Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Whirlpool WVE1410A+W

Zamrażarka Whirlpool WVE1410A+W

Whirlpool WVE1410A+W to nowoczesna zamrażarka szafkowa w białym kolorze, wysoka na 140 cm i szeroka na 60 cm, z mechanicznym sterowaniem, z funkcją szybkiego zamrażania, z przezroczystymi szufladami i klapkami, w klasie energetycznej A+.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Whirlpool Wve1410a+w?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Whirlpool Wve1410a+w

Zamrażarka szufladowa Whirlpool WVE1410A+W ma wysokość 140 cm, szerokość 60 cm i głębokość 63 cm. Przy tych niewielkich w sumie wymiarach oferuje całkiem przyzwoitą pojemność 170 litrów netto i pozwoli zmieścić w środku całkiem spore ilości produktów żywnościowych. Występuje w standardowym białym kolorze, posiada możliwość obustronnego zamontowania drzwi i regulowane przednie nóżki, które pozwolą ją właściwie wypoziomować. Komora dzieli się na 5 przedziałów na które składają się dwa przedziały z klapkami, dwie większe szuflady Big Box oraz szuflada o standardowej wielkości. Whirlpool WVE1410A+W posiada mechaniczne sterowanie i została wyposażona w funkcję szybkiego zamrażania żywności. Funkcja ta pozwoli nam po powrocie z zakupów szybko zamrozić nawet znaczne ilości świeżych produktów bez obawy utraty ich wartości odżywczych. Jednocześnie to rozwiązanie nie wpływa na temperaturę wcześniej przechowywanych produktów. Funkcja będzie też idealna do szybkiego przygotowania lodu do drinków. Whirlpool WVE1410A+W jest energooszczędnym urządzeniem i zapewni nam niskie rachunki za energię elektryczną. Jej klasa energetyczna to A+ a roczne zużycie energii elektrycznej nie powinno przekroczyć 234 kWh. Zdolność zamrażania wynosi 20kg żywności na dobę a jeżeli nastąpi przerwa w dostawie prądu do urządzenia wtedy żywność będzie mogła być bezpiecznie przechowana w środku nawet przez 23 godziny.

Parametry techniczne zamrażarki Whirlpool WVE1410A+W

Roczne zużycie energii (kWh/rok)234
Wysokość (mm)1390
Szerokość (mm)596
Głębokość (mm)626
Pojemność całkowita (litrów)170
Wydajność zamrażania (kg/24h)20
Poziom hałasu (dB)40

Wyposażenie zamrażarki Whirlpool WVE1410A+W

AlarmNie
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Whirlpool Wve1410a+w?

Whirlpool – amerykańskie urządzenia AGD prosto z … Polski

Whirlpool jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń gospodarstwa domowego na świecie. Wśród najważniejszych produktów tej marki są: pralki, zmywarki, lodówki, piekarniki, okapy kuchenne, płyty grzejne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, klimatyzatory. Wiele z tych urządzeń produkowanych jest w Polsce.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Whirlpool WVE1410A+W

Zamrażarka Whirlpool WVE1660NFW

Zamrażarka Whirlpool WVE1660NFW

Zamrażarki szafkowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki małe (ponizej 200 litrów), Zamrażarki średnie (od 100 do 170 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Whirlpool

Whirlpool WVE1660NFW to nowoczesna zamrażarka szafkowa w białym kolorze, z technologią 6-ty Zmysł, sterowana elektronicznie, z wewnętrznym wyświetlaczem LED, bezszronowym systemem NoFrost, z funkcją szybkiego mrożenia, z alarmem wzrostu temperatury, w klasie energetycznej A+, z przezroczystymi szufladami.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Whirlpool WVE1410A+W

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)