Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Liebherr GTP 3156

Zamrażarka Liebherr GTP 3156

Liebherr GTP 3156 to zamrażarka skrzyniowa o pojemności 276 litrów, w najwyższej klasie energetycznej A+++, sterowana elektronicznie z wyświetlaczem cyfrowym MagicEye, funkcją szybkiego zamrażania SuperFrost, rozwiązaniem SoftSystem, systemem StopFrost, oświetleniem wnętrza oraz alarmem w przypadku awarii i pozostawienia otwartych drzwi.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Gtp 3156?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Liebherr Gtp 3156

Liebherr GTP 3156 to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa w najwyższej klasie energetycznej A+++. Oznacza to bardzo niskie zużycie energii elektrycznej, rocznie będzie to jedynie 137 kWh. Dodatkowo zamrażarka jest bardzo cicha, deklarowany poziom hałasu to 38 dB. Skraplacz został wbudowany w izolację ścian bocznych – cała powierzchnia wewnętrzna obudowy pokryta jest pianką izolacyjną. To rozwiązanie powoduje, że urządzenie jest bardzo ciche i pracuje z minimalną wibracją. Producent zastosował w tym modelu mechanizm SoftSystem, który łagodnie amortyzuje zamykanie drzwi. W Liebherr GTP 3156 zastosowano także innowacyjny system StopFrost. Dzięki niemu zostało ograniczone powstawanie szronu i lodu wewnątrz zamrażarki oraz na przechowywanej żywności a tym samym konieczność rozmrażania występuje o wiele rzadziej niż w innych modelach. Dodatkowo StopFrost sprawia, że podczas otwierania i zamykania drzwi (a w zasadzie pokrywy) nie powstaje podciśnienie, tym samym otwarcie zamrażarki nie stanowi problemu. Zamrażarka jest wyposażona w elektroniczne sterowanie, funkcje kontrolne zostały umieszczone w ergonomicznym uchwycie pokrywy, sterowanie jest więc bardzo proste i wygodne. Cyfrowy wyświetlacz MagicEye poinformuje nas o temperaturze w środku, jej dokładne ustawienie jest więc banalnie proste. Panel kontrolny pozwoli nam uruchomić funkcję szybkiego zamrażania SuperFrost, w naszym modelu jest ona automatyczna z regulacją zależną od ilości mrożonej żywności. Po zakończeniu procesu szybkiego zamrażania nastąpi automatyczne przełączenie do normalnego trybu pracy urządzenia. Szybkie mrożenie jest bardzo ważne jeżeli chcemy zachować maksimum wartości odżywczych naszych produktów. Funkcja będzie niezbędna kiedy będziemy uzupełniali zapasy większą ilością świeżych produktów a także przy pierwszym uruchomieniu urządzenia, pozwoli nam szybko schłodzić wnętrze. Zdolność zamrażania w opisywanym modelu wynosi 31 kg na dobę. Liebherr GTP 3156 została wyposażona w optyczny (kontrolka na panelu) oraz akustyczny alarm, który ostrzeże nas jeżeli temperatura wnętrza niebezpiecznie wzrośnie. Podobnie jeżeli pokrywa nie zostanie dokładnie domknięta to zostaniemy o tym poinformowani za pomocą dźwiękowego sygnału. Wnętrze zamrażarki jest bardzo przestronne, pojemność użytkowa wynosi 276 litrów a wszystkie produkty będą doskonale widoczne dzięki zastosowaniu oświetlenia na wewnętrznej stronie pokrywy. W standardzie na wyposażeniu otrzymujemy trzy kosze do przechowywania żywności a maksymalnie może się ich znaleźć w środku nawet dziesięć. Oprócz koszy znajdziemy też tacę do przechowywania owoców. Bardzo łatwo możemy ją wyjąć i wykorzystać jako zbiornik na wodę powstałą w trakcie rozmrażania. Jeżeli przydarzy się przerwa w dostawie prądu to przy szczelnie domkniętej pokrywie Liebherr GTP 3156 umożliwi nam bezpieczne przechowywanie żywności nawet do 75 godzin.

Parametry techniczne zamrażarki Liebherr GTP 3156

Roczne zużycie energii (kWh/rok)137
Wysokość (mm)917
Szerokość (mm)1288
Głębokość (mm)760
Pojemność całkowita (litrów)276
Wydajność zamrażania (kg/24h)31
Poziom hałasu (dB)38

Wyposażenie zamrażarki Liebherr GTP 3156

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyTak
Sterowanie elektroniczneTak
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Gtp 3156?

Liebherr – na budowie, w fabryce, w powietrzu i … w domu

Produkty firmy Liebherr kojarzą nam się albo z ciężkim sprzętem budowlanym i dźwigami, albo z urządzeniami chłodniczymi. Nas naturalnie interesują produkty AGD. Liebher produkuje dzisiaj zamrażarki, chłodizarko-zamrażarki, chłodziarki do win, profesjonalne szafy chłodnicze i mrożące.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Liebherr GTP 3156

Zamrażarka Liebherr GTP 2356

Zamrażarka Liebherr GTP 2356

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+++, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Liebherr

Liebherr GTP 2356 to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa o pojemności 200 litrów, w najwyższej klasie energetycznej A+++, sterowana elektronicznie z wyświetlaczem cyfrowym MagicEye, funkcją szybkiego zamrażania SuperFrost, rozwiązaniem SoftSystem, systemem StopFrost, oświetleniem wnętrza, alarmem otwartych drzwi i wysokiej temperatury.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Liebherr GTP 3156

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)