Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Zanussi ZFC326WAA

Zamrażarka Zanussi ZFC326WAA

Zanussi ZFC326WAA to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa, w klasie energetycznej A, o pojemności 260 litrów, sterowana mechanicznie, z rozwiązaniem Space+, z funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Zanussi Zfc326waa?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Zanussi Zfc326waa

Zanussi ZFC326WAA to zamrażarka skrzyniowa o  pojemności 260 litrów i wydajności zamrażania 16 kg/24h, w standardowym białym kolorze. Zamrażarka pracuje w klasie energetycznej A co przełoży się na roczne zużycie energii wielkości 331 kWh. Trzeba zaznaczyć, że bez problemu kupimy urządzenia podobnej klasy w wyższej klasie energetycznej i bardziej oszczędne, znajdziemy takie także w ofercie Zanussi. Poziom hałasu jaki będzie towarzyszył pracy urządzenia wynosi 45 dB. Jest to wartość zadowalająca, tym bardziej, że zamrażarki nie ustawimy w sypialni tylko w innym miejscu i jej hałas nie będzie nam przeszkadzał. Wnętrze Zanussi ZFC326WAA jest całkiem pojemne, ta duża przestrzeń przy standardowych wymiarach została przez producenta nazwana Space+. Wnętrze jest przestronne ponieważ parownik i kondensator zostały całkowicie zabudowane w ścianach urządzenia. Pokrywa (czy też drzwi jak kto woli) jest doskonale wyważona a specjalny zawór próżniowy niweluje skutki podciśnienia jakie tworzy się w środku po zamknięciu pokrywy i tym samym ułatwia ponowne otwarcie zamrażarki. W standardowym wyposażeniu dostajemy tylko jeden biały druciany kosz, dodatkowe możemy dokupić. Kosz możemy po prostu wyjąć ze środka jeżeli będzie taka potrzeba. Zamrażarka została wyposażona w oświetlenie wnętrza, dzięki czemu produkty będą dobrze widoczne. Zamrażarka ZFC326WAA posiada mechaniczne sterowanie, z pokrętłem termostatu i sygnalizacyjnymi kontrolkami. Za pomocą pokrętła dosyć precyzyjnie ustawimy temperaturę roboczą. Pierwsza z sygnalizacyjnych kontrolek wskazuje, że zamrażarka jest podłączona do zasilania. Druga zasygnalizuje wzrost temperatury, który może zagrozić przechowywanym produktom. Może się to przydarzyć kiedy włożymy do środka dużą porcję świeżej żywności a także w przypadku awarii w dostawie prądu. Kiedy przytrafi się taka przerwa w zasilaniu to nasza zamrażarka pozwoli na bezpieczne przechowanie żywności nawet przez 32 godziny. Trzecia kontrolka sygnalizuje uruchomienie funkcji szybkiego zamrażania, która pozwoli na znaczne skrócenie czasu zamrażania. Jej użycie pozwoli także zachować wszystkie najważniejsze wartości odżywcze i witaminy zamrażanej żywności. Kiedy warstwa szronu przekroczy 1 cm grubości powinniśmy pomyśleć o przeprowadzeniu operacji rozmrażania. Czynność nie jest specjalnie pracochłonna bowiem zamrażarka posiada system odprowadzenia wody z rozmrażania a jej wnętrze jest gładkie i łatwe do wyczyszczenia. Rozmrażanie pozwoli utrzymać w środku higienę a także zachować efektywność pracy  Zanussi ZFC326WAA.

Parametry techniczne zamrażarki Zanussi ZFC326WAA

Roczne zużycie energii (kWh/rok)331
Wysokość (mm)868
Szerokość (mm)935
Głębokość (mm)665
Pojemność całkowita (litrów)260
Wydajność zamrażania (kg/24h)16
Poziom hałasu (dB)45

Wyposażenie zamrażarki Zanussi ZFC326WAA

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Zanussi Zfc326waa?

Zanussi – włoskie urządzenia AGD

Zanussi to znany w Europie producent urządzeń AGD: pralek, suszarek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, kuchenek, piekarników, okapów kuchennych, kuchenek mikrofalowych, płyt grzejnych, odkurzaczy.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Zanussi ZFC326WAA

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce Zanussi ZFC326WAA

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)