Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Zanussi ZFC727WAP

Zamrażarka Zanussi ZFC727WAP

Zanussi ZFC727WAP to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa, w wysokiej klasie energetycznej A++, o pojemności 255 litrów, sterowana mechanicznie, rozwiązaniem Space+, z funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Zanussi Zfc727wap?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Zanussi Zfc727wap

Zanussi ZFC727WAP to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa w białym kolorze o pojemności użytkowej 255 litrów. Zamrażarka pracuje w wysokiej klasie energetycznej A++ czyli jest oszczędna i przyjazna dla środowiska naturalnego. Zanussi deklaruje, że przy normalnym użytkowaniu roczne zużycie energii nie powinno przekroczyć 196 kWh, to naprawdę bardzo przyzwoita wartość, rachunek za prąd będzie niski. Jeżeli chodzi o poziom hałasu emitowanego przez zamrażarkę to wynosi on 42 dB. Trzeba zaznaczyć, że znajdziemy na rynku cichsze urządzenia ale nie oznacza to, że nasze będzie nas straszyło głośnymi dźwiękami. Ten poziom hałasu jest w pełni akceptowalny dla naszych uszu, tym bardziej, że raczej nie będziemy spędzać całego dnia w pobliżu naszej zamrażarki. Space+ oznacza, że wnętrze Zanussi ZFC727WAP jest bardzo pojemne i w pełni wykorzystane. Zawór próżniowy w środku znacznie ułatwi otwarcie pokrywy i zniweluje podciśnienie jakie wytworzy się podczas zamykania zamrażarki. Parownik i kondensator zostały schowane w ścianach urządzenia, wnętrze jest gładkie i łatwe do czyszczenia. Produkty w środku rozmieścimy w dwóch dołączonych koszach. Kosze możemy wyjąć jeżeli będziemy chcieli w inny sposób zagospodarować przestrzeń zamrażarki. Wnętrze zamrażarki zostało oświetlone więc bez problemu zorientujemy się w rozmieszczeniu zawartości. Pokrętło termostatu służące do ustawienia temperatury roboczej urządzenia oraz diody sygnalizujące tryb pracy znajdziemy na przedniej ścianie zamrażarki, po prawej stronie w dolnej części. Za pomocą pokrętła ustawimy temperaturę roboczą wewnątrz komory zamrażarki. Kontrolki z kolei poinformują nas o trybie w jakim w chwili obecnej pracuje urządzenie. Pierwsza wskazuje, że urządzenie zostało podłączone do prądu. Druga zapali się kiedy niebezpiecznie wzrośnie temperatura we wnętrzu naszej zamrażarki. W przypadku takiej awarii zamrażarka pozwoli na bezpieczne przechowanie żywności nawet do 50 godzin. Trzecia kontrolka sygnalizuje uruchomienie funkcji szybkiego zamrażania i zgaśnie po zakończeniu procesu. Funkcja szybkiego mrożenia pozwoli na błyskawiczne zamrożenie nowo włożonych do środka produktów nie wpływając na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia. Użycie tej funkcji nie tylko przyśpieszy proces mrożenia ale przede wszystkim pozwoli na zachowanie wszystkich najważniejszych wartości odżywczych produktów a także ich smaku, wyglądu czy koloru. Zdolność zamrażania ZFC727WAP wynosi 27kg/24h. Nasza zamrażarka będzie niestety wymagała okresowego rozmrażania, zalecane jest powtórzenie tej czynności przynajmniej dwa razy w roku. Pozwoli to zachować odpowiednia wydajność pracy zamrażarki a nam samym nie sprawi specjalnej trudności dzięki prostemu systemowi odprowadzenia roztopionej wody z zamrażarki.

Parametry techniczne zamrażarki Zanussi ZFC727WAP

Roczne zużycie energii (kWh/rok)196
Wysokość (mm)868
Szerokość (mm)1190
Głębokość (mm)665
Pojemność całkowita (litrów)255
Wydajność zamrażania (kg/24h)27
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki Zanussi ZFC727WAP

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Zanussi Zfc727wap?

Zanussi – włoskie urządzenia AGD

Zanussi to znany w Europie producent urządzeń AGD: pralek, suszarek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, kuchenek, piekarników, okapów kuchennych, kuchenek mikrofalowych, płyt grzejnych, odkurzaczy.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Zanussi ZFC727WAP

Zamrażarka Zanussi ZFC731WAP

Zamrażarka Zanussi ZFC731WAP

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Zanussi

Zanussi ZFC731WAP to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa, w wysokiej klasie energetycznej A++, o pojemności 292 litrów, sterowana mechanicznie, z rozwiązaniem Space+, z funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.

czytaj więcej
Zamrażarka Zanussi ZFC25401WA

Zamrażarka Zanussi ZFC25401WA

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Zanussi

Zanussi ZFC25401WA to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa, w wysokiej klasie energetycznej A++, o pojemności 255 litrów, sterowana mechanicznie, z alarmem wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Zanussi ZFC727WAP

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)