Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Gorenje FIU6091AW

Zamrażarka Gorenje FIU6091AW

Gorenje FIU6091AW to niewielka podblatowa zamrażarka przeznaczona do zabudowy, w klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego mrożenia, z alarmem zbyt wysokiej temperatury, mechanicznym sterowaniem i regulacją temperatury, z samo domykającymi się zawiasami drzwi, o zdolności zamrażania 8kg/dobę.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Gorenje Fiu6091aw?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Gorenje Fiu6091aw

Gorenje FIU6091AW to niewielka zamrażarka o pojemności 86 litrów przeznaczona do zabudowy. Drzwi są standardowo zamontowane po prawej stronie ale mamy możliwość ich przełożenia. Do montażu drzwi zastosowano nożycowe zawiasy, które pozwalają na samo domknięcie uchylonych drzwi. Regulowane przednie nóżki ułatwią nam wypoziomowanie urządzenia. Gorenje FIU6091AW jest nowoczesnym i oszczędnym urządzeniem, pracuje w wysokiej klasie energetycznej A+. Roczne zużycie energii elektrycznej wg zapewnień producenta nie powinno być większe niż 186 kWh, możemy zatem ze spokojem planować inne wydatki w domowym budżecie. Z kolei hałas jaki będzie emitowany w trakcie pracy wynosi 41 dB. To normalna wartość dla tego typu urządzeń i nie będzie nam przeszkadzała w codziennej eksploatacji, dodatkowo pamiętajmy, że zamrażarka będzie zabudowana co jeszcze bardziej ją wyciszy. Temperaturę roboczą zamrażarki ustawimy za pomocą pokrętła termostatu. Obok pokrętła znajdziemy trzy przełączniki połączone z lampkami sygnalizacyjnymi. Zielony przełącznik służy do włączenia/wyłączenia zamrażarki, żółta lampka sygnalizuje ciągłe działanie zamrażarki a czerwona pozwoli wyłączyć alarm. Alarm włączy się jeżeli temperatura w środku niebezpiecznie wzrośnie i będzie zagrażać przechowywanej żywności. Świeże produkty powinniśmy zamrozić z wykorzystaniem funkcji intensywnego mrożenia, pozwoli to szybko zamrozić nawet znaczną ich ilość z zachowaniem maksymalnych wartości odżywczych. Z intensywnego zamrażania powinniśmy też skorzystać przy pierwszym uruchomieniu urządzenia lub po przerwie w użytkowaniu. W Gorenje FIU6091AW zdolność zamrażania wynosi 8kg żywności na dobę. Naszą zamrażarkę powinniśmy okresowo rozmrozić, biorąc pod uwagę jej rozmiary nie będzie to specjalnie uciążliwy obowiązek i pozwoli zachować urządzenie w czystości. Dzięki usunięciu lodu nie pozwolimy także na zwiększony pobór prądu przez zamrażarkę. Jeżeli zdarzy się awaria w dostawie prądu to Gorenje FIU6091AW pozwoli nam na bezpieczne przechowywanie mrożonek nawet do 17 godzin. Przed rozmrożeniem zalecane jest uruchomienie funkcji intensywnego mrożenia, na ok. 24 godziny przed planowanym odłączeniem zasilania, pozwoli to wydłużyć czas przechowywania żywności po jej wyjęciu. Środek zamrażarki jest całkiem funkcjonalny, naszą żywność będziemy przechowywać w dwóch przezroczystych szufladach i w koszu do szybkiego zamrażania. Wszystkie produkty będą doskonale widoczne, szuflady zostały wykonane z przezroczystego tworzywa.

Parametry techniczne zamrażarki Gorenje FIU6091AW

Roczne zużycie energii (kWh/rok)186
Wysokość (mm)820 (900)
Szerokość (mm)596 (600)
Głębokość (mm)545(550)
Pojemność całkowita (litrów)86
Wydajność zamrażania (kg/24h)8
Poziom hałasu (dB)41

Wyposażenie zamrażarki Gorenje FIU6091AW

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Gorenje Fiu6091aw?

Gorenje – urządzenia AGD z Bałkanów.

Gorenje jest jednym z największych i najlepiej rozpoznawalnych koncernów w Słowenii, skupiającym około 40 różnego rodzaju przedsiębiorstw handlowo-produkcyjnych. Gorenje jest dziś jednym z wiodących producentów artykułów gospodarstwa domowego w Europie. Oferuje między innymi: lodówki, zamrażarki, kuchnie, piekarniki, płyty grzejne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, zmywarki, okapy kuchenne, pralki, suszarki, odkurzacze, roboty kuchenne, wyciskarki do soku, wagi, krajalnice, grille, maszynki do mielenia, tostery.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Gorenje FIU6091AW

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce Gorenje FIU6091AW

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)