Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Zanussi ZFC620WAP

Zamrażarka Zanussi ZFC620WAP

Zanussi ZFC620WAP to biała zamrażarka skrzyniowa, w klasie energetycznej A+, o całkowitej pojemności 140 litrów, z funkcją szybkiego mrożenia, z mechanicznym sterowaniem, z alarmem wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Zanussi Zfc620wap?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Zanussi Zfc620wap

Zanussi ZFC620WAP to niewielka skrzyniowa zamrażarka w białym kolorze, wysoka na 87 cm, szeroka na 60 cm i głęboka na 67 cm, o pojemności netto 140 litrów. Wydajność zamrażania prezentowanego modelu wynosi 13 kg świeżej żywności w ciągu doby. Zanussi zastosował również w tym modelu próżniowy zawór, dzięki któremu otwieranie i zamykanie pokrywy zamrażarki nie stanowi problemu, rozwiązanie bowiem redukuje znacznie skutki podciśnienia jakie tworzy się w środku po zamknięciu urządzenia. Zamrażarka posiada zabudowany kondensator i parownik, wnętrze jest całkiem przestronne i łatwe do wyczyszczenia. W standardowym wyposażeniu znajdziemy tylko jeden biały druciany kosz do przechowywania mniejszych mrożonek. Po wyjęciu kosza uzyskamy dodatkowe miejsce na większe opakowania żywności. Wnętrze jest dobrze widoczne dzięki zastosowaniu oświetlenia. Zamrażarka Zanussi ZFC620WAP została wyposażona w mechaniczne sterowanie. Pokrętło termostatu służące do ustawienia temperatury roboczej urządzenia oraz sygnalizacyjne kontrolki znajdują się na przedniej ścianie, w dolnej części. Nie jest to wygodne umiejscowienie ale nie będziemy przecież korzystać z termostatu cały czas. Za pomocą pokrętła ustawimy temperaturę wewnątrz, regulując intensywność mrożenia w zależności od ilości przechowywanych produktów. Trzy lampki sygnalizacyjne poinformują nas o trybie pracy naszej zamrażarki. Pierwsza lampka informuje o podłączeniu urządzenia do zasilania. Druga zaalarmuje nas jeżeli niebezpiecznie wzrośnie temperatura w środku i nasza żywność będzie zagrożona.  Zamrażarka pozwoli w przypadku awarii w dostawie prądu na bezpieczne przechowanie produktów przez 25 godzin. Trzecia kontrolka zasygnalizuje uruchomienie funkcji szybkiego zamrażania. Powinniśmy użyć tej funkcji po każdych większych zakupach, przyspieszy proces mrożenia świeżej żywności, pozwoli zachować smak i wartości odżywcze produktów. Jednocześnie jej użycie pozwoli zachować wcześniej przechowywane produkty w nienaruszonym stanie, nic nie ulegnie rozmrożeniu. Zanussi ZFC620WAP  wymaga ręcznego rozmrożenia, kiedy warstwa szronu przyrośnie powyżej 1 cm. W rozmrożeniu będzie pomocny prosty system odprowadzenia wody z zamrażarki a cały proces nie będzie specjalnie praco- i czasochłonny. Zamrażarka Zanussi ZFC620WAP  spełnia wymogi nowoczesnego energooszczędnego urządzenia, jej klasa energetyczna to A+. Roczne zużycie energii elektrycznej nie powinno przekroczyć 200 kWh i nie będzie zbytnim obciążeniem dla portfela. Emitowany hałas na poziomie 42 dB to również przyzwoity wynik dzięki któremu nie będziemy musieli ustawić w specjalnie wygłuszonym osobnym pomieszczeniu.

Parametry techniczne zamrażarki Zanussi ZFC620WAP

Roczne zużycie energii (kWh/rok)200
Wysokość (mm)868
Szerokość (mm)606
Głębokość (mm)665
Pojemność całkowita (litrów)140
Wydajność zamrażania (kg/24h)13
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki Zanussi ZFC620WAP

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Zanussi Zfc620wap?

Zanussi – włoskie urządzenia AGD

Zanussi to znany w Europie producent urządzeń AGD: pralek, suszarek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, kuchenek, piekarników, okapów kuchennych, kuchenek mikrofalowych, płyt grzejnych, odkurzaczy.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Zanussi ZFC620WAP

Zamrażarka Zanussi ZFC14400WA

Zamrażarka Zanussi ZFC14400WA

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki małe (ponizej 200 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Zanussi

Zanussi ZFC14400WA to biała zamrażarka skrzyniowa, w klasie energetycznej A+, o całkowitej pojemności 140 litrów, z funkcją szybkiego mrożenia, z mechanicznym sterowaniem, z alarmem wysokiej temperatury, alarmem otwartej pokrywy, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Zanussi ZFC620WAP

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)