. Gorenje jest dziś jednym z wiodących producentów artykułów gospodarstwa domowego w Europie. Oferuje między innymi: lodówki, zamrażarki, kuchnie, piekarniki, płyty grzejne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, zmywarki, okapy kuchenne, pralki, suszarki, odkurzacze, roboty kuchenne, wyciskarki do soku, wagi, krajalnice, grille, maszynki do mielenia, tostery.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Gorenje FHE301W

Zamrażarka Gorenje FHE241W

Zamrażarka Gorenje FHE241W

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Gorenje

Gorenje FHE241W to zamrażarka skrzyniowa o pojemności 230 litrów, w klasie energetycznej A+, z mechanicznym sterowaniem, funkcją szybkiego zamrażania, regulacją temperatury, alarmem zbyt wysokiej temperatury i oświetleniem wnętrza.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Gorenje FHE301W

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)