Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Gorenje FN6181CW

Zamrażarka Gorenje FN6181CW

Gorenje FN6181CW to nowoczesna zamrażarka szufladowa, wysoka na 180 cm i szeroka na 60 cm, w klasie energetycznej A+, z systemem NoFrost, funkcją szybkiego zamrażania FastFreeze, oświetleniem wnętrza, panelem sterującym, dźwiękowym i świetlnym i dźwiękowym sygnałem zbyt wysokiej temperatury, programem energooszczędnym Eco.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Gorenje Fn6181cw?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Gorenje Fn6181cw

Gorenje FN6181CW to wysoka na 180 cm biała zamrażarka szufladowa o pojemności 217 litrów. Jak wszystkie wyroby Gorenje została wykonana niezwykle starannie i bardzo dobrze się prezentuje. Zamrażarka posiada wysoką klasę energetyczną A+, spełnia standardy nowoczesnego, oszczędnego i przyjaznego środowisku naturalnemu urządzenia. Roczne zużycie energii elektrycznej nie powinno przekroczyć 297 kWh co jest bardzo przyzwoitym wynikiem, nasz domowy budżet nie będzie wymagał utworzenia rezerwy celowej na zamrażarkę. 42 dB to poziom natężenia hałasu jaki zamrażarka emituje w trakcie swojej pracy. To dobry wynik i pozwoli nam cieszyć się bezstresowym użytkowaniem urządzenia. W Gorenje FN6181CW została zastosowana technologia NoFrost. Wykorzystując intensywną cyrkulację zimnego powietrza technologia usuwa wilgoć z zamrażarki, dzięki temu ominie nas konieczność ręcznego rozmrażania naszego urządzenia. To rozwiązanie eliminuje tworzenie się lodu we wnętrzu zamrażarki a przede wszystkim na przechowywanej żywności. Zamrożone produkty nie przymarzają do siebie i są lepiej widoczne, możemy też lepiej wykorzystać przestrzeń w środku. Zdolność zamrażania Gorenje FN6181CW wynosi 18kg/dobę. W zamrażarce mamy możliwość uruchomienia funkcji szybkiego mrożenia FastFreeze. Szybkość zamrażania jest niezwykle istotna dla zachowania wysokiej jakości zamrożonych produktów, dzięki zastosowaniu tej funkcji żywność dłużej zachowa witaminy, minerały i składniki odżywcze. Funkcję szybkiego zamrażania uruchomimy za pomocą panelu sterującego. Temperaturę w środku zamrażarki ustawimy za pomocą pokrętła termostatu, ustawienie w pozycji Eco pozwoli na uruchomienie urządzenia w najbardziej ekonomicznym trybie pracy. Obok zostały umieszczone trzy lampki sygnalizacyjne, poinformują nas o podłączeniu zamrażarki do prądu, uruchomieniu wspomnianego procesu szybkiego zamrażania a trzecia zasygnalizuje nam zbyt wysoką temperaturę w środku zamrażarki (dodatkowo zostanie też uruchomiony sygnał dźwiękowy). Wnętrze naszej zamrażarki prezentuje się bardzo dobrze, szuflady zostały wykonane z przezroczystych materiałów dzięki czemu mamy zapewnioną doskonałą widoczność wszystkich produktów. Wkładanie i wyjmowanie produktów dodatkowo ułatwia funkcjonalne oświetlenie wnętrza zamrażarki. Na wyposażeniu znajdziemy pojemnik do przygotowania i przechowywania kostek lodu. Jeżeli zdarzy się przerwa w dostawie prądu to naszą żywność będziemy mogli przechowywać przy szczelnie zamkniętych drzwiach urządzenia do 15 godzin bez obawy o jej zepsucie. Drzwi zostały zamontowane po prawej stronie, mamy jednak możliwość ich przełożenia.

Parametry techniczne zamrażarki Gorenje FN6181CW

Roczne zużycie energii (kWh/rok)297
Wysokość (mm)1800
Szerokość (mm)600
Głębokość (mm)640
Pojemność całkowita (litrów)217
Wydajność zamrażania (kg/24h)18
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki Gorenje FN6181CW

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneTak
System bezszronowyTak
Funkcja ekoTak
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Gorenje Fn6181cw?

Gorenje – urządzenia AGD z Bałkanów.

Gorenje jest jednym z największych i najlepiej rozpoznawalnych koncernów w Słowenii, skupiającym około 40 różnego rodzaju przedsiębiorstw handlowo-produkcyjnych. Gorenje jest dziś jednym z wiodących producentów artykułów gospodarstwa domowego w Europie. Oferuje między innymi: lodówki, zamrażarki, kuchnie, piekarniki, płyty grzejne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, zmywarki, okapy kuchenne, pralki, suszarki, odkurzacze, roboty kuchenne, wyciskarki do soku, wagi, krajalnice, grille, maszynki do mielenia, tostery.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Gorenje FN6181CW

Zamrażarka Gorenje F6181AW

Zamrażarka Gorenje F6181AW

Zamrażarki szafkowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki wysokie (powyżej 170 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Gorenje

Gorenje F6181AW to nowoczesna zamrażarka szufladowa w białym kolorze, wysoka na 180 cm i szeroka na 60 cm, w klasie energetycznej A+, alarmem zbyt wysokiej temperatury, oświetleniem wnętrza, mechanicznym sterowaniem i regulacją temperatury, o zdolności zamrażania 25 kg/dobę.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Gorenje FN6181CW

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)