Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Liebherr GT 2632

Zamrażarka Liebherr GT 2632

Liebherr GT 2632 to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa o pojemności 380 litrów, w klasie energetycznej A++, z elektronicznym sterowaniem, funkcją szybkiego zamrażania SuperFrost, systemem StopFrost, oświetleniem wnętrza, alarmem wysokiej temperatury.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Gt 2632?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Liebherr Gt 2632

Liebherr GT 2632 to najmniejsza skrzyniowa zamrażarka w ofercie Liebherr. W naszym przypadku małe jest nie tylko piękne ale w pełni funkcjonalne. Wnętrze ma pojemność 237 litrów a wszystkie produkty będą doskonale widoczne dzięki zastosowaniu zintegrowanego oświetlenia w pokrywie zamrażarki. Standardowo na wyposażeniu dostajemy dwa kosze (mamy możliwość dokupienia dodatkowych, zmieścimy ich łącznie nawet 7) do przechowywania żywności oraz tacę do zamrażania owoców. Taca może także posłużyć do zebrania wody, która zgromadzi się podczas rozmrażania urządzenia. Rozmrażanie będziemy musieli przeprowadzić kiedy powstanie spora warstwa szronu, pozwoli to zachować higienę w środku a także uchroni przed zmniejszoną wydajnością urządzenia oraz zwiększonym poborem prądu. Wnętrze jest gładkie i proste do wyczyszczenia a system odprowadzający wodę na zewnątrz bardzo prosty. Również w tym modelu Liebherr zastosował system StopFrost, który znacznie ogranicza powstawanie szronu podczas pracy urządzenia a tym samym sprawia, że czas między kolejnymi rozmrożeniami został znacznie wydłużony. StopFrost sprawia również, że podczas otwierania i zamykania pokrywy nie powstaje podciśnienie, tym samym otwarcie pokrywy zamrażarki będzie bardzo łatwe. Sterowanie zamrażarką odbywa się za pomocą zintegrowanego z uchwytem panelu kontrolnego, przyciski są dobrze widoczne i łatwo dostępne. Temperaturę roboczą zamrażarki ustawimy za pomocą prostego w obsłudze pokrętła. Automatyczna, regulowana czasowo funkcja szybkiego mrożenia SuperFrost sprawi, że produkty zostaną zamrożone w sposób chroniący zawarte w nich witaminy, minerały i inne wartości odżywcze. Zaraz po zakończeniu procesu zamrażania automatyczna funkcja SuperFrost przełączy się z powrotem w normalny tryb pracy. Liebherr GT 2632 mimo niewielkich rozmiarów jest bardzo wydajna, posiada zdolność zamrażenia 24kg świeżej żywności na dobę. Zamrażarka została wyposażona w alarm, który za pomocą sygnału dźwiękowego (zapali się także kontrolka na panelu) poinformuje nas o niebezpiecznym wzroście temperatury w środku zamrażarki. W przypadku awarii lub przerwy w dostawie prądu nie musimy obawiać się o przechowywaną żywność, bez obawy o jej zepsucie można ją trzymać w zamkniętej zamrażarce nawet do 60 godzin. Klasa energetyczna Liebherr GT 2632 to wysokie A++, roczne zużycie energii nie przekroczy przy normalnym użytkowaniu (pamiętamy o rozmrażaniu) 190 kWh – to bardzo dobry wynik i pozwoli na stworzenie sporych rezerw w domowym budżecie. W trakcie swojej pracy zamrażarka absolutnie nie będzie nam przeszkadzała, nawet jeżeli postawimy ją w sypialni. Emituje niewielki hałas na poziomie jedynie 38 dB, co jest świetnym wynikiem. Hałas i wibracje zostały przez producenta znacznie ograniczone dzięki zastosowaniu specjalnej pianki izolacyjnej w wewnętrznej części obudowy zamrażarki.

Parametry techniczne zamrażarki Liebherr GT 2632

Roczne zużycie energii (kWh/rok)190
Wysokość (mm)919
Szerokość (mm)873
Głębokość (mm)760
Pojemność całkowita (litrów)237
Wydajność zamrażania (kg/24h)24
Poziom hałasu (dB)38

Wyposażenie zamrażarki Liebherr GT 2632

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneTak
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Gt 2632?

Liebherr – na budowie, w fabryce, w powietrzu i … w domu

Produkty firmy Liebherr kojarzą nam się albo z ciężkim sprzętem budowlanym i dźwigami, albo z urządzeniami chłodniczymi. Nas naturalnie interesują produkty AGD. Liebher produkuje dzisiaj zamrażarki, chłodizarko-zamrażarki, chłodziarki do win, profesjonalne szafy chłodnicze i mrożące.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Liebherr GT 2632

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce Liebherr GT 2632

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)