Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Whirlpool WH1410 A+

Zamrażarka Whirlpool WH1410 A+

Whirlpool WH1410 A+ to mała skrzyniowa zamrażarka o pojemności 133 litrów, w białym kolorze, w klasie energetycznej A+, z mechanicznym sterowaniem, funkcją szybkiego mrożenia, funkcją Eco, drzwiami zamykanymi na klucz, alarmem wzrostu temperatury.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Whirlpool Wh1410 a+?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Whirlpool Wh1410 a+

Whirlpool WH1410 A+ to mała zamrażarka szafkowa, wysoka na 87 cm, szeroka na 60 cm i głęboka na 65 cm. Przy takich niewielkich rozmiarach zamrażarka ma przyzwoite 133 litry pojemności i bez problemu znajdziemy dla niej miejsce w pomieszczeniu. Wydajność zamrażania tego modelu wynosi 13 kg / 24 godziny. Na wyposażeniu wnętrza znajdziemy jeden kosz na produkty, możemy go wyjąć i uzyskać dodatkowe miejsce na większe mrożonki. Whirlpool WH1410 A+ jest sterowana mechanicznie, panel znajduje się obok zawiasów drzwi. Termostat umożliwi nam precyzyjne ustawienie temperatury a także uruchomienie specjalnego oszczędnego trybu pracy Eco. Tryb powinniśmy uruchomić kiedy w środku będą przechowywane mniejsze ilości mrożonek, pozwoli nam to na dodatkowe oszczędności energii elektrycznej. Obok pokrętła termostatu znajdują się lampki sygnalizacyjne. Zielona oznacza, że urządzenie zostało podłączone do zasilania. Czerwona lampka zaświeci się, jeżeli w środku niebezpiecznie wzrośnie temperatura, może się to zdarzyć w przypadku awarii lub kiedy włożymy do zamrażarki duże ilości świeżych produktów. W przypadku awarii WH1410 A+ pozwoli nam na bezpieczne przechowanie produktów nawet przez 28 godzin, bez obawy o ich zepsucie. W drugim przypadku powinniśmy użyć funkcji szybkiego zamrażania, jej włączenie zasygnalizuje pomarańczowa kontrolka na panelu. Funkcja szybkiego zamrażania pozwala na błyskawiczne zamrożenie nawet znacznych ilości świeżych produktów. Żywność zachowa maksymalny poziom witamin i wartości odżywczych a użycie tej funkcji nie wpłynie na temperaturę wcześniej zamrożonych produktów, nie zachodzi więc obawa, że coś ulegnie np. rozmrożeniu. Z funkcji możemy także skorzystać aby przyśpieszyć przygotowanie lodu do drinków. Zamrażarka Whirlpool WH1410 A+ będzie wymagała okresowego rozmrażania, kiedy warstwa lodu przekroczy grubość 5 mm. System odprowadzenia wody i łatwe do czyszczenia wnętrze sprawią, że cały proces nie zajmie nam dużo czasu a dodatkowo rozmrażanie zapewni maksymalną efektywność pracy urządzenia. Zamrażarka posiada klasę energetyczną A+, spełnia wymogi nowoczesnego, energooszczędnego i przyjaznego dla środowiska urządzenia. Roczne zużycie energii elektrycznej wyniesie 193 kWh co jest przyzwoitym wynikiem. Zamrażarka nie jest bezgłośna ale hałas na poziomie 41 dB nie będzie uciążliwy, tym bardziej, że zamrażarka nie będzie raczej stała w bardzo uczęszczanym miejscu. Drzwi zamrażarki otwierają się łatwo i co ciekawe zostały wyposażone w zamek z kluczykiem.

Parametry techniczne zamrażarki Whirlpool WH1410 A+

Roczne zużycie energii (kWh/rok)193
Wysokość (mm)865
Szerokość (mm)573
Głębokość (mm)642
Pojemność całkowita (litrów)133
Wydajność zamrażania (kg/24h)13
Poziom hałasu (dB)41

Wyposażenie zamrażarki Whirlpool WH1410 A+

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoTak
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Whirlpool Wh1410 a+?

Whirlpool – amerykańskie urządzenia AGD prosto z … Polski

Whirlpool jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń gospodarstwa domowego na świecie. Wśród najważniejszych produktów tej marki są: pralki, zmywarki, lodówki, piekarniki, okapy kuchenne, płyty grzejne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, klimatyzatory. Wiele z tych urządzeń produkowanych jest w Polsce.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Whirlpool WH1410 A+

Zamrażarka Whirlpool WH1410A+E

Zamrażarka Whirlpool WH1410A+E

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki małe (ponizej 200 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Whirlpool

Whirlpool WH1410A+E A+E to mała skrzyniowa zamrażarka o pojemności 133 litrów, w klasie energetycznej A+, z technologią 6-ty zmysł, sterowana elektronicznie z zewnętrznym wyświetlaczem, z funkcją szybkiego mrożenia, z funkcją Eco, drzwiami zamykanymi na klucz, alarmem wzrostu temperatury.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Whirlpool WH1410 A+

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)