Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Whirlpool WVE1640W

Zamrażarka Whirlpool WVE1640W

Whirlpool WVE1640W to zamrażarka szafkowa w białym kolorze, sterowana mechanicznie, z wewnętrznym wyświetlaczem LED, z funkcją szybkiego mrożenia, z alarmem wzrostu temperatury, z przezroczystymi szufladami, w klasie energetycznej A+.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Whirlpool Wve1640w?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Whirlpool Wve1640w

Whirlpool WVE1640W to nowoczesna szafkowa zamrażarka w białym kolorze, w klasie energetycznej A+. Oznacza to, że roczne zużycie energii wyniesie 259 kWh, co jest przyzwoitym rezultatem i pozwoli ze spokojem oczekiwać rachunku za prąd, nie będzie wysoki. Poziom hałasu również jest zadowalający i wynosi 41 dB. Można śmiało przyjąć założenie, że zamrażarka nie będzie nas irytować swoją pracą i będzie się zachowywać cicho i dostojnie. Pojemność użytkowa wnętrza wynosi 202 litry a żywność będziemy przechowywać z wykorzystaniem 4 szuflad i dwóch przedziałów z zamykanymi klapkami. Dwie szuflady są większe (Big Box) i z powodzeniem zmieścimy tu duże opakowania mrożonek czy porcje mięsa. Szuflady i klapki zostały wykonane z przezroczystego plastiku dzięki czemu wszystkie przechowywane produkty będą od razu po otwarciu drzwi doskonale widoczne. Przy okazji drzwi warto wspomnieć, że mamy możliwość ich obustronnego zamontowania, standardowo zostały zamontowane po prawej stronie. Whirlpool WVE1640W jest sterowana mechanicznie i posiada wewnętrzny wyświetlacz LED na górnej krawędzi komory. Ustawienie odpowiedniej temperatury jest bardzo proste i dokładne. W zamrażarce możemy uruchomić funkcję szybkiego mrożenia. Funkcja ta pozwala na zamrożenie nawet znacznych ilości świeżych produktów. Dzięki takiemu rozwiązaniu żywność zachowa maksymalny poziom witamin i wartości odżywczych a użycie tej funkcji nie wpłynie na temperaturę wcześniej zamrożonych produktów, nie zachodzi więc obawa, że coś ulegnie np. rozmrożeniu. Jeżeli niebezpiecznie wzrośnie temperatura w środku to zamrażarka powiadomi nas o tym za pomocą świetlnego sygnału, zapali się kontrolka na panelu. Rozmrażanie urządzenia niestety musimy przeprowadzić ręcznie, pozwoli to na zachowanie nie tylko czystości w środku ale także optymalnej wydajności pracy. Rozmrażanie będzie bardzo łatwe do przeprowadzenia i nie zajmie nam dużo czasu. Zdolność zamrażania świeżych produktów w Whirlpool WVE1640W wynosi 24 kg/24 godziny. Jeżeli zdarzy się przerwa w dostawie prądu to zamrażarka utrzyma temperaturę w środku nawet przez 33 godziny.

Parametry techniczne zamrażarki Whirlpool WVE1640W

Roczne zużycie energii (kWh/rok)259
Wysokość (mm)1590
Szerokość (mm)596
Głębokość (mm)626
Pojemność całkowita (litrów)202
Wydajność zamrażania (kg/24h)24
Poziom hałasu (dB)41

Wyposażenie zamrażarki Whirlpool WVE1640W

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyTak
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Whirlpool Wve1640w?

Whirlpool – amerykańskie urządzenia AGD prosto z … Polski

Whirlpool jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń gospodarstwa domowego na świecie. Wśród najważniejszych produktów tej marki są: pralki, zmywarki, lodówki, piekarniki, okapy kuchenne, płyty grzejne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, klimatyzatory. Wiele z tych urządzeń produkowanych jest w Polsce.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Whirlpool WVE1640W

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce Whirlpool WVE1640W

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)