Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Liebherr GP 1213

Zamrażarka Liebherr GP 1213

Liebherr GP 1213 to niewielka zamrażarka szufladowa w białym kolorze, w klasie energetycznej A++, o pojemności użytkowej 98 litrów, z elektronicznym sterowaniem MagicEye z wyświetlaczem LCD z graficznym wskaźnikiem temperatury, z systemem SmartFrost, systemem FrostSafe, funkcją szybkiego zamrażania SuperFrost, rozwiązaniem VarioSpace, alarmem otwartych drzwi i wysokiej temperatury.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Gp 1213?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Liebherr Gp 1213

Liebherr GP 1213 to niewielka podblatowa zamrażarka o całkowitej pojemności 98 litrów, wysoka na 85 cm, szeroka na 56 cm i głęboka na 63 cm. Zamrażarka pracuje w wysokiej klasie energetycznej A++, jest urządzeniem energooszczędnym, roczne zużycie energii elektrycznej wynosi 149 kWh co przełoży się na niski rachunek za prąd. Możemy więc być spokojni przy planowaniu wydatków w domowym budżecie. Poziom hałasu rzędu 40 dB to również bardzo dobry wynik, zamrażarka jest cichym urządzeniem. Warto zwrócić uwagę na bardzo solidny blat, odporny na zarysowania i podwyższoną temperaturę. Niewielkie wymiary, wentylacja z przodu, regulowane nóżki oraz drzwi z ergonomicznym pionowym uchwytem – to wszystko sprawia, że zamrażarka będzie bardzo łatwa do ustawienia. Liebherr GP 1213 będzie wymagała od czasu do czasu rozmrożenia. Przy jej rozmiarach i dzięki systemowi SmartFrost będzie to zajęcie wymagające małego zaangażowania z naszej strony. Wnętrze jest gładkie i bardzo łatwe do utrzymania w czystości a lód będzie osadzał się powoli. Do przechowywania żywności posłużą nam trzy przezroczyste szuflady, ta transparentność pozwoli nam na łatwe zarządzanie zawartością bez potrzeby wysuwania szuflad za każdym razem. FrostSafe oznacza, że szuflady są zamknięte z każdej strony co pozwala zachować odpowiednią temperaturę na każdym poziomie zamrażarki. Szuflady bardzo łatwo wyjmiemy (podobnie jak półki pod nimi), dzięki czemu możemy łatwo powiększyć przestrzeń i zmieścić do środka większe produkty. Taki praktyczny system dający dodatkową przestrzeń otrzymał od producenta nazwę VarioSpace. Panel sterujący MagicEye posiada wyświetlacz LCD z graficznym wskaźnikiem temperatury. Oprócz ustawienia temperatury za jego pomocą uruchomimy też SuperFrost, czyli funkcję szybkiego zamrażania żywności. Funkcja w modelu Liebherr GP 1213 jest automatyczna i regulowana czasowo. Funkcja pozwoli na bardzo szybkie zamrożenie dużych ilości świeżych produktów (w naszym modelu zdolność zamrażania wynosi 11kg/24h) z zachowaniem wszystkich najważniejszych witamin, minerałów, smaku a także naturalnego koloru. Jeżeli zdarzy się awaria (niebezpiecznie wzrośnie temperatura w zamrażarce) to zostaniemy o tym powiadomieni za pomocą dźwiękowego i optycznego sygnału. W przypadku takiej awarii zamrażarka pozwoli na przechowanie żywności do 26 godzin. Jeżeli pozostawimy otwarte drzwi urządzenia to również zostaniemy o tym powiadomieni, za pomocą alarmu dźwiękowego.

Parametry techniczne zamrażarki Liebherr GP 1213

Roczne zużycie energii (kWh/rok)149
Wysokość (mm)851
Szerokość (mm)553
Głębokość (mm)624
Pojemność całkowita (litrów)98
Wydajność zamrażania (kg/24h)11
Poziom hałasu (dB)40

Wyposażenie zamrażarki Liebherr GP 1213

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyTak
Sterowanie elektroniczneTak
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Gp 1213?

Liebherr – na budowie, w fabryce, w powietrzu i … w domu

Produkty firmy Liebherr kojarzą nam się albo z ciężkim sprzętem budowlanym i dźwigami, albo z urządzeniami chłodniczymi. Nas naturalnie interesują produkty AGD. Liebher produkuje dzisiaj zamrażarki, chłodizarko-zamrażarki, chłodziarki do win, profesjonalne szafy chłodnicze i mrożące.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Liebherr GP 1213

Zamrażarka Liebherr GP 1376

Zamrażarka Liebherr GP 1376

Zamrażarki szafkowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Zamrażarki małe (ponizej 200 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Liebherr

Liebherr GP 1376 to niewielka zamrażarka szufladowa w białym kolorze, w klasie energetycznej A++, o pojemności użytkowej 104 litrów, z elektronicznym sterowaniem MagicEye z wyświetlaczem LCD z cyfrowym wskaźnikiem temperatury, z systemem SmartFrost, systemem FrostSafe, funkcją szybkiego zamrażania SuperFrost, rozwiązaniem VarioSpace, alarmem otwartych drzwi i wysokiej temperatury.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Liebherr GP 1213

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)