Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Zanussi ZFU628WO1

Zamrażarka Zanussi ZFU628WO1

Zanussi ZFU628WO1 to nowoczesna zamrażarka szafkowa w białym kolorze, o pojemności 157 litrów, w klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego mrożenia, przezroczystymi szufladami, mechanicznym sterowaniem, alarmem wysokiej temperatury.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Zanussi Zfu628wo1?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Zanussi Zfu628wo1

Zanussi ZFU628WO1 to kolejna propozycja wśród zamrażarek szafkowych Zanussi. Model występuje w białym kolorze i przy swoich wymiarach (175 cm wysokości, 60 cm szerokości i 62 głębokości) oferuje do zagospodarowania 240 litrów użytkowych. Drzwi posiadają możliwość obustronnego montażu a regulowane przednie nóżki i rolki z tyłu ułatwią dopasowanie zamrażarki do naszego wnętrza. Produkty w środku Zanussi ZFU628WO1 będziemy przechowywać w 6 sporych szufladach oraz jednej dodatkowej o zmniejszonej głębokości. Szuflady są bardzo solidne i łatwo się wysuwają. Dzięki temu, ze wykonano je z jasnego przezroczystego tworzywa możemy w łatwy sposób zarządzać zawartością zamrażarki, bez potrzeby zgadywania czy każdorazowego ich wysuwania. Temperaturę roboczą wyregulujemy za pomocą pokrętła termostatu. W zamrażarce możemy uruchomić funkcję szybkiego zamrażania. Przyspieszy ona zamrażanie świeżej żywności i jednocześnie chroni przechowywane produkty przed niepożądanym ogrzaniem. Funkcja będzie przydatna przy każdych większych zakupach – pozwala ona szybko zamrozić nową żywność przy zachowaniu maksimum świeżości iż zachowaniem najważniejszych wartości odżywczych, minerałów i witamin. Zdolność zamrażania w naszym modelu wynosi 13 kg w ciągu doby. Zamrażarka Zanussi ZFU628WO1 została wyposażona w wizualny alarm sygnalizujący niebezpieczny wzrost temperatury w środku. W przypadku awarii żywność będziemy mogli bezpiecznie przechować przez 11 godzin. Zamrażarka będzie od nas wymagała okresowego rozmrożenia. Dzięki gładkiemu i łatwemu do czyszczenia wnętrzu nie będzie to specjalnie uciążliwe zajęcie pozwoli nam za to utrzymać wydajność urządzenia i zachować higienę. Szron usuniemy dzięki dołączonej skrobaczce, resztę załatwi kanał odprowadzenia wody. Przed rozmrożeniem warto użyć funkcji szybkiego mrożenia – dzięki temu podczas rozmrażania i czyszczenia wyjęte ze środka produkty dłużej zachowają zimno. Zanussi ZFU628WO1 posiada klasę energetyczną A+ co przełoży się na roczne zużycie energii 270 kWh. To rozsądna wartość, możemy więc przyjąć, że zamrażarka nie będzie głównym winowajcą wysokości rachunku za prąd. Deklarowany poziom hałasu to 40 dB. To także rozsądna wielkość gwarantująca duży spokój podczas użytkowania zamrażarki.

Parametry techniczne zamrażarki Zanussi ZFU628WO1

Roczne zużycie energii (kWh/rok)270
Wysokość (mm)1750
Szerokość (mm)595
Głębokość (mm)620
Pojemność całkowita (litrów)240
Wydajność zamrażania (kg/24h)13
Poziom hałasu (dB)40

Wyposażenie zamrażarki Zanussi ZFU628WO1

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Zanussi Zfu628wo1?

Zanussi – włoskie urządzenia AGD

Zanussi to znany w Europie producent urządzeń AGD: pralek, suszarek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, kuchenek, piekarników, okapów kuchennych, kuchenek mikrofalowych, płyt grzejnych, odkurzaczy.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Zanussi ZFU628WO1

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce Zanussi ZFU628WO1

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)