Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Liebherr IG 1966

Zamrażarka Liebherr IG 1966

Liebherr IG 1966 to szafkowa zamrażarka przeznaczona do zabudowy, o pojemności użytkowej 186 litrów, w klasie energetycznej A++, z systemem SmartFrost, systemem łatwego zamykania drzwi SoftSystem, z panelem sterującym MagicEye, rozwiązaniami FrostSafe i VarioSpace, funkcją szybkiego zamrażania SuperFrost oraz alarmem wysokiej temperatury i otwartych drzwi.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Ig 1966?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Liebherr Ig 1966

Liebherr IG 1966 to nowoczesna zamrażarka przeznaczona do zabudowy. Zastosowano w niej innowacyjne rozwiązanie SoftSystem bardzo pomocne dla łatwego i bezpiecznego zamykania drzwi. Wbudowany mechanizm spowalnia ruch oraz delikatnie je zamyka. Jeżeli kąt otwarcia drzwi nie przekroczy około 30˚ mechanizm automatycznie je domknie. Drzwi możemy zamontować zarówno po lewej jak i po prawej stronie. Nasze produkty łatwo rozmieścimy wykorzystując do tego sześć dużych i przezroczystych szuflad. Ich transparentność ułatwi zarządzanie mrożonkami, wszystkie będą doskonale widoczne. FrostSafe oznacza, że szuflady są zamkniete ze wszystkich stron dzięki czemu zimno zostaje utrzymane na każdym poziomie zamrażarki. Szuflady są doskonale dopasowane, łatwo je wysunąć, nawet przy pełnym obciążeniu. Możemy je łatwo zupełnie wyjąć, podobnie jak półki pod nimi aby dostosować wnętrze do indywidualnych potrzeb. W ten sposób powstaje system VarioSpace, dający miejsce na duże mrożone produkty – możemy np. w całości zamrozić indyka. Sterowanie odbywa się za pomocą panelu kontrolnego MagicEye, z cyfrowym wyświetlaczem temperatury, jej ustawienie jest bardzo proste i odbywa się za pomocą przycisku na panelu. Z tego poziomu uruchomimy również funkcję szybkiego zamrażania SuperFrost. W naszym modelu funkcja jest automatyczna i regulowana w zależności od ilości zamrażanych produktów, pozwala na zamrożenie nawet 16 kg świeżych produktów w ciągu doby. SuperFrost nie tylko pozwala na szybkie i dokładne zamrożenie żywności ale przede wszystkim umożliwi zachowanie jej pełnych wartości odżywczych i witamin. Ponadto już zamrożone produkty otrzymują swoistą „rezerwę zimna”, dzięki temu żywność pozostaje dłużej zamrożona podczas rozmrażania urządzenia. To ostatnie będziemy niestety musieli przeprowadzić ręcznie ale dzięki rozwiązaniu SmartFrost nie będzie to wielki kłopot i nie będziemy musieli go często powtarzać. Wnętrze zamrażarki jest gładkie i bardzo łatwe do wyczyszczenia. Liebherr IG 1966 została wyposażona w dźwiękowy i optyczny (kontrolka na panelu) alarm zbyt wysokiej temperatury w środku oraz dźwiękowy alarm otwartych drzwi – uruchomi się jeżeli pozostawimy je otwarte na ponad minutę. W przypadku przerwy w dostawie prądu zamrażarka pozwoli na bezpieczne przechowanie produktów nawet do 32 godzin. Na koniec kilka informacji o „osiągach” IG 1966. Zamrażarka posiada wysoką klasę energetyczną A++ co oznacza, że z jej zakupu będzie zadowolona osoba zarządzająca domowym budżetem a także, co równie ważne, środowisko naturalne. Roczne zużycie energii nie powinno przekroczyć 206 kWh co jest bardzo przyzwoitą wartością. W samych superlatywach możemy mówić o poziomie hałasu jaki będzie emitowany w trakcie pracy – 37 dB oznacza, że mówimy o naprawdę cichym urządzeniu, a jeżeli dodamy do tego zabudowę, to w zasadzie możemy zapomnieć o „słyszalności” zamrażarki.

Parametry techniczne zamrażarki Liebherr IG 1966

Roczne zużycie energii (kWh/rok)206
Wysokość (mm)1397 (1413)
Szerokość (mm)560 (570)
Głębokość (mm)550 (550)
Pojemność całkowita (litrów)186
Wydajność zamrażania (kg/24h)16
Poziom hałasu (dB)37

Wyposażenie zamrażarki Liebherr IG 1966

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyTak
Sterowanie elektroniczneTak
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Ig 1966?

Liebherr – na budowie, w fabryce, w powietrzu i … w domu

Produkty firmy Liebherr kojarzą nam się albo z ciężkim sprzętem budowlanym i dźwigami, albo z urządzeniami chłodniczymi. Nas naturalnie interesują produkty AGD. Liebher produkuje dzisiaj zamrażarki, chłodizarko-zamrażarki, chłodziarki do win, profesjonalne szafy chłodnicze i mrożące.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Liebherr IG 1966

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce Liebherr IG 1966

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)