Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Zanussi ZFC340WAA

Zamrażarka Zanussi ZFC340WAA

Zanussi ZFC340WAA to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa, w klasie energetycznej A, o pojemności 400 litrów, sterowana mechanicznie, z rozwiązaniem Space+, z funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Zanussi Zfc340waa?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Zanussi Zfc340waa

Zanussi ZFC340WAA to biała zamrażarka skrzyniowa o dużej pojemności 400 litrów i wydajności zamrażania 19 kg żywności w ciągu doby. Zamrażarka pracuje w klasie energetycznej A co przełoży się na roczne zużycie energii wielkości 424 kWh. Niestety nie mamy do czynienia z bardzo oszczędnym urządzeniem, bez problemu kupimy zamrażarki w wyższej klasie energetycznej. Poziom hałasu jaki będzie towarzyszył pracy urządzenia wynosi 45 dB. To wartość, z którą na pewno da się żyć i odgłosy zamrażarki nie powinny przyprawić nas o kołatanie serca, tym bardziej, że najpewniej urządzenie ustawimy w zamkniętym pomieszczeniu. Space+ oznacza, że producent zastosował takie rozwiązania aby przy zewnętrznych wymiarach maksymalnie powiększyć wnętrze Zanussi ZFC340WAA. Parownik i kondensator zostały całkowicie zabudowane w ścianach urządzenia, wnętrze jest gładkie, łatwe do czyszczenia i naprawdę pojemne. Pokrywa jest doskonale wyważona a specjalny zawór próżniowy niweluje skutki podciśnienia jakie tworzy się w środku po zamknięciu pokrywy i tym samym ułatwia ponowne otwarcie zamrażarki. W standardowym wyposażeniu dostajemy 3 białe metalowe kosze na mrożonki. Naturalnie możemy je po prostu usunąć i uzyskać przestrzeń do umieszczenia większych opakowań żywności czy porcji mięsa. Całe wnętrze i produkty będą dobrze widoczne dzięki zastosowanemu oświetleniu. Zamrażarka ZFC340WAA posiada  mechaniczne sterowanie, z pokrętłem termostatu i sygnalizacyjnymi kontrolkami. Pokrętło termostatu posłuży do ustawienia temperatury, przy mniejszej ilości przechowywanych produktów warto ustawić wyższą temperaturę. Pierwsza z sygnalizacyjnych kontrolek wskazuje, że zamrażarka jest podłączona do zasilania. Druga ostrzeże nas przed zbytnim wzrostem temperatury w środku, która będzie zagrażała żywności. Kiedy przytrafi się przerwa w dostawie prądu to nasza zamrażarka pozwoli na bezpieczne przechowanie żywności nawet przez 31 godzin. Trzecia kontrolka sygnalizuje uruchomienie funkcji szybkiego zamrażania. Funkcja pozwoli na znaczne skrócenie czasu zamrażania i będzie bardzo przydatna kiedy wrócimy z dużymi zakupami. Jej użycie pozwoli także zachować wszystkie najważniejsze wartości odżywcze produktów a także ich smak i kolor.  Zamrażarka ZFC340WAA będzie niestety wymagała okresowego ręcznego rozmrażania jednak nie powinno się to zdarzyć częściej niż raz, dwa razy do roku, kiedy warstwa szronu osiągnie około 10-15 mm grubości. Rozmrażanie pozwoli utrzymać w środku higienę a także zachować efektywność pracy. Warto jeszcze wspomnieć, że Zanussi ZFC340WAA została wykonana z wysokiej klasy materiałów i jest odporna na różne warunki otoczenia, wysoką i niską temperaturę, wilgotność czy mechaniczne uszkodzenia.

Parametry techniczne zamrażarki Zanussi ZFC340WAA

Roczne zużycie energii (kWh/rok)424
Wysokość (mm)868
Szerokość (mm)1325
Głębokość (mm)665
Pojemność całkowita (litrów)400
Wydajność zamrażania (kg/24h)19
Poziom hałasu (dB)45

Wyposażenie zamrażarki Zanussi ZFC340WAA

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Zanussi Zfc340waa?

Zanussi – włoskie urządzenia AGD

Zanussi to znany w Europie producent urządzeń AGD: pralek, suszarek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, kuchenek, piekarników, okapów kuchennych, kuchenek mikrofalowych, płyt grzejnych, odkurzaczy.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Zanussi ZFC340WAA

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce Zanussi ZFC340WAA

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)