Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Whirlpool WH1410A+E

Zamrażarka Whirlpool WH1410A+E

Whirlpool WH1410A+E A+E to mała skrzyniowa zamrażarka o pojemności 133 litrów, w klasie energetycznej A+, z technologią 6-ty zmysł, sterowana elektronicznie z zewnętrznym wyświetlaczem, z funkcją szybkiego mrożenia, z funkcją Eco, drzwiami zamykanymi na klucz, alarmem wzrostu temperatury.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Whirlpool Wh1410a+e?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Whirlpool Wh1410a+e

Whirlpool WH1410A+E to mała skrzyniowa zamrażarka, jej pojemność wynosi 133 litry a zdolność zamrażania 13 kg/24 godziny. Małe rozmiary sprawią, że łatwo znajdziemy dla niej miejsce. Zamrażarka posiada elektroniczne sterowanie z zewnętrznym panelem sterującym i wyświetlaczem. Whirlpool również w tym modelu zastosował swoją zaawansowaną technologię 6-ty Zmysł. Technologia bazuje na systemie elektronicznych czujników i na bieżąco kontroluje i wykrywa zmiany temperatury wewnątrz urządzenia. Pozwala to na szybki powrót do optymalnej ustalonej temperatury. Technologia w odpowiednim momencie włączy i wyłączy w zamrażarce tryb szybkiego mrożenia (naturalnie mamy też możliwość samodzielnego włączenia i wyłączenia tej funkcji). Panel sterujący, oprócz ustawienia temperatury, umożliwi nam uruchomienie wspomnianej funkcji szybkiego zamrażania, bardzo przydatnej kiedy będziemy chcieli uzupełnić zapasy świeżymi produktami. Funkcja ta pozwoli nam szybko zamrozić nawet znaczne ilości świeżych produktów bez obawy utraty ich wartości odżywczych. Jednocześnie to rozwiązanie nie wpływa na temperaturę wcześniej przechowywanych produktów. Jeżeli nie będziemy wykorzystywać w pełni możliwości „załadunkowych” zamrażarki powinniśmy uruchomić ją w specjalnym trybie oszczędnym Eco, pozwoli to na zmniejszenie poboru prądu i dodatkowe oszczędności. Specjalna kontrolka na panelu ostrzeże nas jeżeli w środku niebezpiecznie wzrośnie temperatura, np. w momencie przerwy w dostawie prądu. W takiej sytuacji WH1410A+E utrzyma w swoim wnętrzu odpowiednio niską temperaturę przez 28 godzin i pozwoli na bezpieczne przechowanie żywności. W komorze zamrażarki znajdziemy na wyposażeniu jeden kosz, możemy go łatwo wyjąć jeżeli np. będziemy chcieli umieścić w środku większa porcję mięsa. Drzwi zamrażarki otwierają się dosyć łatwo a ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie zamka z kluczykiem. Whirlpool WH1410A+E wymaga ręcznego rozmrażania, kiedy warstwa szronu przekroczy grubość ok. 5 mm. Proces nie będzie zbyt kłopotliwy – zamrażarka ma łatwą do czyszczenia powierzchnię a prosty system odprowadzenia wody maksymalnie skróci czas operacji. Rozmrożenie pozwoli nam nie tylko zachować czystość w środku ale także utrzymać efektywność pracy urządzenia. Klasa energetyczna Whirlpool WH1410A+E to A+, co oznacza, że mamy do czynienia z oszczędnym urządzeniem zapewniającym niskie zużycie prądu. Roczne zapotrzebowanie na energię elektryczną wyniesie tylko 193 kWh. Podczas swojej pracy zamrażarka nie będzie głośna, 41 dB to wartość zapewniająca komfortowe użytkowanie.

Parametry techniczne zamrażarki Whirlpool WH1410A+E

Roczne zużycie energii (kWh/rok)193
Wysokość (mm)865
Szerokość (mm)573
Głębokość (mm)642
Pojemność całkowita (litrów)133
Wydajność zamrażania (kg/24h)13
Poziom hałasu (dB)41

Wyposażenie zamrażarki Whirlpool WH1410A+E

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyTak
Sterowanie elektroniczneTak
System bezszronowyNie
Funkcja ekoTak
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Whirlpool Wh1410a+e?

Whirlpool – amerykańskie urządzenia AGD prosto z … Polski

Whirlpool jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń gospodarstwa domowego na świecie. Wśród najważniejszych produktów tej marki są: pralki, zmywarki, lodówki, piekarniki, okapy kuchenne, płyty grzejne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, klimatyzatory. Wiele z tych urządzeń produkowanych jest w Polsce.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Whirlpool WH1410A+E

Zamrażarka Whirlpool WH1410 A+

Zamrażarka Whirlpool WH1410 A+

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki małe (ponizej 200 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Whirlpool

Whirlpool WH1410 A+ to mała skrzyniowa zamrażarka o pojemności 133 litrów, w białym kolorze, w klasie energetycznej A+, z mechanicznym sterowaniem, funkcją szybkiego mrożenia, funkcją Eco, drzwiami zamykanymi na klucz, alarmem wzrostu temperatury.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Whirlpool WH1410A+E

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)