Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Zanussi ZFC631WAP

Zamrażarka Zanussi ZFC631WAP

Zanussi ZFC631WAP to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa, w klasie energetycznej A+, o pojemności 300 litrów, sterowana mechanicznie, z rozwiązaniem Space+, z funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Zanussi Zfc631wap?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Zanussi Zfc631wap

Zanussi ZFC631WAP to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa w białym kolorze o dużej pojemności 300 litrów. Zamrażarka posiada klasę energetyczną A+ co jest już wymogiem w dzisiejszych czasach. Zanussi deklaruje, że przy normalnym użytkowaniu roczne zużycie energii nie powinno przekroczyć 286 kWh, co należy uznać za wartość poprawną. Jeżeli chodzi o poziom hałasu emitowanego przez zamrażarkę to wynosi on 49 dB czyli całkiem sporo. Bez problemu znajdziemy dużo bardziej ciche urządzenia w tej klasie. Z drugiej strony jeżeli zdecydujemy się postawić zamrażarkę w osobnym pomieszczeniu, np. piwnicy czy garażu to ten hałas będzie dla nas zupełnie nieistotny. Rozwiązanie Space+ oznacza, że wnętrze Zanussi ZFC631WAP jest bardzo pojemne i w pełni wykorzystane. Zawór próżniowy w środku znacznie ułatwi otwarcie pokrywy i zniweluje podciśnienie jakie wytworzy się podczas zamykania zamrażarki. Parownik i kondensator zostały całkowicie zabudowane w ścianach urządzenia, wnętrze jest gładkie i łatwe do czyszczenia. Do przechowywania produktów posłużą nam 3 białe druciane kosze. Taką ilość dostajemy w standardzie, dodatkowe kosze możemy dokupić. Kosze możemy wyjąć jeżeli będziemy chcieli w inny sposób zagospodarować przestrzeń zamrażarki, będziemy wtedy umieścić w środku np. dużą porcję mięsa. Wnętrze zamrażarki zostało oświetlone więc produkty będą dobrze widoczne. Zamrażarka posiada mechaniczne sterowanie. Pokrętło termostatu służące do ustawienia temperatury roboczej urządzenia oraz kontrolki sygnalizujące tryb pracy znajdziemy na przedniej ścianie zamrażarki, po prawej stronie w dolnej części. Za pomocą pokrętła ustawimy temperaturę roboczą, w zależności od ilości przechowywanej żywności. Kontrolki z kolei poinformują nas o trybie w jakim w chwili obecnej pracuje urządzenie. Pierwsza wskazuje, że zamrażarka jest podłączona do zasilania. Druga zapali się kiedy niebezpiecznie wzrośnie temperatura we wnętrzu naszej zamrażarki. Jeżeli przerwa w dostawie prądu będzie się przedłużać to nasza zamrażarka pozwoli na bezpieczne przechowanie żywności przez 32 godziny, bez obawy o jej zepsucie. Trzecia kontrolka sygnalizuje uruchomienie funkcji szybkiego zamrażania i zgaśnie po zakończeniu procesu. Funkcja szybkiego mrożenia pozwoli na błyskawiczne zamrożenie nowo włożonych do środka produktów nie wpływając na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia. Użycie tej funkcji nie tylko przyśpieszy proces mrożenia ale przede wszystkim pozwoli na zachowanie wszystkich najważniejszych wartości odżywczych produktów a także ich smaku, wyglądu czy koloru. Zdolność zamrażania ZFC631WAP wynosi 17 kg świeżych produktów w ciągu doby. Nasza zamrażarka będzie niestety wymagała okresowego rozmrażania, kiedy warstwa lodu przyrośnie powyżej 10 mm grubości. Pozwoli to zachować odpowiednia wydajność pracy zamrażarki a nam samym nie sprawi specjalnej trudności dzięki prostemu systemowi odprowadzenia roztopionej wody z zamrażarki a także łatwemu do wyczyszczenia wnętrzu.

Parametry techniczne zamrażarki Zanussi ZFC631WAP

Roczne zużycie energii (kWh/rok)286
Wysokość (mm)876
Szerokość (mm)1061
Głębokość (mm)665
Pojemność całkowita (litrów)300
Wydajność zamrażania (kg/24h)17
Poziom hałasu (dB)49

Wyposażenie zamrażarki Zanussi ZFC631WAP

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Zanussi Zfc631wap?

Zanussi – włoskie urządzenia AGD

Zanussi to znany w Europie producent urządzeń AGD: pralek, suszarek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, kuchenek, piekarników, okapów kuchennych, kuchenek mikrofalowych, płyt grzejnych, odkurzaczy.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Zanussi ZFC631WAP

Zamrażarka Zanussi ZFC31400WA

Zamrażarka Zanussi ZFC31400WA

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Zanussi

Zanussi ZFC31400WA to biała zamrażarka skrzyniowa, w klasie energetycznej A+, o całkowitej pojemności 300 litrów, z mechanicznym sterowaniem, z alarmem wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.

czytaj więcej
Zamrażarka Zanussi ZFC627WAP

Zamrażarka Zanussi ZFC627WAP

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Zanussi

Zanussi ZFC627WAP to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa, w klasie energetycznej A+, o pojemności 260 litrów, sterowana mechanicznie, z rozwiązaniem Space+, z funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Zanussi ZFC631WAP

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)