Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Liebherr GT 3032

Zamrażarka Liebherr GT 3032

Liebherr GT 3032 to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa o pojemności 449 litrów, w wysokiej klasie energetycznej A++, z elektronicznym sterowaniem, funkcją szybkiego zamrażania SuperFrost, systemem StopFrost, oświetleniem wnętrza, alarmem wysokiej temperatury.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Gt 3032?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Liebherr Gt 3032

Liebherr GT 3032 to zamrażarka skrzyniowa w standardowym białym kolorze oferująca do zagospodarowania 284litry pojemności użytkowej. Wnętrze sprawia bardzo dobre wrażenie, jest dobrze widoczne a to dzięki zintegrowanemu w pokrywie oświetleniu. Żywność możemy łatwo rozmieścić, pomocne w tym będą dwa kosze jakie znajdziemy na wyposażeniu, dodatkowe kosze możemy oczywiście dokupić a łącznie możemy ich pomieścić w środku nawet siedem. Taca, która również stanowi element wyposażenia będziemy mogli wykorzystać do przechowania mniejszych mrożonek, np. truskawek, może ona także stanowić przegrodę komory zamrażarki. Możemy jej również użyć do zebrania wody jaka zgromadzi się podczas rozmrażania w komorze – dzięki odpływowi zostanie odprowadzona na zewnątrz, np. do tacy. Rozmrażanie będziemy musieli niestety przeprowadzić ręcznie jednak nie jest to skomplikowana i czasochłonna czynność. Autorski system StopFrost znacznie ogranicza powstawanie szronu podczas pracy urządzenia a tym samym sprawia, że rozmrażanie nie będzie częste. Dodatkowo system StopFrost ułatwi otwieranie pokrywy, podczas otwierania i zamykania nie tworzy się bowiem podciśnienie w środku. Liebherr GT 3032 jest sterowana elektronicznie a panel kontrolny został umieszczony w ergonomicznym uchwycie pokrywy zamrażarki. Oprócz ustawienia temperatury w środku za pomocą pokrętła panel umożliwi nam uruchomienie funkcji szybkiego zamrażania SuperFrost, która pozwoli na szybkie schłodzenie i zamrożenie nawet bardzo dużej ilości świeżych produktów – w naszym przypadku zdolność zamrażania wynosi 27 kg na dobę. Użycie funkcji SuperFrost spowoduje, że dotychczas przechowywane produkty będą bezpieczne podczas uzupełniania zapasów, nie musimy się martwić że coś ulegnie rozmrożeniu. SuperFrost pozwoli też zachować wszystkie najważniejsze witaminy i wartości odżywcze produktów. Funkcja szybkiego zamrażania jest automatyczna i regulowana czasowo. Panel kontrolny poinformuje nas również o niebezpiecznym wzroście temperatury w środku w przypadku awarii – za pomocą optycznego (odpowiednia kontrolka na panelu) i akustycznego alarmu. Jeżeli zdarzy się przerwa w dostawie prądu nasza zamrażarka umożliwi nam bezpiecznie przechowywanie żywności nawet do 65 godzin. Liebherr GT 3032 pracuje w wysokiej klasie energetycznej A++, jest urządzeniem oszczędnym i bardzo przyjaznym dla naturalnego środowiska. Jej zakup pozwoli nam na spore oszczędności w domowym budżecie a dodatkowo organizacje ekologiczne spojrzą na nas przychylnym okiem. Roczne zużycie energii nie powinno przekroczyć przy normalnym użytkowaniu 209 kWh co jest więcej niż przyzwoitym wynikiem. Trzeba tez podkreślić minimalny hałas jaki będzie emitowany pod czas pracy zamrażarki – deklarowane 38 dB to naprawdę niewiele. Taki wynik zawdzięczamy specjalnej piance izolacyjnej, jaka została użyta do wypełnienia wnętrza obudowy. Znacznie ogranicza ona wibracje i hałas jaki powstaje w trakcie normalnej pracy.

Parametry techniczne zamrażarki Liebherr GT 3032

Roczne zużycie energii (kWh/rok)209
Wysokość (mm)919
Szerokość (mm)1000
Głębokość (mm)760
Pojemność całkowita (litrów)284
Wydajność zamrażania (kg/24h)37
Poziom hałasu (dB)38

Wyposażenie zamrażarki Liebherr GT 3032

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneTak
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Gt 3032?

Liebherr – na budowie, w fabryce, w powietrzu i … w domu

Produkty firmy Liebherr kojarzą nam się albo z ciężkim sprzętem budowlanym i dźwigami, albo z urządzeniami chłodniczymi. Nas naturalnie interesują produkty AGD. Liebher produkuje dzisiaj zamrażarki, chłodizarko-zamrażarki, chłodziarki do win, profesjonalne szafy chłodnicze i mrożące.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Liebherr GT 3032

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce Liebherr GT 3032

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)