Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Whirlpool AFB601AP

Zamrażarka Whirlpool AFB601AP

Whirlpool AFB601AP to niewielka zamrażarka szafkowa w białym kolorze, wysoka na 85 cm i szeroka na 55 cm, o całkowitej pojemności 88 litrów, z mechanicznym sterowaniem, z przezroczystymi szufladami, w klasie energetycznej A+.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Whirlpool Afb601ap?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Whirlpool Afb601ap

Whirlpool AFB601AP to idealny wybór jeżeli poszukujemy niewielkiej podblatowej zamrażarki szafkowej. Wysoka na 85 cm, szeroka na 55 cm i szeroka na 58 cm zamrażarka została wyposażona w mechaniczne sterowanie i oferuje pojemność użytkową 88 litrów. Niewielkie rozmiary powodują, że łatwo ją ustawimy w każdej kuchni. Adaptację i właściwe wypoziomowanie zapewnią regulowane przednie nóżki oraz możliwość dwustronnego montażu drzwi. W jej środku znajdziemy cztery solidne i przezroczyste szuflady. Ta transparentność zapewni nam szybkie zorientowanie się w zawartości i ułatwi „zarządzanie” mrożonkami. Zamrażarka Whirlpool AFB601AP jest urządzeniem energooszczędnym, pracuje w klasie energetycznej A+ i gwarantuje niskie rachunki za prąd. Roczne zapotrzebowanie na energię elektryczną wyniesie niewiele, bo tylko 234 kWh. Również poziom hałasu jaki będzie emitowany w trakcie pracy zamrażarki jest więcej niż przyzwoity bo wynosi tylko 39 dB. Taki poziom gwarantuje, że urządzenie jest ciche i nie będzie nas irytowało swoimi dźwiękami. Zdolność zamrażania żywności AFB601AP wynosi 8 kg/24 godziny zaś zdolność utrzymania temperatury w przypadku przerwy w dopływie prądu to 18 godzin.

Parametry techniczne zamrażarki Whirlpool AFB601AP

Roczne zużycie energii (kWh/rok)234
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)550
Głębokość (mm)580
Pojemność całkowita (litrów)88
Wydajność zamrażania (kg/24h)8
Poziom hałasu (dB)39

Wyposażenie zamrażarki Whirlpool AFB601AP

AlarmNie
Szybki mrożenieNie
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Whirlpool Afb601ap?

Whirlpool – amerykańskie urządzenia AGD prosto z … Polski

Whirlpool jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń gospodarstwa domowego na świecie. Wśród najważniejszych produktów tej marki są: pralki, zmywarki, lodówki, piekarniki, okapy kuchenne, płyty grzejne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, klimatyzatory. Wiele z tych urządzeń produkowanych jest w Polsce.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Whirlpool AFB601AP

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce Whirlpool AFB601AP

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)