Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Gorenje F4091AW

Zamrażarka Gorenje F4091AW

Gorenje F4091AW to niewielka zamrażarka szufladowa w białym kolorze, wysoka na 85 cm, szeroka na 54 cm i głęboka na 60 cm, w klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego mrożenia, z alarmem zbyt wysokiej temperatury, mechanicznym sterowaniem i regulacją temperatury, o zdolności zamrażania 7kg/dobę.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Gorenje F4091aw?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Gorenje F4091aw

Gorenje F4091AW to mała wolnostojąca zamrażarka o pojemności 85 litrów. Jej rozmiary (wysokość 85 cm, szerokość 54 cm i głębokość 60 cm) oraz możliwość zamontowania drzwi po prawej lub lewej stronie powodują, ze bardzo łatwo dopasujemy ją do każdego pomieszczenia. Regulowane przednie nóżki ułatwią nam wypoziomowanie urządzenia. Nasze produkty zmieścimy w dwóch wygodnych przezroczystych szufladach oraz w specjalnym koszu do szybkiego zamrażania. Wszystkie te elementy (podobnie zresztą jak inne) zostały bardzo starannie wykonane i doskonale do siebie dopasowane, nie będzie najmniejszego kłopotu z wkładaniem i wyjmowaniem żywności. Klasa energetyczna Gorenje F4091AW to A+, więc śmiało możemy stwierdzić, że wybierając ją zadbamy i o nasz domowy budżet i o środowisko naturalne. Roczne zużycie energii elektrycznej wg zapewnień producenta nie powinno być większe niż 186 kWh, zamrażarka nie będzie na pewno głównym winowajcą rachunku za prąd. Z kolei hałas jaki będzie emitowany w trakcie pracy wynosi 42 dB. To przyzwoita wartość, jeżeli tylko nie postawimy sobie zamrażarki obok łóżka w sypialni to odgłosy przez nią wydawane nie powinny nam przeszkadzać w codziennym użytkowaniu. Temperaturę wewnątrz zamrażarki ustawimy za pomocą pokrętła termostatu. Obok pokrętła znajdziemy dwie lampki sygnalizacyjne, żółta sygnalizuje działanie urządzenia, czerwona zasygnalizuje nam zbyt wysoką temperaturę wewnątrz zamrażarki, niebezpieczną dla przechowywanej żywności. Świeże produkty powinniśmy zamrozić z wykorzystaniem intensywnego zamrażania, pozwoli to szybko zamrozić nawet znaczną ich ilość z zachowaniem maksymalnych wartości odżywczych. Z intensywnego zamrażania powinniśmy też skorzystać przy pierwszym uruchomieniu urządzenia lub po przerwie w użytkowaniu. W Gorenje F4091AW zdolność zamrażania wynosi 7kg żywności na dobę. Naszą zamrażarkę powinniśmy okresowo rozmrozić, biorąc pod uwagę jej rozmiary nie będzie to specjalnie uciążliwy obowiązek i pozwoli zachować urządzenie w czystości. Dzięki usunięciu lodu nie pozwolimy także na zwiększony pobór prądu przez zamrażarkę. Jeżeli zdarzy się awaria w dostawie prądu to Gorenje F4091AW pozwoli nam na bezpieczne przechowywanie produktów do 14 godzin, bez obawy o ich zepsucie. Przed rozmrożeniem zalecane jest uruchomienie funkcji intensywnego mrożenia, na ok. 24 godziny przed planowanym odłączeniem zasilania, pozwoli to wydłużyć czas przechowywania żywności po jej wyjęciu.

Parametry techniczne zamrażarki Gorenje F4091AW

Roczne zużycie energii (kWh/rok)186
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)540
Głębokość (mm)600
Pojemność całkowita (litrów)85
Wydajność zamrażania (kg/24h)7
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki Gorenje F4091AW

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Gorenje F4091aw?

Gorenje – urządzenia AGD z Bałkanów.

Gorenje jest jednym z największych i najlepiej rozpoznawalnych koncernów w Słowenii, skupiającym około 40 różnego rodzaju przedsiębiorstw handlowo-produkcyjnych. Gorenje jest dziś jednym z wiodących producentów artykułów gospodarstwa domowego w Europie. Oferuje między innymi: lodówki, zamrażarki, kuchnie, piekarniki, płyty grzejne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, zmywarki, okapy kuchenne, pralki, suszarki, odkurzacze, roboty kuchenne, wyciskarki do soku, wagi, krajalnice, grille, maszynki do mielenia, tostery.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Gorenje F4091AW

Zamrażarka Gorenje F4108W

Zamrażarka Gorenje F4108W

Zamrażarki szafkowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki małe (ponizej 200 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Gorenje

Gorenje F4108W to niewielka zamrażarka szufladowa w białym kolorze, wysoka na 85 cm, szeroka na 54 cm i głęboka na 60 cm, w klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego mrożenia, z alarmem zbyt wysokiej temperatury, mechanicznym sterowaniem i regulacją temperatury, o zdolności zamrażania 7kg/dobę.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Gorenje F4091AW

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)