Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Gorenje F6181AX

Zamrażarka Gorenje F6181AX

Gorenje F6181AX to nowoczesna zamrażarka szufladowa w kolorze Inox, wysoka na 180 cm i szeroka na 60 cm, w klasie energetycznej A+, alarmem zbyt wysokiej temperatury, oświetleniem wnętrza, mechanicznym sterowaniem i regulacją temperatury, o zdolności zamrażania 25 kg/dobę.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Gorenje F6181ax?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Gorenje F6181ax

Gorenje F6181AX to nowoczesna zamrażarka szufladowa w kolorze Inox, wysoka na 180 cm, szeroka na 60 cm i głęboka na 64 cm. Jak wszystkie produkty Gorenje prezentuje się bardzo przyzwoicie, została wykonana z niezwykłą starannością i z najlepszej klasy materiałów. Zamrażarka pracuje w klasie energetycznej A+, co przełoży się na zużycie prądu w wysokości 297 kWh rocznie. Możemy więc przyjąć, że z dużym spokojem będziemy patrzeć na rachunek za prąd kiedy już do nas dotrze. Podobny spokój powinniśmy zachować w stosunku do hałasu jaki będzie emitowany w trakcie pracy naszej zamrażarki, podawane przez producenta 42 dB wydają się wartością co najmniej przyzwoitą i pozwolą nam cieszyć się z użytkowania urządzenia bez konieczności pogłaśniania muzyki czy zażywania uspokajających suplementów diety. Gorenje F6181AX proponuje nam do zagospodarowania 261 litrów wnętrza. Produkty będziemy zamrażać i przechowywać wykorzystując 6 sporych szuflad oraz dwie komory wyposażone w uchylne klapki. Oczywiście wszystkie te elementy zostały wykonane z przezroczystego tworzywa sztucznego, co znacznie ułatwia zarządzanie zawartością poszczególnych komór i szuflad. Dodatkowo na wyposażeniu znajdziemy zamykany pojemnik do przygotowania i przechowania kostek lodu. Oprócz transparentności szuflad i komór na bardzo dobrą widoczność wnętrza wpływa też oczywiście podświetlenie całej komory. Temperaturę roboczą zamrażarki ustawimy za pomocą pokrętła termostatu. Podczas pierwszego uruchomienia czy uruchomienia po przerwie powinniśmy skorzystać z intensywnego mrożenia, co pozwoli na szybkie schłodzenie wnętrza. Rozwiązanie będzie też bardzo przydatne przy uzupełnieniu Gorenje F6181AX dużą ilością świeżej żywności (zdolność zamrażania w naszym modelu wynosi 25kg/dobę) i pozwoli nam na zachowanie wszystkich najważniejszych walorów żywności, witamin i wartości odżywczych. Intensywne mrożenie powinniśmy też uruchomić w zamrażarce na ok. 24 godziny przed planowanym rozmrożeniem urządzenia, pozwoli to na dodatkowe schłodzenie przechowywanej żywności i wydłużenie czasu jej przechowywania poza zamrażarką. Rozmrażanie to nielubiana czynność ale niestety konieczna, powinniśmy ją powtórzyć przynajmniej dwa razy do roku. Pozwoli nam to utrzymać czystość we wnętrzu ale także uchroni nas przed zwiększonym poborem prądu przez zamrażarkę. Obok pokrętła termostatu znajduje się lampka sygnalizacyjna, która zaświeci się w przypadku kiedy zamrażarka zbyt ogrzeje się w środku i samoczynnie zgaśnie, gdy zamrażarka jest ochłodzona na tyle, aby zamrożona żywność nie mogła się zepsuć. Drzwi Gorenje F6181AX zostały standardowo zamontowane po prawej stronie, mamy jednak możliwość zamontowania zawiasów po lewej stronie i tym samym lepiej dopasujemy zamrażarkę do pomieszczenia. Jeżeli interesuje nas biała wersja kolorystyczna prezentowanego modelu – wybierzmy Gorenje F6181AW.

Parametry techniczne zamrażarki Gorenje F6181AX

Roczne zużycie energii (kWh/rok)297
Wysokość (mm)1800
Szerokość (mm)600
Głębokość (mm)640
Pojemność całkowita (litrów)261
Wydajność zamrażania (kg/24h)25
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki Gorenje F6181AX

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Gorenje F6181ax?

Gorenje – urządzenia AGD z Bałkanów.

Gorenje jest jednym z największych i najlepiej rozpoznawalnych koncernów w Słowenii, skupiającym około 40 różnego rodzaju przedsiębiorstw handlowo-produkcyjnych. Gorenje jest dziś jednym z wiodących producentów artykułów gospodarstwa domowego w Europie. Oferuje między innymi: lodówki, zamrażarki, kuchnie, piekarniki, płyty grzejne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, zmywarki, okapy kuchenne, pralki, suszarki, odkurzacze, roboty kuchenne, wyciskarki do soku, wagi, krajalnice, grille, maszynki do mielenia, tostery.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Gorenje F6181AX

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce Gorenje F6181AX

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)