Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Siemens FI24DP32

Zamrażarka Siemens FI24DP32

Siemens FI24DP32 to nowoczesna zamrażarka do zabudowy, w klasie efektywności A+, sterowana elektronicznie, z technologią noFrost, dystrybutorem zimnej wody i lodu na drzwiach, trybem urlopowym, alarmem otwartych drzwi, alarmem wzrostu temperatury, funkcją Supermrożenia, oświetleniem LED wnętrza.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Siemens Fi24dp32?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Siemens Fi24dp32

Siemens FI24DP32 to nowoczesna zamrażarka przeznaczona do zabudowy w kuchennych meblach. Razem z jedną z chłodziarek do zabudowy z oferty Siemens stworzy bardzo efektowny i efektywny zestaw side-by-side. Zamrażarka jest energooszczędna, posiada klasę efektywności A+, co oznacza roczne zużycie energii elektrycznej na poziomie 347 kWh. Dodatkowo mamy możliwość uruchomienia urządzenia w trybie urlopowym, co oznacza, że w trakcie dłuższego wyjazdu zaoszczędzimy energię. Wydajność zamrażania Siemens FI24DP32 wynosi 14 kg żywności w ciągu doby. W przypadku awarii pozwoli na przechowanie mrożonej żywności przez 14 godzin bez obawy o zepsucie. W trakcie swojej pracy uraczy nas hałasem o natężeniu 41 dB, to wartość nad którą łatwo przejść do porządku dziennego. Zabudowa urządzenia w meblach nie stworzy żadnego problemu. Siemens FI24DP32 posiada drzwi zamontowane fabrycznie po prawej stronie, z możliwością ich przełożenia. Otwierają się szeroko, bo do kąta 115°. Jeżeli przez nieuwagę pozostawimy je dłużej otwarte to zamrażarka poinformuje nas za pomocą dźwiękowej sygnalizacji o konieczności ich szczelnego domknięcia. FI24DP32 została także wyposażona w optyczny i dźwiękowy alarm, który aktywuje się w momencie, kiedy niebezpiecznie wzrośnie w środku temperatura. Zamrażarkę możemy ściśle dopasować do niszy, posiada pełną wentylację w cokole zabudowy a wysokość cokołu można regulować w zakresie od 10,2 do 18,1 cm. FI24DP32 to nie tylko łatwa zabudowa ale przee wszystkim niezwykle użyteczne rozwiązania techniczne w środku. Dzięki zastosowaniu bezszronowej technologii noFrost ominie nas konieczność rozmrażania urządzenia. Cała wilgoć jaka powstaje w trakcie użytkowania urządzenia zostaje całkowicie odprowadzona na zewnątrz. Brak szronu i lodu wewnątrz pozwoli na dłuższe przechowywanie żywności, z zachowaniem zdrowego wyglądu i wszystkich najważniejszych wartości odżywczych. Brak oszronienia to również zachowane wysokiej wydajności pracy urządzenia, nie wzrasta pobór prądu.

Siemens FI24DP32 została wyposażona w nowoczesne elektroniczne sterowanie. Czytelny cyfrowy wyświetlacz pozwala na dokładne ustawienie i odczytanie temperatury. Za pomocą panelu sterowania będziemy również mogli uruchomić w zamrażarce funkcję szybkiego zamrażania żywności. Funkcja Supermrożenia, bo taką nazwę przyjął Siemens, nie dopuszcza do ocieplenia temperatury w zamrażarce po włożeniu świeżej żywności, nie musimy się więc obawiać, że coś ulegnie częściowemu rozmrożeniu. Funkcja pozwoli na szybkie zamrożenie nowych produktów z zachowaniem wszystkich najważniejszych wartości odżywczych, witamin i minerałów. Zadziała skutecznie uruchomiona co najmniej na 24 godz. przed włożeniem do zamrażarki nowych produktów. Bardzo ważnym, jeżeli nie najważniejszym elementem wyposażenia zamrażarki jest dystrybutor wody i lodu wbudowany w drzwi urządzenia. Dystrybutor posiada stałe przyłącze ¾ cala do domowej sieci wodnej (w komplecie dostajemy wąż przyłączeniowy) i został wyposażony w filtr wody, który ją oczyszcza i zapewnia dobry smak. Dystrybutor posiada osobne podświetlenie LED i pozwoli nam, w zależności od wybranej funkcji, uzyskać lód w kostkach, lód kruszony lub po prostu schłodzoną wodę. Zintegrowany pojemnik pozwoli na jednorazowe przechowanie nawet 1,5 kg kostek lodu, a sama kostkarka jest w stanie w ciągu doby wyprodukować ok. 1,9 kg. Mimo, że dystrybutor zajmuje sporo miejsca na drzwiach zamrażarki, Siemens znalazł tu jeszcze miejsce na dwie półki na mniejsze produkty, w tym jedną z pokrywką. W środku Siemens FI24DP32 produkty umieścimy na 4 metalowych półkach, 2 z nich możemy umieścić na różnych wysokościach, a także w dwóch metalowych koszach. Kosze zostały zamocowane na prowadnicach teleskopowych. To rozwiązanie gwarantuje, że dostęp do mrożonek będzie bardzo prosty a same kosze będą się łatwo wysuwały nawet w pełni obciążone. Do oświetlenia wnętrza Siemens zastosował technologię LED, jasne i trwałe diody dają naturalne światło doskonale podkreślające nowoczesny charakter całości.

Parametry techniczne zamrażarki Siemens FI24DP32

Roczne zużycie energii (kWh/rok)347
Wysokość (mm)2125 (2134)
Szerokość (mm)603 (610)
Głębokość (mm)608 (610)
Pojemność całkowita (litrów)306
Wydajność zamrażania (kg/24h)14
Poziom hałasu (dB)41

Wyposażenie zamrażarki Siemens FI24DP32

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyTak
Sterowanie elektroniczneTak
System bezszronowyTak
Funkcja ekoTak
Kostkarka do loduTak
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Siemens Fi24dp32?

Siemens – AGD od globalnego koncernu

Siemens – globalny koncern działający na rynkach energetycznym, elektromechanicznym i telekomunikacyjnym. Na rynku urządzeń gospodarstwa domowego funkcjonuje jako producent pralek, suszarek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, piekarników, płyt grzewczych, okapów, kuchenek mikrofalowych i innych mniejszych urządzeń AGD.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Siemens FI24DP32

Zamrażarka Siemens FI24DP02

Zamrażarka Siemens FI24DP02

Zamrażarki szafkowe, Zamrażarki do zabudowy, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki duże (powyżej 300 litrów), Zamrażarki wysokie (powyżej 170 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Siemens

Siemens FI24DP02 to nowoczesna zamrażarka do zabudowy, w klasie efektywności A+, sterowana elektronicznie, z technologią noFrost, kostkarką i dystrybutorem zimnej wody z podłączeniem do domowej sieci wodnej, trybem urlopowym, alarmem otwartych drzwi, alarmem wzrostu temperatury, funkcją Supermrożenia, oświetleniem LED wnętrza.

czytaj więcej
Zamrażarka Siemens FI24NP31

Zamrażarka Siemens FI24NP31

Zamrażarki szafkowe, Zamrażarki do zabudowy, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki duże (powyżej 300 litrów), Zamrażarki wysokie (powyżej 170 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Siemens

Siemens FI24NP31 to zamrażarka przeznaczona do zabudowy w meblach kuchennych, w klasie efektywności energetycznej A+, z technologią noFrost, z elektronicznym sterowaniem, trybem eco, trybem wakacyjnym, automatyczną kostkarką do lodu ze stałym podłączeniem do sieci wody, alarmem otwartych drzwi, funkcją Supermrożenie, oświetleniem LED wnętrza.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Siemens FI24DP32

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)