Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Liebherr GP 1376

Zamrażarka Liebherr GP 1376

Liebherr GP 1376 to niewielka zamrażarka szufladowa w białym kolorze, w klasie energetycznej A++, o pojemności użytkowej 104 litrów, z elektronicznym sterowaniem MagicEye z wyświetlaczem LCD z cyfrowym wskaźnikiem temperatury, z systemem SmartFrost, systemem FrostSafe, funkcją szybkiego zamrażania SuperFrost, rozwiązaniem VarioSpace, alarmem otwartych drzwi i wysokiej temperatury.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Gp 1376?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Liebherr Gp 1376

Liebherr GP 1376 to niewielka podblatowa zamrażarka w białym kolorze, o pojemności użytkowej 104 litrów, wysoka na 85 cm, szeroka na 56 cm i głęboka na 63 cm. Zamrażarka jest energooszczędna, przyjazna dla domowego budżetu i naturalnego środowiska – jej klasa energetyczna to A++. Roczne zużycie energii elektrycznej przy normalnym użytkowaniu nie przekroczy wg producenta 152 kWh, nie odczujemy więc specjalnego zmartwienia kiedy otrzymamy rachunek za prąd, odmienne odczucia będą na pewno towarzyszyły naszemu dostawcy. Poziom hałasu rzędu 40 dB to również bardzo dobry wynik, zamrażarka jest raczej cicha a jej użytkowanie nie spowoduje u nas napadów nerwicy. U góry zamrażarki znajdziemy bardzo solidny blat, odporny na zarysowania i podwyższoną temperaturę. Niewielkie wymiary, wentylacja z przodu, regulowane nóżki oraz drzwi z ergonomicznym pionowym uchwytem – to wszystko sprawia, że zamrażarka będzie bardzo łatwa do ustawienia. Liebherr GP 1376 niestety będzie wymagała naszej aktywnej obecności podczas rozmrażania. Dzięki rozwiązaniu SmartFrost proces rozmrażania jest bardzo prosty, wnętrze jest gładkie i łatwe do mycia. Jak wspomniano wyżej wnętrze oferuje do zagospodarowania 104 litry pojemności a mrożonki przygotujemy i będziemy przechowywać w czterech szufladach. FrostSafe oznacza, że szuflady są zamknięte z każdej strony co pozwala zachować odpowiednią temperaturę na każdym poziomie zamrażarki. Fronty szuflad są przezroczyste, produkty są doskonale widoczne i mają idealne warunki do przechowywania. Szuflady możemy wyjąć, dzięki czemu możemy łatwo powiększyć przestrzeń i zmieścić do środka większe produkty – to rozwiązanie nosi nazwę VarioSpace. Panel sterujący MagicEye posiada wyświetlacz LCD z cyfrowym wskaźnikiem temperatury, którą naturalnie możemy regulować. Panel posiada też kontrolki pracy, zbyt wysokiej temperatury oraz zabezpieczenie przed dziećmi. Pozwoli nam również uruchomić funkcję szybkiego zamrażania. Funkcja SuperFrost w modelu Liebherr GP 1376 jest automatyczna i regulowana w zależności od ilości żywności. Funkcja pozwoli na bardzo szybkie zamrożenie dużych ilości świeżych produktów (w naszym modelu zdolność zamrażania wynosi 11kg/24h) a jej użycie jest bardzo ważne jeżeli chcemy zachować maksymalne wartości odżywcze naszej żywności. Jeżeli zdarzy się awaria (niebezpiecznie wzrośnie temperatura w zamrażarce) to zostaniemy o tym powiadomieni za pomocą dźwiękowego i optycznego sygnału. W przypadku takiej awarii zamrażarka pozwoli na przechowanie żywności nawet do 30 godzin. Jeżeli pozostawimy otwarte drzwi urządzenia to również zostaniemy o tym powiadomieni, za pomocą alarmu dźwiękowego.

Parametry techniczne zamrażarki Liebherr GP 1376

Roczne zużycie energii (kWh/rok)152
Wysokość (mm)851
Szerokość (mm)553
Głębokość (mm)624
Pojemność całkowita (litrów)104
Wydajność zamrażania (kg/24h)11
Poziom hałasu (dB)40

Wyposażenie zamrażarki Liebherr GP 1376

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyTak
Sterowanie elektroniczneTak
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Gp 1376?

Liebherr – na budowie, w fabryce, w powietrzu i … w domu

Produkty firmy Liebherr kojarzą nam się albo z ciężkim sprzętem budowlanym i dźwigami, albo z urządzeniami chłodniczymi. Nas naturalnie interesują produkty AGD. Liebher produkuje dzisiaj zamrażarki, chłodizarko-zamrażarki, chłodziarki do win, profesjonalne szafy chłodnicze i mrożące.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Liebherr GP 1376

Zamrażarka Liebherr GP 1213

Zamrażarka Liebherr GP 1213

Zamrażarki szafkowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Zamrażarki małe (ponizej 200 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Liebherr

Liebherr GP 1213 to niewielka zamrażarka szufladowa w białym kolorze, w klasie energetycznej A++, o pojemności użytkowej 98 litrów, z elektronicznym sterowaniem MagicEye z wyświetlaczem LCD z graficznym wskaźnikiem temperatury, z systemem SmartFrost, systemem FrostSafe, funkcją szybkiego zamrażania SuperFrost, rozwiązaniem VarioSpace, alarmem otwartych drzwi i wysokiej temperatury.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Liebherr GP 1376

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)