Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Liebherr GTP 2356

Zamrażarka Liebherr GTP 2356

Liebherr GTP 2356 to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa o pojemności 200 litrów, w najwyższej klasie energetycznej A+++, sterowana elektronicznie z wyświetlaczem cyfrowym MagicEye, funkcją szybkiego zamrażania SuperFrost, rozwiązaniem SoftSystem, systemem StopFrost, oświetleniem wnętrza, alarmem otwartych drzwi i wysokiej temperatury.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Gtp 2356?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Liebherr Gtp 2356

Liebherr GTP 2356 to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa w białym kolorze. Urządzenie pracuje w najwyższej klasie energetycznej A+++ co oznacza, że jest niezwykle oszczędna i przyjazna dla naturalnego środowiska. Producent podaje, że w trakcie roku zużycie energii nie przekroczy 117 kWh, tak więc wpływ zamrażarki na wysokość rachunku za prąd będzie niewielki. Zamrażarka jest też bardzo cicha, podawany poziom hałasu to jedynie 38 dB. Dzieje się tak ponieważ cała powierzchnia wewnętrzna obudowy zamrażarki została pokryta specjalną pianką izolacyjną, w której umieszczono urządzenie chłodnicze, co ogranicza hałas i wibracje w trakcie pracy. Rozwiązanie SoftSystem znacznie ułatwia zamykanie drzwi, unikniemy gwałtownego trzaśnięcia pokrywą. Liebherr GTP 2356 będzie niestety wymagała od nas okresowego rozmrażania, jednak dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu StopFrost czynność nie będzie wymagała wielkiego zaangażowania. StopFrost ogranicza powstawanie szronu i lodu wewnątrz zamrażarki, tak więc przeprowadzanie rozmrażania nie będzie częstym zajęciem. Dodatkowo system sprawia, że podczas otwierania i zamykania drzwi (a w zasadzie pokrywy) nie powstaje podciśnienie, tym samym otwarcie zamrażarki nie stanowi problemu. Liebherr GTP 2356 jest sterowana elektronicznie, funkcje kontrolne zostały bardzo wygodnie umieszczone w ergonomicznym uchwycie pokrywy. Temperaturę ustawimy i odczytamy dzięki wyświetlaczowi MagicEye. Panel kontrolny pozwoli nam uruchomić funkcję szybkiego zamrażania SuperFrost. Funkcja jest ona automatyczna z regulacją zależną od ilości mrożonej żywności, po zakończeniu zamrażania GTP 2356 powróci do poprzedniego ustawienia. Funkcja SuperFrost będzie niezbędna kiedy będziemy uzupełniali zapasy większą ilością świeżych produktów, pozwoli zachować ich maksymalne wartości odżywcze a także zachować zdrowy wygląd i smak. Zdolność zamrażania w opisywanym modelu wynosi 23 kg na dobę. Liebherr GTP 2356 została wyposażona w optyczny oraz akustyczny alarm, który ostrzeże nas jeżeli temperatura wnętrza wzrośnie do poziomu zagrażającego żywności. Podobnie jeżeli pokrywa nie zostanie dokładnie domknięta to zostaniemy o tym poinformowani za pomocą dźwiękowego sygnału. Wnętrze zamrażarki zostało oświetlone za pomocą lampki umieszczonej w pokrywie. Zamrażarka ma równe 200 litrów pojemności użytkowej a na wyposażeniu znajdziemy między innymi trzy kosze do przechowywania produktów (maksymalnie zamrażarka pomieści dziesięć koszy, jeżeli będziemy chcieli je dodatkowo dokupić). Oprócz koszy znajdziemy też tacę do przechowywania owoców, która może też stanowić przegrodę komory zamrażarki. Bardzo łatwo możemy ją wyjąć i wykorzystać jako zbiornik na wodę powstałą w trakcie rozmrażania. Jeżeli zdarzy się dłuższa przerwa w dostawie prądu to zamrażarka umożliwi nam bezpieczne przechowanie produktów aż do 110 godzin.

Parametry techniczne zamrażarki Liebherr GTP 2356

Roczne zużycie energii (kWh/rok)117
Wysokość (mm)919
Szerokość (mm)1132
Głębokość (mm)760
Pojemność całkowita (litrów)200
Wydajność zamrażania (kg/24h)23
Poziom hałasu (dB)38

Wyposażenie zamrażarki Liebherr GTP 2356

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyTak
Sterowanie elektroniczneTak
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Gtp 2356?

Liebherr – na budowie, w fabryce, w powietrzu i … w domu

Produkty firmy Liebherr kojarzą nam się albo z ciężkim sprzętem budowlanym i dźwigami, albo z urządzeniami chłodniczymi. Nas naturalnie interesują produkty AGD. Liebher produkuje dzisiaj zamrażarki, chłodizarko-zamrażarki, chłodziarki do win, profesjonalne szafy chłodnicze i mrożące.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Liebherr GTP 2356

Zamrażarka Liebherr GTP 3156

Zamrażarka Liebherr GTP 3156

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+++, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Liebherr

Liebherr GTP 3156 to zamrażarka skrzyniowa o pojemności 276 litrów, w najwyższej klasie energetycznej A+++, sterowana elektronicznie z wyświetlaczem cyfrowym MagicEye, funkcją szybkiego zamrażania SuperFrost, rozwiązaniem SoftSystem, systemem StopFrost, oświetleniem wnętrza oraz alarmem w przypadku awarii i pozostawienia otwartych drzwi.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Liebherr GTP 2356

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)