Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Zanussi ZFC731WAP

Zamrażarka Zanussi ZFC731WAP

Zanussi ZFC731WAP to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa, w wysokiej klasie energetycznej A++, o pojemności 292 litrów, sterowana mechanicznie, z rozwiązaniem Space+, z funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Zanussi Zfc731wap?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Zanussi Zfc731wap

Zanussi ZFC731WAP to skrzyniowa zamrażarka w białym kolorze o pojemności 292 litrów. Wysoka klasa energetyczna A++ gwarantuje nie tylko niskie zużycie energii elektrycznej ale także troskę o środowisko naturalne. Roczne zużycie energii nie przekroczy 211 kWh więc faktycznie rachunek za prąd nie będzie wysoki. 43 dB to z kolei poziom hałasu jakiego możemy spodziewać się w trakcie pracy zamrażarki. To typowa wartość i na pewno hałas nie będzie dla nas uciążliwy. Zamrażarka posiada w pełni zabudowane urządzenie chłodnicze, kondensator i parownik dzięki temu mamy do wykorzystania naprawdę sporo miejsca w środku – Space+ oznacza, że zakupy staną się rzadszą koniecznością. Zanussi ZFC731WAP posiada nóżki które ułatwią jej umieszczenie a zawór próżniowy zapewni łatwe otwieranie pokrywy. Wnętrze jest nie tylko przestronne ale również doskonale widoczne dzięki zastosowanemu oświetleniu. Produkty w środku będziemy w łatwy sposób przechowywać w trzech drucianych koszach. Dodatkowe kosze możemy oczywiście dokupić. Sterowanie zamrażarką odbywa się za pomocą panelu umieszczonego na przedniej ścianie. Temperaturę we wnętrzu płynnie wyregulujemy za pomocą pokrętła. Obok znajdziemy trzy kontrolki. Pierwsza sygnalizuje podłączenie do napięcia. Druga zaalarmuje nas jeżeli w środku niebezpiecznie wzrośnie temperatura i będzie zagrażać mrożonkom. Jeżeli zdarzy się przerwa w dostawie prądu to szczelnie zamknięta zamrażarka pozwoli nam na bezpieczne przechowanie produktów do 52 godzin. Trzecia kontrolka sygnalizuje uruchomienie procesu szybkiego mrożenia – funkcję uruchomimy i wyłączymy za pomocą przycisku. Funkcja szybkiego mrożenia jest niezmiernie ważna dla zachowania wszystkich walorów świeżej żywności, pozwoli zachować witaminy i minerały a także zdrowy wygląd produktów. Z intensywnego mrożenia powinniśmy skorzystać przy pierwszym włączeniu zamrażarki a także po uzupełnieniu zapasów dużą ilością świeżych produktów. Nie pozwoli to na wzrost temperatury w środku i tym samym nie pozwolimy aby dotychczas przechowywana żywność uległa chociażby częściowemu rozmrożeniu. Szybkie zamrażanie będzie także bardzo pomocne do mocnego schłodzenia żywności przed rozmrożeniem urządzenia. Zdolność zamrażania w opisywanym modelu wynosi 28 kg żywności w ciągu doby. Niestety rozmrażanie Zanussi ZFC731WAP będziemy musieli od czasu do czasu (gdy warstwa lodu wewnątrz osiągnie ok. 10-15 mm) przeprowadzić ręcznie. Dzięki skrobaczce i zastosowanemu systemowi odprowadzenia wody ze środka będzie to jednak czynność prosta i niezbyt czasochłonna a pozwoli zachować higienę w środku i efektywność pracy zamrażarki.

Parametry techniczne zamrażarki Zanussi ZFC731WAP

Roczne zużycie energii (kWh/rok)211
Wysokość (mm)868
Szerokość (mm)1325
Głębokość (mm)665
Pojemność całkowita (litrów)292
Wydajność zamrażania (kg/24h)28
Poziom hałasu (dB)43

Wyposażenie zamrażarki Zanussi ZFC731WAP

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Zanussi Zfc731wap?

Zanussi – włoskie urządzenia AGD

Zanussi to znany w Europie producent urządzeń AGD: pralek, suszarek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, kuchenek, piekarników, okapów kuchennych, kuchenek mikrofalowych, płyt grzejnych, odkurzaczy.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Zanussi ZFC731WAP

Zamrażarka Zanussi ZFC727WAP

Zamrażarka Zanussi ZFC727WAP

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Zanussi

Zanussi ZFC727WAP to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa, w wysokiej klasie energetycznej A++, o pojemności 255 litrów, sterowana mechanicznie, rozwiązaniem Space+, z funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.

czytaj więcej
Zamrażarka Zanussi ZFC25401WA

Zamrażarka Zanussi ZFC25401WA

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Zanussi

Zanussi ZFC25401WA to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa, w wysokiej klasie energetycznej A++, o pojemności 255 litrów, sterowana mechanicznie, z alarmem wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Zanussi ZFC731WAP

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)