Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Zanussi ZFC25401WA

Zamrażarka Zanussi ZFC25401WA

Zanussi ZFC25401WA to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa, w wysokiej klasie energetycznej A++, o pojemności 255 litrów, sterowana mechanicznie, z alarmem wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Zanussi Zfc25401wa?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Zanussi Zfc25401wa

Zanussi ZFC25401WA to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa w tradycyjnym białym kolorze. Zamrażarka pracuje w wysokiej klasie energetycznej A++ co ucieszy i nasz domowy budżet i naturalne środowisko. Przy normalnym użytkowaniu roczne zużycie energii nie powinno przekroczyć 196 kWh, co pozwoli na spore oszczędności w portfelu. Również na plus trzeba zaliczyć hałas czy tez szum jaki będzie towarzyszył pracy zamrażarki. 42 dB to normalny poziom i pozwoli nam na bezstresowe użytkowanie urządzenia. Zanussi ZFC25401WA może być ustawiona w dowolnym miejscu, jak choćby w garażu, w transporcie pomocne będą kółka. Zawór próżniowy w środku znacznie ułatwi otwarcie pokrywy i zniweluje podciśnienie jakie wytworzy się podczas zamykania zamrażarki. Parownik i kondensator zostały schowane w ścianach urządzenia, wnętrze jest gładkie i łatwe do czyszczenia. Produkty w środku rozmieścimy w dwóch drucianych koszach, dodatkowe możemy dokupić. Oba możemy wyjąć i tym samym powiększyć przestrzeń w środku. Zamrażarka posiada wewnętrzne oświetlenie tak więc łatwo ogarniemy zawartość. Zanussi ZFC25401WA posiada mechaniczne sterowanie. Pokrętło termostatu służące do ustawienia temperatury roboczej urządzenia oraz diody sygnalizujące tryb pracy znajdziemy na przedniej ścianie zamrażarki, po prawej stronie w dolnej części. Za pomocą pokrętła ustawimy temperaturę roboczą wewnątrz komory zamrażarki. Kontrolki z kolei poinformują nas o trybie pracy naszej zamrażarki. Pierwsza wskazuje, że urządzenie zostało podłączone do prądu. Druga zaalarmuje nas jeżeli niebezpiecznie wzrośnie temperatura w środku i będzie zagrażała przechowywanej żywności. Zamrażarka pozwoli w przypadku takiej awarii na bezpieczne przechowanie produktów nawet przez 50 godzin. Zdolność zamrażania Zanussi ZFC25401WA wynosi 27kg/24h. Nasza zamrażarka będzie niestety wymagała okresowego rozmrażania, zalecane jest powtórzenie tej czynności przynajmniej dwa razy w roku, lub kiedy warstwa szronu przekroczy grubość 10-15 mm. Pozwoli to zachować odpowiednia wydajność pracy zamrażarki a nam samym nie sprawi specjalnej trudności dzięki prostemu systemowi odprowadzenia roztopionej wody z zamrażarki a także łatwemu do wyczyszczenia wnętrzu.

Parametry techniczne zamrażarki Zanussi ZFC25401WA

Roczne zużycie energii (kWh/rok)196
Wysokość (mm)868
Szerokość (mm)1190
Głębokość (mm)665
Pojemność całkowita (litrów)255
Wydajność zamrażania (kg/24h)27
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki Zanussi ZFC25401WA

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Zanussi Zfc25401wa?

Zanussi – włoskie urządzenia AGD

Zanussi to znany w Europie producent urządzeń AGD: pralek, suszarek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, kuchenek, piekarników, okapów kuchennych, kuchenek mikrofalowych, płyt grzejnych, odkurzaczy.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Zanussi ZFC25401WA

Zamrażarka Zanussi ZFC731WAP

Zamrażarka Zanussi ZFC731WAP

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Zanussi

Zanussi ZFC731WAP to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa, w wysokiej klasie energetycznej A++, o pojemności 292 litrów, sterowana mechanicznie, z rozwiązaniem Space+, z funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.

czytaj więcej
Zamrażarka Zanussi ZFC727WAP

Zamrażarka Zanussi ZFC727WAP

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Zanussi

Zanussi ZFC727WAP to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa, w wysokiej klasie energetycznej A++, o pojemności 255 litrów, sterowana mechanicznie, rozwiązaniem Space+, z funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Zanussi ZFC25401WA

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)