Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Siemens GI14DA50

Zamrażarka Siemens GI14DA50

Siemens GI14DA50 to mała i cicha zamrażarka do zabudowy, o pojemności 70 litrów, w klasie energetycznej A+, z mechaniczną regulacją temperatury, alarmem aktywującym się w przypadku wzrostu temperatury, funkcją Supermrożenia, przezroczystymi szufladami.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Siemens Gi14da50?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Siemens Gi14da50

Siemens GI14DA50 to bardzo ciekawy wybór, jeżeli poszukujemy niewielkiej zamrażarki do zabudowy. Zamrażarka ma 72 cm wysokości, 54 szerokości i 54 głębokości. Przy tych wymiarach oferuje pojemność równych 70 litrów. Urządzenie jest bardzo ciche, w trakcie swojej pracy generuje hałas o natężeniu tylko 36 dB. Taki wynik i fakt zabudowy sprawią, ze zamrażarka absolutnie nie będzie nam przeszkadzać, w zasadzie nie będzie słyszalna. GI14DA50 jest energooszczędna, posiada klasę efektywności A+. Oznacza to, że roczne zapotrzebowanie na energię elektryczną wyniesie 178 kWh i nie narazi nas na znaczne wydatki. Wnętrze jest proste, bo przy takiej pojemności inne być nie może. W środku znajdziemy jedynie trzy szuflady i pojemnik do przygotowania kostek lodu. Szuflady zostały wykonane z solidnego przezroczystego tworzywa. Pozwoli nam to szybko zorientować się w ich zawartości, nie będziemy musieli za każdym razem wysuwać losowo szuflady poszukując konkretnego produktu. Zastosowana również w tym modelu Siemens funkcja Supermrożenie pozwala na zachowanie wysokiej jakości zamrożonych produktów. Dzięki przyspieszeniu procesu zamrażania produkty dłużej zachowują witaminy, minerały, składniki odżywcze a także zdrowy wygląd i smak. Jednocześnie przy użyciu funkcji nie ryzykujemy, że duża ilość świeżej żywności nie spowoduje niebezpiecznego wzrostu temperatury wcześniej przechowywanych mrożonek, unikniemy ich rozmrożenia. Zamrażarka posiada mechaniczną regulacje temperatury. W ciągu doby będzie w stanie zamrozić 10 kg świeżych produktów. W przypadku awarii będzie w stanie przechować żywność przez 25 godzin, naturalnie przy szczelnie zamkniętych drzwiach. Kiedy niebezpiecznie wzrośnie temperatura w środku, w zamrażarce uruchomi się dźwiękowy sygnał, zapali się również alarmowa kontrolka. Same drzwi zostały zamontowane na płaskich zawiasach po prawej stronie, możemy je jednak przełożyć. W standardowych wyposażeniu Siemens GI14DA50 znajdziemy jeszcze dwa wkłady akumulacyjne zimna a także specjalną płaską tace do zamrożenia mniejszych owoców.

Parametry techniczne zamrażarki Siemens GI14DA50

Roczne zużycie energii (kWh/rok)178
Wysokość (mm)712 (720)
Szerokość (mm)541 (560)
Głębokość (mm)542 (550)
Pojemność całkowita (litrów)70
Wydajność zamrażania (kg/24h)10
Poziom hałasu (dB)36

Wyposażenie zamrażarki Siemens GI14DA50

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Siemens Gi14da50?

Siemens – AGD od globalnego koncernu

Siemens – globalny koncern działający na rynkach energetycznym, elektromechanicznym i telekomunikacyjnym. Na rynku urządzeń gospodarstwa domowego funkcjonuje jako producent pralek, suszarek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, piekarników, płyt grzewczych, okapów, kuchenek mikrofalowych i innych mniejszych urządzeń AGD.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Siemens GI14DA50

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce Siemens GI14DA50

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)