Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Zanussi ZFC31400WA

Zamrażarka Zanussi ZFC31400WA

Zanussi ZFC31400WA to biała zamrażarka skrzyniowa, w klasie energetycznej A+, o całkowitej pojemności 300 litrów, z mechanicznym sterowaniem, z alarmem wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Zanussi Zfc31400wa?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Zanussi Zfc31400wa

Zanussi ZFC31400WA to  zamrażarka skrzyniowa w tradycyjnym białym kolorze, o całkowitej pojemności 300 litrów netto. Zamrażarka spełnia wymogi nowoczesnego energooszczędnego urządzenia i pracuje w klasie energetycznej A+. Przy normalnym użytkowaniu roczne zużycie energii nie powinno przekroczyć 286 kWh, co należy uznać za przyzwoity wynik. Gorzej sprawa przedstawia się z poziomem hałasu jaki będzie towarzyszył pracy zamrażarki. 49 dB na pewno nie jest wynikiem zadowalającym i tutaj producent mógłby pokusić się o lepsze osiągnięcie. Z drugiej strony jeżeli zamrażarka będzie umieszczona w mało uczęszczanym pomieszczeniu to poziom hałasu nie powinien nas zbytnio interesować. Zanussi ZFC31400WA posiada kółka więc ustawienie jej w dowolnym miejscu nie będzie stanowiło większego problemu. Bardzo przydatne w użytkowaniu rozwiązanie to zastosowanie próżniowego zaworu, który znacznie ułatwi otwarcie pokrywy i zniweluje podciśnienie jakie wytworzy się podczas zamykania zamrażarki. Parownik i kondensator zostały całkowicie zabudowane dzięki czemu w środku mamy do dyspozycji dużo miejsca a wnętrze jest gładkie i łatwe do wyczyszczenia. W standardowym wyposażeniu znajdziemy trzy druciane białe kosze, w których możemy przechowywać mniejsze mrożonki. Kosze możemy po prostu usunąć, żeby umieścić większe opakowania mrożonek. Wnętrze jest dobrze widoczne dzięki zastosowaniu oświetlenia. Zanussi ZFC31400WA jest sterowana mechanicznie. Pokrętło termostatu służące do ustawienia temperatury roboczej urządzenia oraz diody sygnalizujące tryb pracy znajdziemy na przedniej ścianie zamrażarki, po prawej stronie w dolnej części. Za pomocą pokrętła ustawimy temperaturę wewnątrz, w zależności od ilości przechowywanych produktów. Lampki sygnalizacyjne z kolei poinformują nas o trybie pracy naszej zamrażarki. Pierwsza lampka informuje o podłączeniu urządzenia do zasilania. Druga zaalarmuje nas jeżeli niebezpiecznie wzrośnie temperatura w środku i będzie zagrażała przechowywanej żywności. Zamrażarka pozwoli w przypadku takiej awarii na bezpieczne przechowanie produktów przez 37 godzin. Zdolność zamrażania  Zanussi ZFC31400WA wynosi 17kg/24h. Kiedy warstwa szronu w środku osiągnie 10-15 mm będzie nas czekało ręczne rozmrożenie. Czynność nie jest specjalnie pracochłonna a pozwoli to zachować wydajność pracy zamrażarki i higienę w środku. W rozmrożeniu będzie też pomocny prosty system odprowadzenia wody z zamrażarki.

Parametry techniczne zamrażarki Zanussi ZFC31400WA

Roczne zużycie energii (kWh/rok)286
Wysokość (mm)868
Szerokość (mm)1050
Głębokość (mm)665
Pojemność całkowita (litrów)300
Wydajność zamrażania (kg/24h)17
Poziom hałasu (dB)49

Wyposażenie zamrażarki Zanussi ZFC31400WA

AlarmTak
Szybki mrożenieNie
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Zanussi Zfc31400wa?

Zanussi – włoskie urządzenia AGD

Zanussi to znany w Europie producent urządzeń AGD: pralek, suszarek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, kuchenek, piekarników, okapów kuchennych, kuchenek mikrofalowych, płyt grzejnych, odkurzaczy.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Zanussi ZFC31400WA

Zamrażarka Zanussi ZFC631WAP

Zamrażarka Zanussi ZFC631WAP

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Zanussi

Zanussi ZFC631WAP to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa, w klasie energetycznej A+, o pojemności 300 litrów, sterowana mechanicznie, z rozwiązaniem Space+, z funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.

czytaj więcej
Zamrażarka Zanussi ZFC627WAP

Zamrażarka Zanussi ZFC627WAP

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Zanussi

Zanussi ZFC627WAP to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa, w klasie energetycznej A+, o pojemności 260 litrów, sterowana mechanicznie, z rozwiązaniem Space+, z funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Zanussi ZFC31400WA

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)