Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Liebherr UIG 1323

Zamrażarka Liebherr UIG 1323

Liebherr UIG 1323 to niewielka szafkowa zamrażarka przeznaczona do zabudowy, o łącznej pojemności 97 litrów, w klasie energetycznej A++, z systemem SmartFrost, systemem łatwego zamykania drzwi SoftSystem, z panelem sterującym, rozwiązaniami FrostSafe i VarioSpace, funkcją szybkiego zamrażania SuperFrost oraz alarmem wysokiej temperatury i otwartych drzwi.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Uig 1323?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Liebherr Uig 1323

Liebherr UIG 1323 to nowoczesna zamrażarka podblatowa przeznaczona do zabudowy. Pracuje w klasie energetycznej A++, podczas jej użytkowania roczne zużycie energii elektrycznej nie powinno przekroczyć 149 KWh, możemy śmiało powiedzieć, że to bardzo oszczędne urządzenie. Dodatkowy atut to niski poziom hałasu, jedynie 38 dB. Biorąc pod uwagę, ze zamrażarka będzie dodatkowo zabudowana możemy przyjąć, że podczas swojej pracy będzie bardzo cicha i nie będzie w zasadzie słyszalna. Mechanizm SoftSystem to innowacyjne rozwiązanie zapewniające dużą wygodę przy zamykaniu drzwi. Wbudowany mechanizm spowalnia ruch oraz delikatnie zamyka drzwi. Jeżeli kąt otwarcia drzwi nie przekroczy około 30˚ nastąpi ich automatyczne domknięcie. Drzwi możemy oczywiście zamontować obustronnie, warto jeszcze zwrócić uwagę na szeroki kąt ich otwarcia – wynosi 115˚. Liebherr UIG 1323 będzie od nas wymagała okresowego ręcznego rozmrażania, jednak dzięki rozwiązaniu SmartFrost będzie to czynność niekłopotliwa i nie będziemy jej musieli zbyt często przeprowadzać. Wnętrze zamrażarki jest gładkie i niezwykle łatwe do mycia. Nasze mrożonki przygotujemy i będziemy przechowywać w trzech szufladach. Szuflady są zamknięte ze wszystkich stron (system FrostSafe – gwarantuje utrzymanie zimna na każdym poziomie zamrażarki) i posiadają przezroczyste fronty, co daje nam doskonałą orientację w ich zawartości. Szuflady są oczywiście doskonale dopasowane i łatwe do wysuwania. Możemy je łatwo zupełnie wyjąć, podobnie jak półki pod nimi aby dostosować wnętrze do indywidualnych potrzeb. Ten praktyczny system dający dodatkową przestrzeń dla dużych produktów nosi nazwę VarioSpace. Sterowanie odbywa się za pomocą panelu kontrolnego MagicEye, z wyświetlaczem temperatury, jej ustawienie jest bardzo proste i odbywa się za pomocą przycisku na panelu. Z tego poziomu uruchomimy również funkcję szybkiego zamrażania SuperFrost. W naszym modelu funkcja jest automatyczna i regulowana w zależności od ilości produktów. Użycie funkcji szybkiego mrożenia pozwoli nie tylko szybko zamrozić duże ilości świeżych produktów, ale przede wszystkim zachować ich zdrowy wygląd i wszystkie najważniejsze wartości odżywcze, zdolność zamrażania wynosi 12 kg na dobę. Jeżeli temperatura w środku zamrażarki niebezpiecznie wzrośnie zostaniemy o tym powiadomieni za pomocą dźwiękowego i optycznego sygnału. Za pomocą dźwiękowego sygnału zostaniemy także powiadomieni jeżeli pozostawimy otwarte drzwi, czyli pozostaniemy nieczuli na rozwiązanie SoftSystem. W przypadku awarii prądu będziemy mogli przechować produkty przez 24 godziny, bez obawy o ich zepsucie.

Parametry techniczne zamrażarki Liebherr UIG 1323

Roczne zużycie energii (kWh/rok)149
Wysokość (mm)820 (870)
Szerokość (mm)600 (600)
Głębokość (mm)550 (550)
Pojemność całkowita (litrów)97
Wydajność zamrażania (kg/24h)12
Poziom hałasu (dB)39

Wyposażenie zamrażarki Liebherr UIG 1323

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyTak
Sterowanie elektroniczneTak
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Uig 1323?

Liebherr – na budowie, w fabryce, w powietrzu i … w domu

Produkty firmy Liebherr kojarzą nam się albo z ciężkim sprzętem budowlanym i dźwigami, albo z urządzeniami chłodniczymi. Nas naturalnie interesują produkty AGD. Liebher produkuje dzisiaj zamrażarki, chłodizarko-zamrażarki, chłodziarki do win, profesjonalne szafy chłodnicze i mrożące.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Liebherr UIG 1323

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce Liebherr UIG 1323

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)