Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Zanussi ZFC14400WA

Zamrażarka Zanussi ZFC14400WA

Zanussi ZFC14400WA to biała zamrażarka skrzyniowa, w klasie energetycznej A+, o całkowitej pojemności 140 litrów, z funkcją szybkiego mrożenia, z mechanicznym sterowaniem, z alarmem wysokiej temperatury, alarmem otwartej pokrywy, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Zanussi Zfc14400wa?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Zanussi Zfc14400wa

Zanussi ZFC14400WA to niewielka skrzyniowa zamrażarka o pojemności netto 140 litrów, w standardowym białym kolorze. Zamrażarka spełnia wymogi nowoczesnego energooszczędnego urządzenia i pracuje w klasie energetycznej A+. Przy normalnym użytkowaniu roczne zużycie energii nie powinno przekroczyć 200 kWh, to rzeczywiście przyzwoity wynik. Również przyzwoicie prezentuje się poziom hałasu jakiego możemy się spodziewać w trakcie pracy zamrażarki, wynosi 42 dB. To poziom, który pozwoli na bezstresowe użytkowanie urządzenia, tym bardziej, ze zamrażarka będzie raczej ustawiona w zamkniętym pomieszczeniu. Zanussi ZFC14400WA nie posiada niestety kółek transportowych tylko nieregulowane stopy. Bardzo przydatne w użytkowaniu rozwiązanie to zastosowanie próżniowego zaworu, który znacznie ułatwi otwarcie pokrywy i zniweluje podciśnienie jakie wytworzy się podczas zamykania zamrażarki. Parownik i kondensator zostały całkowicie zabudowane dzięki czemu w środku mamy do dyspozycji dużo miejsca a wnętrze jest gładkie i łatwe do wyczyszczenia. W standardowym wyposażeniu znajdziemy tylko jeden biały druciany kosz do przechowywania mniejszych mrożonek. Po wyjęciu kosza uzyskamy dodatkowe miejsce na większe opakowania żywności. Wnętrze jest dobrze widoczne dzięki zastosowaniu oświetlenia. Zanussi ZFC14400WA posiada mechaniczne sterowanie. Pokrętło termostatu służące do ustawienia temperatury roboczej urządzenia oraz diody sygnalizujące tryb pracy znajdziemy na przedniej ścianie zamrażarki, po prawej stronie w dolnej części. Za pomocą pokrętła ustawimy temperaturę wewnątrz, w zależności od ilości przechowywanych produktów. Lampki sygnalizacyjne z kolei poinformują nas o trybie pracy naszej zamrażarki. Pierwsza lampka informuje o podłączeniu urządzenia do zasilania. Druga zaalarmuje nas jeżeli niebezpiecznie wzrośnie temperatura w środku i będzie zagrażała przechowywanej żywności. Zamrażarka została też wyposażona w alarm niedomkniętej pokrywy, który uchroni przed wzrostem temperatury w środku spowodowanej nieuwagą.  Zamrażarka pozwoli w przypadku awarii w dostawie prądu na bezpieczne przechowanie produktów przez 25 godzin. Trzecia kontrolka zasygnalizuje uruchomienie procesu szybkiego zamrażania. Funkcja znacznie przyspieszy proces mrożenia świeżej żywności i pozwoli zachować smak i wartości odżywcze produktów. Wydajność zamrażania  Zanussi ZFC14400WA wynosi 13kg/24h. Kiedy warstwa szronu w środku osiągnie 10-15 mm będziemy musieli przeprowadzić proces rozmrażania. Rozmrażanie nie zajmie nam dużo czasu a pozwoli zachować wydajność pracy zamrażarki i higienę w środku. W rozmrożeniu będzie też pomocny prosty system odprowadzenia wody z zamrażarki.

Parametry techniczne zamrażarki Zanussi ZFC14400WA

Roczne zużycie energii (kWh/rok)200
Wysokość (mm)868
Szerokość (mm)595
Głębokość (mm)665
Pojemność całkowita (litrów)140
Wydajność zamrażania (kg/24h)13
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki Zanussi ZFC14400WA

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Zanussi Zfc14400wa?

Zanussi – włoskie urządzenia AGD

Zanussi to znany w Europie producent urządzeń AGD: pralek, suszarek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, kuchenek, piekarników, okapów kuchennych, kuchenek mikrofalowych, płyt grzejnych, odkurzaczy.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Zanussi ZFC14400WA

Zamrażarka Zanussi ZFC620WAP

Zamrażarka Zanussi ZFC620WAP

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki małe (ponizej 200 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Zanussi

Zanussi ZFC620WAP to biała zamrażarka skrzyniowa, w klasie energetycznej A+, o całkowitej pojemności 140 litrów, z funkcją szybkiego mrożenia, z mechanicznym sterowaniem, z alarmem wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Zanussi ZFC14400WA

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)