Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Whirlpool WHM25112

Zamrażarka Whirlpool WHM25112

Whirlpool WHM25112 to nowoczesna skrzyniowa zamrażarka o pojemności 251 litrów, w wysokiej klasie energetycznej A++, z mechanicznym sterowaniem, funkcją szybkiego mrożenia, funkcją Eco, oświetleniem wnętrza, drzwiami zamykanymi na klucz, alarmem wzrostu temperatury.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Whirlpool Whm25112?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Whirlpool Whm25112

Whirlpool WHM25112 to skrzyniowa zamrażarka w standardowym białym kolorze, o całkowitej pojemności 251 litrów. Zamrażarka pracuje w wysokiej klasie energetycznej A++, co oznacza, że zużyje nawet 25% energii mniej niż modele o podobnej pojemności w klasie A+. Roczne zużycie energii elektrycznej nie przekroczy 194 kWh. Tak więc wpływ urządzenia na napięty domowy budżet a także na środowisko naturalne będzie niewielki. Deklarowany poziom hałasu wynosi 42 dB i też trzeba go uznać za w pełni zadowalający i zapewniający komfortowe użytkowanie. Zamrażarka nie będzie absorbowała naszej uwagi swoją pracą i nie narazi nas na nerwice. WHM25112 posiada mechaniczne sterowanie a panel z pokrętłem termostatu i lampkami sygnalizacyjnymi został umieszczony w dolnej części przedniej ściany. Oprócz ustawienia normalnej temperatury roboczej zamrażarki będziemy ją mogli uruchomić w specjalnym trybie oszczędzającym energię – Eco. To rozwiązanie będzie przydatne kiedy nie będziemy przez jakiś czas wykorzystywać pełnych możliwości załadunkowych zamrażarki i pozwoli nam na dodatkowe oszczędności w zużyciu prądu. Panel sterowania pozwoli nam także uruchomić bardzo przydatną w codziennym użytkowaniu funkcję szybkiego mrożenia. Z funkcji powinniśmy skorzystać po każdych większych zakupach, pozwoli nam szybko zamrozić nawet znaczne ilości świeżych produktów bez obawy utraty ich wartości odżywczych. Jednocześnie to rozwiązanie nie wpływa na temperaturę wcześniej przechowywanych produktów i będzie również przydatne dla szybkiego przygotowania lodu do drinków. Zdolność zamrażania prezentowanego modelu to 18 kg żywności w ciągu doby. Czerwona lampka sygnalizacyjna na panelu poinformuje nas o zbyt wysokiej temperaturze wnętrza. Może się to zdarzyć w przypadku awarii lub przerwy w dostawie prądu ale także podczas uzupełniania zapasów świeżymi produktami. W przypadku awarii zamrażarka utrzyma odpowiednio niską temperaturę w środku aż przez 45 godzin, co pozwoli na uchronienie produktów przed zepsuciem. Na wyposażeniu zamrażarki znajdziemy tylko jeden kosz do przechowywania mrożonek. Kosz możemy naturalnie wyjąć i powiększyć przestrzeń, żeby np. umieścić w środku większą porcję mięsa. Żywność i cały środek będą dobrze widoczne dzięki zastosowaniu oświetlenia wbudowanego w wewnętrzną stronę drzwi. Same drzwi posiadają zamykanie z kluczykiem, jest to dosyć ciekawe rozwiązanie. Możemy z niego skorzystać jeżeli podejrzewamy domowników o możliwość dokonania grabieży. Problem może się pojawić kiedy zgubimy taki kluczyk. Whirlpool WHM25112 będzie od nas wymagała okresowego ręcznego rozmrożenia, kiedy warstwa lodu przekroczy grubość ok. 5 mm. Nie zdarzy się to częściej niż raz, maksymalnie dwa razy do roku i pozwoli zachować efektywność pracy zamrażarki a także odpowiednią higienę elementów wnętrza.

Parametry techniczne zamrażarki Whirlpool WHM25112

Roczne zużycie energii (kWh/rok)194
Wysokość (mm)916
Szerokość (mm)1010
Głębokość (mm)698
Pojemność całkowita (litrów)251
Wydajność zamrażania (kg/24h)18
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki Whirlpool WHM25112

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoTak
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Whirlpool Whm25112?

Whirlpool – amerykańskie urządzenia AGD prosto z … Polski

Whirlpool jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń gospodarstwa domowego na świecie. Wśród najważniejszych produktów tej marki są: pralki, zmywarki, lodówki, piekarniki, okapy kuchenne, płyty grzejne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, klimatyzatory. Wiele z tych urządzeń produkowanych jest w Polsce.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Whirlpool WHM25112

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce Whirlpool WHM25112

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)